LG G5 Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Mehmet4242

Asistan
arkadaşlar hacıdan telefon getirtcem lg g5 htc10 ve ıphone 6 16gb arasında kaldım üçüde aynı fiyat ne yapmalıyım hangisini almalıyım
Simdi iphone ile lg htc farklarina burda girmeye gerek yok. Iphone 6s de stabil harika bir cihaz.
Arabistandan alacaginiz hicbir telefonun turkiyede garanti kapsami yok. Sadece iphone un var. 6s in de sahteleri de var. Iphoneun musteri hizmetlerini arayip hangi kodlu iphonun turkiyede garantisi oldugunu ogrenebilirsiniz. 1 yil garantisi var turkiyede. Araplar turkiyede garantisi var diyecektir inanmayin

Fanatice

Üyecik
Merhaba arkadaşlar, fotograf cekimini p9 ile kiyaslama imkanim oldu. P9 daha seri foto cekiyor. G5 te de boyle bir ayar var mi acaba daha seri foto cekmek icin?

Charmander1903

Doçent
Huawei P9, 2.7 saniyede mi çekmiş, ben mi yanlış gördüm? Nasıl bir test bu acaba? Ekran kapalıyken çekim modu var, onda bile 1.2 saniye sürüyor da.
bilmiyorum basmasıyla çekmesi bir oluyor tüm telefonlarda HDR foto çekersen de kaydetmesi uzun sürüyor sadece çekiyor o da :D P9 2.7 sn normal 3sn hdr g5 3 sn normal hdr daha fazla ama diğer telefonlar herhalde sen basmadan çekiyor anlamadım onu bende :D

Diego950

Üyecik
Lg g5 ghost screen hayirli olsun cogu facebook sayfasinda şikayet var

Aedon

Profesör
Kulaklık çıkışından memnun olan var mı? T60, G4 kullandım hiçbiri HTC Desire X kadar iyi değildi eski bir telefon olmasına rağmen G5den çok daha iyi bir çıkışı vardı. Sanırım Hİ-Fİ modülü satılsın diye böyle.

Fanatice

Üyecik
Merhaba arkadaslar, bugun hepsiburada dan g5 im ulasti. Cihazi acip kontrol ettigimde ekranin saginda bariz bir kararti fark ettim yukardan asagiya kadar. Kendileriyle gorustum, cihazi gonderin kontrollerini yapalim diyorlar. Bu sekilde mi hareket edeyim, yoksa taraflarina resmi olarak cihaz cayma dilekcesimi gondereyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum... Cihazi kullanmadan iade edicem...

cartoonpier

Asistan
Merhaba arkadaslar, bugun hepsiburada dan g5 im ulasti. Cihazi acip kontrol ettigimde ekranin saginda bariz bir kararti fark ettim yukardan asagiya kadar. Kendileriyle gorustum, cihazi gonderin kontrollerini yapalim diyorlar. Bu sekilde mi hareket edeyim, yoksa taraflarina resmi olarak cihaz cayma dilekcesimi gondereyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum... Cihazi kullanmadan iade edicem...
Geçmiş olsun. Bence değişim talep edin. Kabul etmezlerse iade edin başka firmadan yeni cihaz alın.

Mehmet4242

Asistan

stat counter