LG G6, Huawei P10, Xiaomi MI 6

Bu konuyu okuyanlar

elsadbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben Azərbaycandan yazıyorum, telefon almalıyım amma hangisini kararsızım
Lg G6 Huawei p10 Xiaomi Mi 6 Galaxy S7 edge Htc 10 bunlardan hangisini almalıyım sizce yardım edin lütfen, telefonda önem verdiyim performans, kamera ve şarjının iyi olmasıdır.
Lütfen görüşlerinizi bildirin ve nedenini de açıklayın.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Azerice yazsaydın çok yahşi olurdu :D P10 pek önerdiklerim arasında değil. Orada G6 nın fiyatları ne kadar bir de? Burada uygun olduğu için öneriyorum. 3ü arasından ben G6 derim.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S7 edge ekran batarya kamera olarak daha önde s7 edge tavsiye ederim az daha bütçe çıkabilirsen htc u11 yada s8 alabilirsin

elsadbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 edge ekran batarya kamera olarak daha önde s7 edge tavsiye ederim az daha bütçe çıkabilirsen htc u11 yada s8 alabilirsin
büdcem anca bunlara yetiyor (öğrenciyim) kameraya daha çok önem veriyorum s7 edge-nin kamerası biraz eski ve zayıf kalmazmı diğerlerine nazaran?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
büdcem anca bunlara yetiyor (öğrenciyim) kameraya daha çok önem veriyorum s7 edge-nin kamerası biraz eski ve zayıf kalmazmı diğerlerine nazaran?
Sana şu kadar söyleyim bu sene çıkan amiral gemi telefonlara kafa tutuyo hatta bazılarını geçtiği bile oluyo kamerası bu saydığın diğer telefonlardan daha iyi özellikle gece çekimlerinde ben şahsen s7 edge kullanıyorum çok memnunum bataryası 1 günü çok rahat bi şekilde çıkarıyo kamerası muazzam ekran kalitesi muhteşem arayüzü çok pratik ve kullanışlı tabi yinede karar senin internetten fotoğraf örneklerine bi bak istersen

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ben g6 kullanıyorum memnunum.
Lg g6 almak isteyenlere deneyimlerim diye konu açtım bi bak istersen

Alosa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G6 almanı önermem.Çünkü telefon her ne kadar kağıt üstünde ortalama bir telefon kalınlığında olsa da diğer telefonlar gibi kenarlarında kavis olmadığı için elinde çok kaba duruyor,inceleme videolarını izleyerek bile anlayabilirsin.Ve telefonda sıkça oyun oynayan biriysen almanı önermem,batarya dayanmıyor LGlere :wink:(Ekran sağolsun)

Huawei'nin kamerası ne kadar güzel olsa da yazılım konusunda Samsung kadar deneyimli değiller.Bu yüzden kamera için Leica ile iş birliği yapmalarına rağmen kamera yazılımının çıkarttığı sonuçlar pek de iç açıcı değil.(Şaka maka bu telefonun tasarımına hastayım)

Mi 6 alabilirsin,kamerası seni üzmez.Hatta mavisini al,arka camı ayna gibi,mavi de olunca mükemmel duruyor.:grinning:

S7 Edge güzel de eski telefon ya.Bence onun alınma zamanı geçti.

NEYSE YA Mİ6 AL YA P10 AMA BEN OYUMU P10DAN YANA KULLANIYORUM

Son düzenleme:

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Bir Huawei FanBoy olarak :D Cevabım belli açıkcası. P10 almanı tavsiye ediyorum 3 telefondan en sağlıklısı o gözüküyor.

Teknoloji severiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yazdığın cihazların hemen hepsi çok iyi. Hepsinin ayrı ayrı artıları var. Hepsini ayrı ayrı birer ay kullanmak isterdim:D

Lg g6 ekran kasa oranı tasarımı çok hoş çift kamera geniş açı çekimler güncel arayüz dayanıklı kasası güzel ama kalın kalıyor biraz tel bence.

P10 un tasarımını beğeniyorum metal kasası önden iphonelara da benziyor çift leica kamerası çok hoş ince şık kompakt oluşunu beğeniyorum ama arayüzünü çok beğenmiyorum.

