LG G6 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

motun1923

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir g6yı araştırıyorum. Kullanıcı yorumlarına bakacak olursak öyle rahatsız edici derecede bir şikayeti olan yok. Telefondan çok bir beklentim yok. Ağır oyunlar oynamam sürekli fotoğraf da çekmem. Ön kamerası pek verimli değilmiş sanırım. Burda kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilirlerse çok mutlu olurum. LG G6 kullanmayıp da; hakkında, alınmaz, arıza verir diyecek olan arkadaşlar yorum yapmasın lütfen. Bana bizzat deneyimlemiş kişiler cevap versin. Kendisinde veya çevresinde kullanan arkadaşlar olumlu veya olumsuz yönlerini paylaşsın. Şimdiden teşekkür ederim.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Yaklaşık 2 ay süredir kullanıyorum kamerasından başlayacak olursak rakiplerine kıyasla biraz geride kaldığını söyleyebilirim bunun sebebi düşük ışıkta pek iyi olmaması dış çekimde gayet iyi ancak iç mekanda bekleneni vermiyor ayrıca geniş açısı manzara fotoğraflarında cidden büyük avantaj sağlıyor güzel fotoğraflar ortaya çıkarıyor ama kötü tarafı derinliği biraz bozuyor büyük bir eksi değil bu bana göre. Arayüz ve performansa gelirsek arayüz oldukça güzel ve akıcı donma ve kasma yaşamadım şuana kadar bu yönde seni üzmez oyun performansına gelecek olursak ağır oyunlarda (Aspahlt 9, Real Racing 3 denediğim oyunlar) ufak tefek takılmalar olabiliyor ama genel anlamda iyi diyebilirim benim için... Parmak izinin tepki süresi gayet iyi ayrıca 18:9 ekranı ve ince çerçveleri hoş duruyor ekranı canlı ve güzel LG zaten bu işin ustası amoled ekran olsa daha iyi olurmuş ama fiyatına göre kendinede kızdırmaz he bide telefonun kalınlığı rakiplerine göre biraz fazla ama tasarımı iyi olduğu için göze o kadar batmıyor kötüde durmuyo kısacası bu fiyata gayet iyi bir telefon. Şimdi gelelim en büyük eksisine benim için tabi bu telefonda TR modellerine root işlemi olmuyor sebebi bootloader kilidi kapalı olması bu çok büyük bir eksi bence ama telefona rom atmam rootla işim olmaz diyorsan dikkate alma bu dediğimi düşüncelerim böyle.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir g6yı araştırıyorum. Kullanıcı yorumlarına bakacak olursak öyle rahatsız edici derecede bir şikayeti olan yok. Telefondan çok bir beklentim yok. Ağır oyunlar oynamam sürekli fotoğraf da çekmem. Ön kamerası pek verimli değilmiş sanırım. Burda kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilirlerse çok mutlu olurum. LG G6 kullanmayıp da; hakkında, alınmaz, arıza verir diyecek olan arkadaşlar yorum yapmasın lütfen. Bana bizzat deneyimlemiş kişiler cevap versin. Kendisinde veya çevresinde kullanan arkadaşlar olumlu veya olumsuz yönlerini paylaşsın. Şimdiden teşekkür ederim.
Çevremde kullanan var gayette memnunlar.Ön kamerasida güneş ışığında iyi sadece kapalı alanlarda berbat.Onun dışında eski islemci mevzusu var ama o da seni ilgilendirmiyor.Tamam kolla fiyatkarı bul uyguna al.Hayirlı uğurlu olsun.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Deli gibi g6 sattı evkur mağazaları çevremde de çok alan oldu alınır.