Lg g6 ghost screen var mi

Bu konuyu okuyanlar

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
lg g6 da kronolojik sorun varmi yokmu ozellikle ghost screen bilgisi olan yazsin lutfen internetten izlediği video dan gelip soylemesin bendr izledim adamda olmuyor sonra yoruma o 4 5 aya olur anca diyorlar kararsizim alipta veya tandigi birinde olup ghost screen varmi yokmu yazarsa biri cok sevinirim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
O fiyat bandında Mi 6, OnePlus 5 veya S7 Edge almanı öneririm.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,348
İthalatçı almiycam maalesef
--- Gönderi Güncellendi ---

Urun sende miydi arkadasin da miydi sendeyse iade felan yapiyolr mi servise goturunce bazilarina g5te felan para iadesi yapmışlar

İade mağzadan mağzaya göre değişiyor

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Uzak dur hiç bulaşma bende v30 alacam diyodum adamlar tanıttı cihaz unutuldu hala satışa çıkmadı LG den cacık olmaz ispatladılar bunu

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İade alırlar da çok uğraşırsın. Onun yerine samsung'a yönelmeni tavsiye ederim

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Urun sende
İade alırlar da çok uğraşırsın. Onun yerine samsung'a yönelmeni tavsiye ederim
samsunga yönelmek isterim de bütçesi beni aşıyor biraz 2000 2200 en son bütçe ve samsungun s ve note serisi dışındakileri sevmiyorum ondan dolayı lg ye yöneldim ghost screen yoksa direk alıcam da bilemiyorum türkiyede satışı felan da kalktı sayılır oneplusa s7ye xiaomiye yönelip ithalatçıya güvensem mi emin olamadım açıkçası birçok kişi güvensiz garantisi sıkıntı felan diyorda

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
ben yok diye biliyorum.bence o fiyata alınabilecek en iyi cihazlardan.(ithalatçı dışında)ben olsam alırdım ghost screen yaşayan görmedim.(elbet vardır ama doğruluğu bilinmez) samsung galaxy s7 veya sony xperia xz alabilirsin.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben yok diye biliyorum.bence o fiyata alınabilecek en iyi cihazlardan.(ithalatçı dışında)ben olsam alırdım ghost screen yaşayan görmedim.(elbet vardır ama doğruluğu bilinmez) samsung galaxy s7 veya sony xperia xz alabilirsin.
sony xperia xz yi düşündüm de işte biraz eskidi telefon aldığım zaman 9u da görmek istiyorum xz oreoyu zar zor aldı ondan dolayı vazgeçtim hem ayrıca ekran kasa oranı çift kamera vsde de geri s7 ithalatçı almak zorunda kalırım onu da düşünücem kararsızım bazıları diyor güvenme ithalatçı bazıları hiçbirşey olmaz diyor

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
sony xperia xz yi düşündüm de işte biraz eskidi telefon aldığım zaman 9u da görmek istiyorum xz oreoyu zar zor aldı ondan dolayı vazgeçtim hem ayrıca ekran kasa oranı çift kamera vsde de geri s7 ithalatçı almak zorunda kalırım onu da düşünücem kararsızım bazıları diyor güvenme ithalatçı bazıları hiçbirşey olmaz diyor
Hepsiburada dan alırsan hiçbir sıkıntı çıkmaz ama ithalatçı alacaksan S7 alınmaz.Mi6 veya OP5 al.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hepsiburada dan alırsan hiçbir sıkıntı çıkmaz ama ithalatçı alacaksan S7 alınmaz.Mi6 veya OP5 al.
hangisini önerirsin peki op5 de suya dayanıklılık yok ama fotoğraf olarak daha iyi ve aynı bir sorun çıkarsa garantiye verebilirim değil mi ithalatçıda

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
hangisini önerirsin peki op5 de suya dayanıklılık yok ama fotoğraf olarak daha iyi ve aynı bir sorun çıkarsa garantiye verebilirim değil mi ithalatçıda
Sorun çıkarsa sen HB müşteri hizmetleri ile iletişim kuruyorsun onlar gidip garanti servisi ile irtibata geçip sana bir adres yolluyorlar oraya kargoluyorsun ürünü.Daha sonra onlar tamir işlemini gerçekleştirip sana geri gönderiyor.Normalde ithalatçı pek önermem ama HB tabiri caizse kafalarına vura vura yaptırıyor :).İkisi arasından bana kalırsa OP5.Daha büyük ekran,daha iyi kamera gibi avantajları var.Şuan 64GB ı 1999 TL.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sorun çıkarsa sen HB müşteri hizmetleri ile iletişim kuruyorsun onlar gidip garanti servisi ile irtibata geçip sana bir adres yolluyorlar oraya kargoluyorsun ürünü.Daha sonra onlar tamir işlemini gerçekleştirip sana geri gönderiyor.Normalde ithalatçı pek önermem ama HB tabiri caizse kafalarına vura vura yaptırıyor :).İkisi arasından bana kalırsa OP5.Daha büyük ekran,daha iyi kamera gibi avantajları var.Şuan 64GB ı 1999 TL.
ürünü herhangi bir yerden inceleme fırsatım var mı peki ? elime alıp yani