Mi6 da tasarımı hoş paslanmaz çelik çerçevesi sd 835 işlemcisi 6 gb rami çift kamerası çok şık duruyor bu da, ama bence p10 daha şık. Ama en güçlü işlemci bunda, kameralar ortalama kalır. Arayüzünü beğenmiyorum ama.

S7 edge de tasarımı arayüzü donanımı kamerası pili hepsi güzel.

Htc 10 un kasası çok güçlü duruyor ois destekli ön kamerası var ama arayüzü fazla sade. Arkası çok kavisli.

Bu 5 seçenekten en havalısı s7 edge bence, kamerası pili tasarımı hepsi güzel kalıyor benim sıralamamda 1 bu olurdu. Diğer seçeneklerin bazı özellikleri s7 edge den daha iyi tabi ama bütüne baktığımda 1. Tercihim s7 edge 2. Tercihim mi6 3. Tercihim p10 olurdu.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
LG G6 almanı önermem.Çünkü telefon her ne kadar kağıt üstünde ortalama bir telefon kalınlığında olsa da diğer telefonlar gibi kenarlarında kavis olmadığı için elinde çok kaba duruyor,inceleme videolarını izleyerek bile anlayabilirsin.Ve telefonda sıkça oyun oynayan biriysen almanı önermem,batarya dayanmıyor LGlere :wink:(Ekran sağolsun)

Huawei'nin kamerası ne kadar güzel olsa da yazılım konusunda Samsung kadar deneyimli değiller.Bu yüzden kamera için Leica ile iş birliği yapmalarına rağmen kamera yazılımının çıkarttığı sonuçlar pek de iç açıcı değil.(Şaka maka bu telefonun tasarımına hastayım)

Mi 6 alabilirsin,kamerası seni üzmez.Hatta mavisini al,arka camı ayna gibi,mavi de olunca mükemmel duruyor.:grinning:

S7 Edge güzel de eski telefon ya.Bence onun alınma zamanı geçti.

NEYSE YA Mİ6 AL YA P10 AMA BEN OYUMU P10DAN YANA KULLANIYORUM
G6 pil dayanmaz demişsin g6 aralarında pili en uzun giden ondan emin ol. Bir kere bilr gün içinde şarja takmadım. Çok yoğun oyun oynamam ama günde en az 1.5 saat onun dışında çok yoğun kullanıyorum %40 dan aşağı eve gelmedim. S7 edge ve p10 şarj da üzer. Ama kamera da daha iyi. Bana p10 5.5 inch olsaydı alırdım ama 5 inch ve ufak onun dışında mavi bulunmuyor ve 2500 etmez o işlemci. Mi6 garantsiizz olarak düşün 2400 ün varsa op5 al tr ise g6 hepsinden iyi. Geniş açı kamerası yeter. Not geniş açı da AF yok ama gerek de yok geniş açıyı sadece manuel modda kullanıyorum. ithalat alırsan op5 tr ister sen de g6 2400e kadar alınabilir.

Teknoloji severiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
G6 pil dayanmaz demişsin g6 aralarında pili en uzun giden ondan emin ol. Bir kere bilr gün içinde şarja takmadım. Çok yoğun oyun oynamam ama günde en az 1.5 saat onun dışında çok yoğun kullanıyorum %40 dan aşağı eve gelmedim. S7 edge ve p10 şarj da üzer. Ama kamera da daha iyi. Bana p10 5.5 inch olsaydı alırdım ama 5 inch ve ufak onun dışında mavi bulunmuyor ve 2500 etmez o işlemci. Mi6 garantsiizz olarak düşün 2400 ün varsa op5 al tr ise g6 hepsinden iyi. Geniş açı kamerası yeter. Not geniş açı da AF yok ama gerek de yok geniş açıyı sadece manuel modda kullanıyorum. ithalat alırsan op5 tr ister sen de g6 2400e kadar alınabilir.
Abi s7 edge pili bitmiyor üzer demişsin ama bir günü rahat çıkarıyor 2. Güne sarkıyor aksam %30 larda oluyor genelde çok yoğun kullanımda 3600 mah pil var always on da açık

