Lg g6 almak isteyenlere deneyimlerim

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
1. Gün kamera gerçekten güzel s8 s7 arası bişey ama geniş açı dünyalar sığıyor. İkili ön izleme modu çok hoş tek eksiği bokeh onuda inş yazılım ile yapıcaklar
Arrayüz çok akıcı sadece klavye alışamadım apple gibi tek menüsüz kullanıyorum. Video izlemek aşırı zevkli galaxy alpha dan sonra.
Elim sürekli kapasitif tuşlara gitmiyor değil yılların alışkanlığı.parmak izi hızlı çalışıyor. Gereksiz uygulama yok onu çok sevdim
--- Gönderi Güncellendi ---
:p:eek::p
Screenshot_2017-09-30-10-35-18.png

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Zaten Snapdragon 835 le gelseydi bide 2700 lira falan olsaydı bana göre s8 in ardından alınabilecek en iyi amiral gemisi olurdu.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Zaten Snapdragon 835 le gelseydi bide 2700 lira falan olsaydı bana göre s8 in ardından alınabilecek en iyi amiral gemisi olurdu.
Telefon kötü değil 3700 den çıkması yanlıştı. Şu an 2500e kadar alınabilecek 4 cihazdan biri

lgsever

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Telefon kötü değil 3700 den çıkması yanlıştı. Şu an 2500e kadar alınabilecek 4 cihazdan biri
1. Gün kamera gerçekten güzel s8 s7 arası bişey ama geniş açı dünyalar sığıyor. İkili ön izleme modu çok hoş tek eksiği bokeh onuda inş yazılım ile yapıcaklar
Arrayüz çok akıcı sadece klavye alışamadım apple gibi tek menüsüz kullanıyorum. Video izlemek aşırı zevkli galaxy alpha dan sonra.
Elim sürekli kapasitif tuşlara gitmiyor değil yılların alışkanlığı.parmak izi hızlı çalışıyor. Gereksiz uygulama yok onu çok sevdim
:p:eek::pEkli dosyayı görüntüle 28134
Bu konuyu açtığınız için gerçekten teşekkür ederim bokeh efekti yazılımla gelirmi bilemiyorum telefonun kalınlığı gerçekten hissediliyor mu ondanda bahsederseniz sevinirim

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ben galaxy alpha dan geçtim en ince ve en hafif telefonlar dan biri ona göre kalın ve ağır ama rahatsız etmiyor kullanışlı 5.2 inch bir telefon boyutunda kalınca değil

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Bu paraya bencede alinir kamerayi dert etmeyenler için.. cesaretinize hayran kaldim bu devirde lg ye 2500 tl vermek..

Reaksiyon puanı
140
Bi ara oneplus 5 alacam diyordun vazmı geçtin

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Bulamadım 64 lük acelem vardı. Bence 128 gb olanı 2800 etmez 200 daha koyup u11 veya s8 almak mantıklı olurdu

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Bu paraya bencede alinir kamerayi dert etmeyenler için.. cesaretinize hayran kaldim bu devirde lg ye 2500 tl vermek..
Ahahahaha :D :D :D
Yalnız gerçekten arayüz konusunda Lg çok ama çok iyi ya. Her şey yerli yerinde
Ana sayfada herşey var. Kasıntı gereksiz çer çöp yok. Bu yönden cidden çok iyi
Geniş açılı kamera noktasında sanırım G5in açısı biraz daha geniş ama G6 nin çözünürlük bakımından biraz daha ilerideydi sanırım. Birde sana ufak bir tavsiye veriyim. Geniş açılı manzara fotoğrafları efsanedir. Snaapseed programını indirip biraz yapı katarsan fotoğrafa çözünürlüğü daha fazla gibi gösteriyor buda cidden geniş açıya aşık ediyor insanı. Bokeh efektinden daha iyi bana göre geniş açı

