LG G5 V10i Ekim güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

berker35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güncellemeyi yapan arkadaşlar değişimlerden olumlu ve olumsuz taraflarından bahsederlerse iyi olur gibi bizde ona göre güncelleriz

bekirkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncellemeyi yaptım Dikkatimi çeken ilk özellik radyo oldu.Güncellemeden önce ghost screen yoktu güncelledikten sonra başladı.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Güncellemeyi yaptım Dikkatimi çeken ilk özellik radyo oldu.Güncellemeden önce ghost screen yoktu güncelledikten sonra başladı.

Ghost screen yazılımsal degil cihaz ısınınca ortaya çıkıyor garantisi varsa yollayın değişim talep edin

berker35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazılanlardan sonra bende dikkat ettim ve son güncellemeden sonra ghost screen olayıyla karşılaşıyorum. Temmuz ayında g4 almıltım o değişime gittiği için g5 aldım ama gakşba bunda da patladık kronik olduğu yazılmış herhalde sorun giderilemiyor o zaman servise verip para iadesi istemek mi en mantıklısı yoksa ekran değiltiğinde sorunla bi daha karşılaşmaz mıyım?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yazılanlardan sonra bende dikkat ettim ve son güncellemeden sonra ghost screen olayıyla karşılaşıyorum. Temmuz ayında g4 almıltım o değişime gittiği için g5 aldım ama gakşba bunda da patladık kronik olduğu yazılmış herhalde sorun giderilemiyor o zaman servise verip para iadesi istemek mi en mantıklısı yoksa ekran değiltiğinde sorunla bi daha karşılaşmaz mıyım?
Hocam garantiden lg g4 nüz g5 ile mi değişti yani ?

berker35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok hayır g4 için para iadesi alıp kendim aldım

berker35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O konu hakkında bi bikgim yok lg den para iadesi almak zor g5 için vermiyorlar bana eğer telefon büyük bi zincirden alındıysa belki olabilir aklı olan lg almasın bu kadar rezil bi firma daha olamaz

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
O konu hakkında bi bikgim yok lg den para iadesi almak zor g5 için vermiyorlar bana eğer telefon büyük bi zincirden alındıysa belki olabilir aklı olan lg almasın bu kadar rezil bi firma daha olamaz
Samsung da farklı değil ki! Eşime s7edge aldım. Bozuk çıktı cihaz, kvk ya götürdüm 46 gün sürdü değişim. Hepsi aynı halt yani. Satarken derya deniz, sorun çıkınca iğne deliği oluyorlar.