LG G7-Mi 8 - Meizu 16th

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

akinoznazik

Üyecik
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu telefonlardan birini alacağım. Sizin tavsiyeniz hangisi olur? Xiaomi ve meizudan biraz şüphelerim var. Bu telefonları kullanan arkadaşlar telefonlarında sıkıntı yaşıyor mu? Xiaomi ve meizuda bazı buglar olduğunu okumuştum(bildirim,netflix vs.). Kendi tercihlerinizi nedenleri ile yazarsanız çok memnun olurum. Telefondan beklentim kamerası günlük kullanımda üzmesin, bataryası günü çıkarsın ve performans olarak beni 2-3 sene götürsün istiyorum. Arasıda 1-2 saat pubg oynuyorum.

akinoznazik

Üyecik
Son düzenleme:

<<Dkn nyz>>

Dekan
Bende moto z var 4gb ram 1.60 ı boş
İçinde sosyal medya uygulamaları pubg war robots ve çeşitli oyunlar

TheTruthHurts

Profesör

Leand

Profesör
4gb eğer optimizasyon iyiyse çok sorun olmaz. Keşke telefonu kullanan biri yorum yapsada daha net bilgiler alabilsem.
Hocam kullanıcıların yorumlarına çok baktım ben her konuda iyi cihaz lg g7t sadece gece çekimi s9 serisinde daha iyi, birde g7t kullanıcıları bataryası çok iyi değil diyorlar ki çok oyun oynuyorsanız size poco f1 öneririm. Bataryasının fazla büyük olmaması dışında g7 beğenilen bir cihaz.

BenjaminF

Üyecik
G7 tabiki, ne olduğu belirsiz markalara bulaşmanızı önermem. Yüksek güç ucuz fiyata aldanmayın elbet biryerden bir eksiği vardır

stat counter