LG G6 Hakkında Düşüncelerim

LG G6 Alacak bütçeniz olsa (1999 TL) tercihinizi kimdem yana kullanırsınız

• Samsung(model belirt)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Huawei(model belirt)

• Xiaomi vb. markalar (modelini belirt)

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
LG G6 alalı sadece 1 hafta oldu siyah modelini tercih ettim bu arada.
Cihazın arka kamerası yüksek ışıkta çok gerçekçi güzel odakla geniş açı ile sıkıntısız çekim yapıyor.Ön kamerasından çok bir şey beklemeyin ama geniş açı gerçekten ön kamerada da işe yarıyor bayramda çok deneme fırsatım oldu.?

Ekran konusuna gelirsek muhteşem ve fiyatında rakipsiz bir ekranı olduğunu düşünüyorum.Netflix satın aldım Dolby Vision ile öyle güzel "Lost in Space" izliyorum ki bu deneyimi çoğu insanın yaşaması gerektiğini düşünüyorum.2 saat boyunda Netflix Lost İn Space %100 parlaklık ve şarjda Dolby Vision ile izlememe rağmen kronik bir sorun görmedim

Pil konusunda saati saatine kontrol etmesem de %15 civarından %100 e 1 saat 11 dk civarıda söylüyor.Cihazı sabah kalkıp %100 de alıp 5 dakika takılıyorum halen %100 olarak gösteriyor gayet memnun edici şarjı var 1 günu çıkarıyor beni rahatlıkla

Performans olaral Real Racing 3 PUBG Hayday Simcity Fortnite yüklü cihazımda Fortnite hariç hepsini oynadım(Fortnite halen bekleme sırasında tuttupu için 1 haftadır neyi bekliyorsak) gayet rahat biçimde ama performans konusunda daha iyi cihazlar var bu da açık ve net.

Suya dayanıklılık konusunda derin suya sokma fırsatım olmadı sadece banyoda denedim sonrasında yıkarken hoperlore girdi su bu yüzden geçici ses kısıklığı ve cızırtısı sorunları oldu yaklaşık 10 dk içinde geçti

Güncelleme konusunda bir saçmalık var.
Bu cihazı benden önce alan arkadaş 8.0 Al Cam... Gibi güncellemeleri yapmışken bana gelmedi.İnternetten baktım 8.0 ve diğer güncellemeleri LG geri çektiğini duydum ne kadar doğru bilemem.Ayrıca lg ye e posta attım imei ile birlikte cihaz üstünde çalışmalarımız devam ediyor dedi.Bu cihaz kesinlikle 7.0 da kalmamalı.
Bu arada bunlar benim kendi cihazımda yaşadıklarım sizin ne yaşayacağınızı bilemem.