LG G6 Telefon Gitti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Claynt

Doçent
Arkadaşlar telefonu sıfırlayım dedım sıfırla dedim kapandı acılırken, your device has failed a routine safety check and will not boot. diyor ne yapmam lazım? sürekli ekran kapanıp yenıden acmaya calışıyo bu hata cıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hard reset yapsam olr mu

Son düzenleme:

ishak042

Profesör
Sanırım Hard reset düzeltir. Yabancı bir forum öyle yazdı.

ishak042

Profesör
  1. Şarj yüzdesinin en az %50 olduğundan emin olun.
  2. Cihazınız açıksa kapatın ve birkaç saniye bekleyin.
  3. Cihaz kapalı konumda iken Sesi Azalt (Volume Down) tuşuna basarak ardından Güç Açma (Power) tuşuna basın ve cihaz logosu görünene kadar tuşlara basmayı bırakmayın.
  4. LG logosu göründüğünde parmağınızı Güç Açma (Power) tuşundan çekerek hemen ardından tekrar basın, Sesi Azalt (Volume Down) tuşuna basmayı bırakın ve bir süre bekleyin.
  5. Kurtarma Modu (Recovery Mode) ekranı göründüğünde tüm tuşları bırakın.
  6. Recovery ekranında Sesi Azalt (Volume Down)tuşu yardımıyla Wipe Data / Factory Resetseçeneği üzerine gelip Güç Açma (Power) tuşu ile seçin.
  7. Wipe Data / Factory Reset menüsünde yine Sesi Azalt (Volume Down) tuşu yardımı ile Yes — Delete All User Data seçeneği üzerine gelip Güç Açma (Power) tuşuna basın.
  8. Cihaz verilerinin silinmesi ardından gelen ekranda Reboot System Now üzerinde Güç Açma(Power)tuşuna basın.
  9. Cihazınız yeniden başladığında LG G6 hard resetişlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Claynt

Doçent
  1. Şarj yüzdesinin en az %50 olduğundan emin olun.
  2. Cihazınız açıksa kapatın ve birkaç saniye bekleyin.
  3. Cihaz kapalı konumda iken Sesi Azalt (Volume Down) tuşuna basarak ardından Güç Açma (Power) tuşuna basın ve cihaz logosu görünene kadar tuşlara basmayı bırakmayın.
  4. LG logosu göründüğünde parmağınızı Güç Açma (Power) tuşundan çekerek hemen ardından tekrar basın, Sesi Azalt (Volume Down) tuşuna basmayı bırakın ve bir süre bekleyin.
  5. Kurtarma Modu (Recovery Mode) ekranı göründüğünde tüm tuşları bırakın.
  6. Recovery ekranında Sesi Azalt (Volume Down)tuşu yardımıyla Wipe Data / Factory Resetseçeneği üzerine gelip Güç Açma (Power) tuşu ile seçin.
  7. Wipe Data / Factory Reset menüsünde yine Sesi Azalt (Volume Down) tuşu yardımı ile Yes — Delete All User Data seçeneği üzerine gelip Güç Açma (Power) tuşuna basın.
  8. Cihaz verilerinin silinmesi ardından gelen ekranda Reboot System Now üzerinde Güç Açma(Power)tuşuna basın.
  9. Cihazınız yeniden başladığında LG G6 hard resetişlemi gerçekleşmiş olacaktır.
Oh be sagolasın hocam daha telefonu alalı 2saat olmadı cok da sevdim aşırı korktum böyle olunca, halleoldu dediğin gibiy yapınca allah razı olsun

ishak042

Profesör
Oh be sagolasın hocam daha telefonu alalı 2saat olmadı cok da sevdim aşırı korktum böyle olunca, halleoldu dediğin gibiy yapınca allah razı olsun
Ne demek rica ederim. Daha yepyeni telefon neden böyle bir uyarı verdi anlamadım ama umarım bir daha yapmaz. Sürekli yedekleme yapmayı unutma 🙂

stat counter