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
O kameradaki geniş açı yok mu.. Beni benden alıyor :D Ama LG Q6 VAR 1300 TL'ye onda da geniş açı var ama olsun :D

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Galaxy alpha çekimim IMG_20170610_165343_135.jpg
Buraya atamıyorum boyut yüksek diye
--- Gönderi Güncellendi

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Güzel fotoğraf çeken bir telefona sahip olunca cidden hobiye dönüyor. Tabi insanın içinden de gelecek :D
Cidden öyle. Birde şu manuel ayarlarını kurcalayıp öğrenmek lazım :D
Ondan sonra herşey daha güzel :D

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
O ISO'lar falan güzel aynen manuel araştırmak gerek :D

Reaksiyon puanı
5,172
Ben galaxy alpha dan geçtim en ince ve en hafif telefonlar dan biri ona göre kalın ve ağır ama rahatsız etmiyor kullanışlı 5.2 inch bir telefon boyutunda kalınca değil
O telefon çelik kasa değilmiydi ya benim hatırladığım çok ağır ama şık bir teldi

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ağır mı 6.7mm ve 114 gr. ☺4.7 inch
Lg g6 7.9 mm 163 gr. 5.7 inch
Arada ki fark media markt

lgsever

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ben fotoğraf çekmesini sevmeyen biriydim. G5 ten sonra hobi haline geldi sen düşün :D
Bendede g4 ten sonra olmuştu
Ahahahaha :D :D :D

Yalnız gerçekten arayüz konusunda Lg çok ama çok iyi ya. Her şey yerli yerinde
Ana sayfada herşey var. Kasıntı gereksiz çer çöp yok. Bu yönden cidden çok iyi
Geniş açılı kamera noktasında sanırım G5in açısı biraz daha geniş ama G6 nin çözünürlük bakımından biraz daha ilerideydi sanırım. Birde sana ufak bir tavsiye veriyim. Geniş açılı manzara fotoğrafları efsanedir. Snaapseed programını indirip biraz yapı katarsan fotoğrafa çözünürlüğü daha fazla gibi gösteriyor buda cidden geniş açıya aşık ediyor insanı. Bokeh efektinden daha iyi bana göre geniş açı
Programa gerek yok bence manuel ayarlar cidden çok fazla bulur oradan bir şeyler

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Bendede g4 ten sonra olmuştu

Programa gerek yok bence manuel ayarlar cidden çok fazla bulur oradan bir şeyler
Malesef. Geniş açılı kamera 16 mp olsa kurtarıcakta. 8 mp bir yerden sonra sürünüyor. Mecbur yapı istiyor geniş açılı kamera. Ha vermesen de olur fantazi işi
Yalnız geniş açılı kameranın renk doğrulu gözüm ne görüyorsa o ton. Sıfır oynama.
Normal kamera ise biraz poh pohlu çekiyor

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Kamerası orta segment telefonlarına göre iddealı ancak fiyatı bir tık daha düşük olmalıydı

lgsever

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Kamerası orta segment telefonlarına göre iddealı ancak fiyatı bir tık daha düşük olmalıydı
Daha nereye düşsün bunge jumping yapar gibi orta üst segmente uçtu 3700 den 2100 e kadar indi bırakında mezarında rahat uyusun bari

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Daha nereye düşsün bunge jumping yapar gibi orta üst segmente uçtu 3700 den 2100 e kadar indi bırakında mezarında rahat uyusun bari
Aslında haklı adam.
Sd 821 1 yıl önceki işlemci ve kamerasının bir yıl önceki serisinden kötü olduğunu varsayarsak. Son 3 senedir üst üste kronik liderliğinide eklersek.
Garantinin ne halde olduğu durumu işin içine katıp Lg nın tr den çekilip garantiyi farkı şirkletlerin üzerinden yürütmesi gibi geri cekme hamlesini düşünürsek bunların hepsini G6 eşitlediğimiz zaman şuan satılcağı fiyat en fazla g5 ten 100 lira fazla olmalıydı. Dolar kuru falan dinlemem ben. Adamların piyasada prestij namına tozu kalmadı