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Hocam g6 hepsinden iyi demişsin ama kamerada s7 edge ve p10 alır zaten exynos 8890 snapdragon 820 yle 821 arası bi işlemci pek bi performans farkı hissettirmez pili üzer demişsin telefonu 1 gün 21 saat kullanıp 4 saat ekran süresi aldım bu değerler seni tatmin eder umarım

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Hocam g6 hepsinden iyi demişsin ama kamerada s7 edge ve p10 alır zaten exynos 8890 snapdragon 820 yle 821 arası bi işlemci pek bi performans farkı hissettirmez pili üzer demişsin telefonu 1 gün 21 saat kullanıp 4 saat ekran süresi aldım bu değerler seni tatmin eder umarım
S7 edge pili yetmiyor. Samsung ların genel sorunu güncelleme den sonra pil dayanmıyor . 2 arkadaşım da var beraber test ettik. Öğlen 3 gibi %30 du onlar benim g6 %45. Ama ön kamera bariz s7 edge takar. O parayı hak etmez ama. Ama p10 pil ondan da kötü 5 inch hdd ekran var ama pil sanki 4k imiş gibi sömürüyor oda işlemci dezavatajı. Performansı iyi pili kötü. S7 edge nin g6 dan avantajı ön kamera oda 500 tl etmez. Neyse op5 veya G6 öneriyorum

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar konu dışına çıkmayalım, konu sahibi bu 3 cihaz arasında öneri istemiş, farklı bir cihaz önerisi istediği görülmüyor bu yüzden s7 edge önerisi yapılmasına gerek yok.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar konu dışına çıkmayalım, konu sahibi bu 3 cihaz arasında öneri istemiş, farklı bir cihaz önerisi istediği görülmüyor bu yüzden s7 edge önerisi yapılmasına gerek yok.
Arkadaş yukarda s7 edgede yazmış tekrar bakın isterseniz

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061

Konuda ilk öneriyi sen yaptığın için konu bu denli s7 edge'yle uzamış yoksa konu sahibi istememiş, konu haricinde öneride bulunmayalım.

upload_2017-10-17_12-8-18.png

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Tabii ki de Huawei P10. Arayüzü süper kamerası mükemmel performans akıyor. Tasarımı da çok tatlı, siyahını öneririm. Kamerası o kadar güzel ki Hakkı Alkan bile yanından ayırmıyor. :D Hiçbirine bakmana gerek yok P10 bu telefonlardan daha iyidir. Kesinlikle öneririm.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O listede kamera olarak S7 Edge'nin rakibi yok.
S7 Edge al geç hatta ithalatçı garantili 6 RAM 128 depolama HTC U11i al

elsadbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş s8 alcaktım amma pil ömrü zayıf olduğu için almadım s7 edge ile mi 6 arasında kaldım
--- Gönderi Güncellendi ---
evet arkadaş s7 edge ile mi 6 arasında kaldım önceliğim kamera ve pil (pil zayıf olduğuna göre s8 almadım)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeş s8 alcaktım amma pil ömrü zayıf olduğu için almadım s7 edge ile mi 6 arasında kaldım

evet arkadaş s7 edge ile mi 6 arasında kaldım önceliğim kamera ve pil (pil zayıf olduğuna göre s8 almadım)
S8'in pili S7 Edge karşısında süper zayıf değil S8 almanı öneririm

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Arasında çok abartılacak kadar pil performası yok ikiside çok rahat bi şekilde 1 günü çıkarır bide senin kullanımına bağlı tabi ama için rahat olsun s8 de batarya olarak gayet tatmin edici internetten pil testlerine bi göz atabilirsin aklında soru işareti kalmasın

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
telefonların fiyatlarını yazar mısın yada link verir misin.fiyatlara bakarak tavsiyede bulunalım
bütçen ne kadar
s7 edge güzel telefon (tavsiyem ederim)
huawei almayı düşünürsen p10 plus ı almanı tavsiye ederim p10dan daha iyi cihaz
lg g6 da yeni model güncelleme alma olasılığı var
mi6 da sd835 ile geliyor bildiğim kadarıyla sd card yeri yok
htc 10 da kamera güzel

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Lg g6 veya s7 edge olabilir ama ben edge ekranlı telefonlardan her zaman uzak duruyorum ekrana bişey olursa şaş kaza yüksek fiyatlara değiştiriyolar