LG G7 ultra ince çerçevelerle geliyor!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
lg-g7-ultra-ince-cercevelerle-geliyor-2.jpg

https://shiftdelete.net/lg-g7-ultra-ince-cercevelerle-geliyor

G serisinin son üyesi olması beklenilen 7. nesil model için ilk görsel sızdırıldı. İşte ultra ince çerçeveleriyle dikkat çeken LG G7!

:: LG'nin yeni modeli hakkındaki düşünceleriniz neler?

Son düzenleme:

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Lg'nin telefon tasarımlarını genel olarak beğeniyorum. Ayrıca Kullanım kolaylığı ve kendine özgü yapısı kullandıktan sonra başka telefona geçince aratıyor kendisini

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Haber daha yanına girmemiş dememkki girine link düzelecektir

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Arkadaş tam V30 alacaz diyoruz adamlar g7 diyor :) Çift ön kamera falanda var iyi bişey yapacaklar bu sefer heralde.Şubatın kaçında tanıtılacak bu ? G6 Türkiye de nisan sonuna doğru satışa çıkmıştı.Beklenmeye değecek bişeyse bekleriz bekleyelim mi @lgsever ne diyosun :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
İyi hadi bakalım gelsin

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Arkadaş tam V30 alacaz diyoruz adamlar g7 diyor :) Çift ön kamera falanda var iyi bişey yapacaklar bu sefer heralde.Şubatın kaçında tanıtılacak bu ? G6 Türkiye de nisan sonuna doğru satışa çıkmıştı.Beklenmeye değecek bişeyse bekleriz bekleyelim mi @lgsever ne diyosun :)
Bekliyoruz... Ne diyeyim G6 yı nasıl beklediğimi anlatamam.Bundada hüsrana uğramak istemiyorum ama iyi olacak gibi V30un üzerine işte bu dört kamera mevzusu göz taraması falan iyi olur.Göreceğiz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Lg'nin telefon tasarımlarını genel olarak beğeniyorum. Ayrıca Kullanım kolaylığı ve kendine özgü yapısı kullandıktan sonra başka telefona geçince aratıyor kendisini
Güzel yorum aynen öyle oluyor.

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Bekliyoruz... Ne diyeyim G6 yı nasıl beklediğimi anlatamam.Bundada hüsrana uğramak istemiyorum ama iyi olacak gibi V30un üzerine işte bu dört kamera mevzusu göz taraması falan iyi olur.Göreceğiz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Güzel yorum aynen öyle oluyor.

Geçmiş olsun

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000

G7 modelinde de mono hoparlör olacak heralde bu çerçevesiz ekran muhabbetinden dolayı stereo hoparlör yapamıyo bunlar heralde yeni çıkan telefonların hepsi öyle çerçevesizlerin.V30 4400 tl den çıkacak dendi bu 5000 den aşağı çıkmaz heralde :)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
G7 modelinde de mono hoparlör olacak heralde bu çerçevesiz ekran muhabbetinden dolayı stereo hoparlör yapamıyo bunlar heralde yeni çıkan telefonların hepsi öyle çerçevesizlerin.V30 4400 tl den çıkacak dendi bu 5000 den aşağı çıkmaz heralde :)
Valla ben açıkça söylüyorum yiyosa çıkartsın hadi bakalım ya sen kimsin lg sin sen lg kendine göre fiyat çıkart ona göre belki satarsın

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Valla ben açıkça söylüyorum yiyosa çıkartsın hadi bakalım ya sen kimsin lg sin sen lg kendine göre fiyat çıkart ona göre belki satarsın
V30 fiyatına bakılırsa çıkartabilir.cihazlarda ki sorunları aşıp orta segmente önem verip uygun fiyattan piyasaya sürse Türkiye de güzel reklam yapıp servisinde de güven verse öttürürde işte akıl almıyo bunların işlerini

Reaksiyon puanı
10,324
Ya V30'un tanıtım tarihini unuttuk nerdeyse, aradan birkaç ay değil öyle, onca aylar geçti ve hala kimse görebilmiş de değil. Evet güzel telefon yaptığını söylüyor herkes... De, başkaları çok daha üst düzeylerde telefon çıkarmış, senin tanıtımın bile unutulup gitmiş ve üstelik sen onun üstüne bir başka amiral gemi modelini tanıtıyorsun. Eminim bunu tanıtacaksın ve çıkıncaya kadar başka modeller tanıtacaksın, ve biz bu tanıtılmış olanları unutup gittiksen sonra başka modellerinle tanışacağız. Ama sadece tanışacağız. Görmesi, dokunması kim bilir hangi bahara... Sonra da ben böyle bir şirketim diye ortalarda caka satacaksın. Hadi boşver ya, sallan da boyunu görelim. :)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
V30 fiyatına bakılırsa çıkartabilir.cihazlarda ki sorunları aşıp orta segmente önem verip uygun fiyattan piyasaya sürse Türkiye de güzel reklam yapıp servisinde de güven verse öttürürde işte akıl almıyo bunların işlerini
Nerde Lg de o para

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Para varda parayı işleten yok heralde :)

Son mesajlar