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Doğrudur Haklısınız Ancak biz bir telefon aldığımızda hiçbir zaman ürünün satış fiyatı ile satın almıyoruz hep vergi vergi 2000 tl lik telefona 4000 tl veriyoruz Ekonomiz rezalet Türk Liramızın Değeri düşük resmen köle gibi yaşıyoruz

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Abartmayın s7 şu an 2400 tl g6 2700 kvk fiyatlar o.
Artı bi kamerası radyo su var hem daha şık

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
2. Gün
İyice büyüklüğüne alıştım. Manuel modda bokeh efekti vermeye başladım. Pc bağlamayı hallettim. Ön kamera hala deneyimlemedim.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Lg nin yetkili servisini birileri gömüyo birileri övüyo nasıl iştir anlamadım.

lgsever

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
2. Gün
İyice büyüklüğüne alıştım. Manuel modda bokeh efekti vermeye başladım. Pc bağlamayı hallettim. Ön kamera hala deneyimlemedim.
Güzel tecrübelerin için teşekkürler gerçekten almak isteyen birini telefon gözünüzün önünde nasıl ikna ederdiniz anlatırmısınız
Lg nin yetkili servisini birileri gömüyo birileri övüyo nasıl iştir anlamadım.
Genelde servislerin kronik sorunlara ne yapacağını bilmemesinden ötürü ve artık lg nin bütün kronik sorunlarını düzeltemeyecek olmasından dolayı kötüleşmiştir artık garantiye kvk baktığı için daha iyi olmuştur.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Güzel tecrübelerin için teşekkürler gerçekten almak isteyen birini telefon gözünüzün önünde nasıl ikna ederdiniz anlatırmısınız

Genelde servislerin kronik sorunlara ne yapacağını bilmemesinden ötürü ve artık lg nin bütün kronik sorunlarını düzeltemeyecek olmasından dolayı kötüleşmiştir artık garantiye kvk baktığı için daha iyi olmuştur.
Yani basit bişey değil zaten binlerce aynı sorun yaşanan cihaza geri dönüş yapmak insanlar çok sığ bakıyo bu garanti olayına.Diğer şirketlerin bu duruma düşmeme sebebi zaten bu denli kronik sorunlu cihazlarının olmaması.bugün iphone da da binlerce kronik cihaz vakası yaşansa bugün apple nin de teknik servisine sallıyor olurduk ki Lg de binler olan bu rakam apple da yüzbinler hatta milyonları görürdü ki düşünün halini:)

G6 kullanan arkadaşım ses çıkışı hakkında bilgi verir misin.G4 kadar sağlam ses çıkışı var mı cihazda.G4 ten bi şarkı açtık mı Tv gibi ses veriyodu G6 da da durum böyle mi acaba.?

lgsever

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Yani basit bişey değil zaten binlerce aynı sorun yaşanan cihaza geri dönüş yapmak insanlar çok sığ bakıyo bu garanti olayına.Diğer şirketlerin bu duruma düşmeme sebebi zaten bu denli kronik sorunlu cihazlarının olmaması.bugün iphone da da binlerce kronik cihaz vakası yaşansa bugün apple nin de teknik servisine sallıyor olurduk ki Lg de binler olan bu rakam apple da yüzbinler hatta milyonları görürdü ki düşünün halini:)

G6 kullanan arkadaşım ses çıkışı hakkında bilgi verir misin.G4 kadar sağlam ses çıkışı var mı cihazda.G4 ten bi şarkı açtık mı Tv gibi ses veriyodu G6 da da durum böyle mi acaba.?
Ses çıkışıyla kulaklık çıkışı farklıdır sdn hoparlorünün gayet iyi olduğundan bahsediyordu