LG G5 SE

Bu konuyu okuyanlar

Melik Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar LG G5 SE Sizce Nasıl bir telefon? En Merak Ettiğim Konu ise Ghost Screen oluyor mu?

Baran_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Onun yerine Xiaomi Mi 5s tercih edilebilir.

modernist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bugün forumda cevaplama yapmam diyordum ancak bir şansımı deneyeyim

lg g5 serisi modüler sisteme geçiş için bir deney telefonudur ve başarısız olmuştur. Bundan dolayı alınacak bir telefon değildir. Lg firması biraz siyaset ve pazarlama konularında geri kalmakta, örneğin vaktiyle g4'te kronik sorun varken piyasadan toplamamış ve aç gözlülüğü yüzünden marka değerini kaybetmiştir. Benzeri samsung'ta olunca samsung ise piyasadan toplamış ve o sene geliri azalsa dahi argeye olan yatırımı arttırıp seneye bomba gibi bir marka olarak tekrar dönmüştür. Şayet böyle olmasaydı G Flex 2 alacaktım. Mağazadan alabileceğiniz Xiaomi A1 64 gb dahi ondan daha prestijli bir cihazdır , şuanda teknosada satılmaktadır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
G5 SE'de de ghost car diye biliyorum vaska cihazlara bak bence tam bütce ney?

Melik Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G5 SE'de de ghost car diye biliyorum vaska cihazlara bak bence tam bütce ney?
1350 Tl Zorlasam 1400 Olur Hocam Bu Arada Moto Z Play buldum hoşuma gitti fakat Sar(Vücut) değeri 1.40W/KG diyor sizce bu değer yüksek mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
1350 Tl Zorlasam 1400 Olur Hocam Bu Arada Moto Z Play buldum hoşuma gitti fakat Sar(Vücut) değeri 1.40W/KG diyor sizce bu değer yüksek mi?
Moto Z Play alma hocam
Ithalatci garantili olur dersen xioami mi5s TR garantili olacak dersen zte nubia z17 miniye bir bak öncellikli olarak mi5s öneriyorum.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Samsung C5 pro
Biraz daha 1450 ye C7 pro var
Mi Max 2 var
Klasik en çok önerilen bu fiyata Mi5s var
J7 prime falan saymıyorum alma zaten onu
P2 var bence fiyatını çok fazla hakediyor 1400 tl ye tr garantili
Asus Zenfone 3 vardı sanırım bide bu fiyata yakın
Fena telefonlar değil aslında araştır bunları kafana yatanı alırsın