LG G7 kulaklık performansı ??

Bu konuyu okuyanlar

consolewriteline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
LG G7 kulaklık performansı hoparlör performansı kadar iyi mi arkadaslar ?

Lütfen yalnızca kullananlar yanitlasin

YouTube sdn LG G7 incelemede yorumlarda gördüm. Kolay bir şekilde kulaklığın çıkabildiğini ve eski bir cep telefonu ile kiyasla daha kötü bir performans verdiğini söylüyordu.

Elbette ses kalitesi iyi bir telefon ancak bu yorumu görünce sizinle paylaşıp kullanıcı yorumları istemek durumunda kaldım.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Kardeşim Lg v30+ kullanıyorum.Ses gerçekten muazzam.Arkadaşin G7 si var onda da dinledim, aynı sesi alıyorum.Tabi hopörlörden dinleyince onda ki ses çok daha iyi.Eğer müzik dinlemek senin için önemliyse aradiğin telefon G7 olabilir.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
G7 nin kulaklığıda kulaklık performansıda gayet iyi rahat ol.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
LG G7 kulaklık performansı hoparlör performansı kadar iyi mi arkadaslar ?

Lütfen yalnızca kullananlar yanitlasin

YouTube sdn LG G7 incelemede yorumlarda gördüm. Kolay bir şekilde kulaklığın çıkabildiğini ve eski bir cep telefonu ile kiyasla daha kötü bir performans verdiğini söylüyordu.

Elbette ses kalitesi iyi bir telefon ancak bu yorumu görünce sizinle paylaşıp kullanıcı yorumları istemek durumunda kaldım.

Kutudan çıkan kulaklık Samsung'unki gibi dandik değil kaliteli ve güzel çalışıyor. Kulaklık performansı da süper zaten.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Kardeşim Lg v30+ kullanıyorum.Ses gerçekten muazzam.Arkadaşin G7 si var onda da dinledim, aynı sesi alıyorum.Tabi hopörlörden dinleyince onda ki ses çok daha iyi.Eğer müzik dinlemek senin için önemliyse aradiğin telefon G7 olabilir.
Lg v30 plusta hi fi donanımı var. Lg g7'de bu yok bu arada.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Screenshot_2019-07-16-17-14-48.png

Lg v30 plusta hi fi donanımı var. Lg g7'de bu yok bu arada.

Bilip bilmeden boş yorumlar yapmayın.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Karıştırmışım kardeş üslubuna dikkat et istersen !

Aslında yanlışı yok hifi/hi ress filan aynı şeyler bunlar sadece derece ölçüsü veya sertifika donanım olarak özel ses dac'ı varmı diye sorulur. Cevap vardır v30+'dakinin aynısı quad dac bu kablolu kulaklık içindir. Bluetooth için "ldac" gibi çözümler vardır ayrıca hoparlör içinde boomsound bu da donanım+yazılımsal bir çözüm sadece g7'de var mevcutlardan. Ayrıca çift hoparlör yani stereo olması lazım g7 yanlışım yoksa.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Aslında yanlışı yok hifi/hi ress filan aynı şeyler bunlar sadece derece ölçüsü veya sertifika donanım olarak özel ses dac'ı varmı diye sorulur. Cevap vardır v30+'dakinin aynısı quad dac bu kablolu kulaklık içindir. Bluetooth için "ldac" gibi çözümler vardır ayrıca hoparlör içinde boomsound bu da donanım+yazılımsal bir çözüm sadece g7'de var mevcutlardan. Ayrıca çift hoparlör yani stereo olması lazım g7 yanlışım yoksa.

Stereo değil mono hoparlör var