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
ürünü herhangi bir yerden inceleme fırsatım var mı peki ? elime alıp yani
Öyle bir şansın olduğunu sanmıyorum.Youtube incelemelerine bakabilirsin maksimum çünkü sadece internet aracılığı ile satılıyor.

Son düzenleme:

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öyle bir şansın olduğunu sanmıyorum.Youtube incelemlerine bakabilirsin maksimum çünkü sadece internet aracılığı ile satılıyor.
hacdan felan getirme imkanımız varmı varsa fiyatı daha da ucuzlar mı bu arada ilgilendiğin için teşekkür ederim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
hacdan felan getirme imkanımız varmı varsa fiyatı daha da ucuzlar mı bu arada ilgilendiğin için teşekkür ederim
OnePlus ın orada da resmi satışı yok zaten dolar kuru malum artık dolar kazanılmadığı sürece yurt dışından getirtmek bile pahalı hale geldi.Aylardır 2300-2200 TL bandında seyrediyordu ürün ilk defa bu fiyatı gördüm ben.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
OnePlus ın orada da resmi satışı yok zaten dolar kuru malum artık dolar kazanılmadığı sürece yurt dışından getirtmek bile pahalı hale geldi.Aylardır 2300-2200 TL bandında seyrediyordu ürün ilk defa bu fiyatı gördüm ben.
bu telefonu ithalatçı garantili alınca direkmen kullanabiliyor muyum yoksa bi kayıt işlemi felan yaptırmam gerekiyor mu gerekiyorsa ne yapmalıyım bu son soruydu yardımın için çok ama çok minnettarım :blush:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
bu telefonu ithalatçı garantili alınca direkmen kullanabiliyor muyum yoksa bi kayıt işlemi felan yaptırmam gerekiyor mu gerekiyorsa ne yapmalıyım bu son soruydu yardımın için çok ama çok minnettarım :blush:
Direkt olarak kullanabiliyorsun :).Telefon Global Rom kurulu olarak geliyor sen sadece TR dilini seçip devam ediyorsun.Önemli değil kafana takılan soruları sorabilirsin bunun için buradayım :).

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Xz oreo yu zar zor mu aldı?Daha s8,note 8 almadı.Xz 9'u çok rahat alır.Kamerası gayet güzel.Çift kamera önemli değil bence.Seçeneklerin varken ithalatçı alma derim ama sorun yok yine bir garantin var

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ben alalı 3 ay oldu hiçbir sorun yok bi tek pc ye bağlayamıyorum oda benim pc 'den kaynaklı alabilirsin şunu bil bokeh efekti yok

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ne alaka
Uzak dur hiç bulaşma bende v30 alacam diyodum adamlar tanıttı cihaz unutuldu hala satışa çıkmadı LG den cacık olmaz ispatladılar bunu
V20 dede aynı şey oldu bunu sana zaten söylemiştim beklenilen bir şeydi ki bu çok normal adamların trde altyapısı olmadığı için samsung gibi 20 günde getiremiyorlar getirseler zaten pazar erken alevlenirdi
Ben alalı 3 ay oldu hiçbir sorun yok bi tek pc ye bağlayamıyorum oda benim pc 'den kaynaklı alabilirsin şunu bil bokeh efekti yok
Sen bir yazı yazsan güzel olmaz mı genel deneyimin için merak edenler oluyor.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xz oreo yu zar zor mu aldı?Daha s8,note 8 almadı.Xz 9'u çok rahat alır.Kamerası gayet güzel.Çift kamera önemli değil bence.Seçeneklerin varken ithalatçı alma derim ama sorun yok yine bir garantin var
Sony i bi ara cok dusundumde dedigim gibi biraz cagin gerisinde ekran kasa orani olsun cift kamera olsun ki onemli sayilir bence genis aci ve telefon cikali 1 yil oldu 9u rahat alir bence fazla iddialı g6yi buyuk ihtimal almiycam cok celiskili ve riskli olur ithalatcida almiycam sanirsam arastirdim yarı yarıya bazilari sorun cikmaz diyor bazilari cok madur oldum tüketici hatasi diyolar elinde kaliyor diyor xz moto g2play yada gmnin yeni telefonunu bekliycem baska model aklima gelmiyor pek dedigim gibi casper samsung ve apple haric onerilere acigim