LG G7-Mi 8 - Meizu 16th

Bu konuyu okuyanlar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Son düzenleme:

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu telefonlardan birini alacağım. Sizin tavsiyeniz hangisi olur? Xiaomi ve meizudan biraz şüphelerim var. Bu telefonları kullanan arkadaşlar telefonlarında sıkıntı yaşıyor mu? Xiaomi ve meizuda bazı buglar olduğunu okumuştum(bildirim,netflix vs.). Kendi tercihlerinizi nedenleri ile yazarsanız çok memnun olurum. Telefondan beklentim kamerası günlük kullanımda üzmesin, bataryası günü çıkarsın ve performans olarak beni 2-3 sene götürsün istiyorum. Arasıda 1-2 saat pubg oynuyorum.
bataryası en iyi xiaomi bunlar arasında. Evet meizu kamerada bir tık önde lakin seni mi 8 de üzmez.

akinoznazik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Onun da bataryası biraz zayıf kalıyor 3000 mah.
Batarya konusu aman aman bir konu değil benim için powerbak alırım. Çok yoğun bir kullanıcı değilim zaten. Sabahtan akşam eve gelinceye kadar idare etsin yeterli. Performansı daha önemli alacağım telefonun beni en az 3 sene falan götürmesi lazım.

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
kardeş 3000-3500 o telefonların sıfırlarına vereceğine ikinci el note 8 yada s9 felan al bence. 3200 e felan temiz ikinci el note 8 bulursun

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Batarya konusu aman aman bir konu değil benim için powerbak alırım. Çok yoğun bir kullanıcı değilim zaten. Sabahtan akşam eve gelinceye kadar idare etsin yeterli. Performansı daha önemli alacağım telefonun beni en az 3 sene falan götürmesi lazım.
İlla g7 alacak değilsin hem işlemcisi sağlam hemde bataryası sağlam mi 8 ve poco f1 modelleri var. İthalatçı garantili düşünür müsün bilmem ama.

Babayaga_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Xiaomi ve meizunun ne olduğu belirsiz markalar olduğunu düşünüyorsanız bence sdn'in forum kısmından çok haber kısmına ve youtube kanalına bakmalısınız.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Üçüde sd 845 işlemci platformunda cihazlar kamera olarak g7 yle 16th başı çeker bataryalarına bişey diyemem ama meızu biraz daha iyi olabilir son olarak çentik sevmiyosan direk 16th al yok çentiğe razıyım beni rahatsız etmez diyosan g7 düşünebilirsin

akinoznazik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Xiaomi ve meizunun ne olduğu belirsiz markalar olduğunu düşünüyorsanız bence sdn'in forum kısmından çok haber kısmına ve youtube kanalına bakmalısınız.
Genelde takip ediyorum ancak senin ekstra söylemek istediğin veya atacağın bir link var mı ? Bu cihazlardan korkum zaten garanti servisleri. Ayrıca arayüz yazılımındaki bahsedilen bazı sorunlar. Bu tarz içerikli videolar varsa kaçırdığım bu sdnde bulunan link atar mısınız? Ve ya herhangi bir bilginiz var mı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Üçüde sd 845 işlemci platformunda cihazlar kamera olarak g7 yle 16th başı çeker bataryalarına bişey diyemem ama meızu biraz daha iyi olabilir son olarak çentik sevmiyosan direk 16th al yok çentiğe razıyım beni rahatsız etmez diyosan g7 düşünebilirsin
Çentik olması veya olmaması pek sorun değil. Meizu Tr ye yeni giriş yapmış bir marka. Garanti servisi nasıldır birazda çekincem bu.

Son düzenleme: