LG G5 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ghost screen soruna sık rastlanıyormuş.
Sicili daha temiz olan Xperia XZye bakabilirsiniz. Veya ithalatçı garantili kabul ederim diyorsanız Mate 9 da bir seçenek.
Tam bütçeniz ne kadar ?

Reaksiyon puanı
0
Ghost screen soruna sık rastlanıyormuş.
Sicili daha temiz olan Xperia XZye bakabilirsiniz. Veya ithalatçı garantili kabul ederim diyorsanız Mate 9 da bir seçenek.
Tam bütçeniz ne kadar ?
Açıkçası Xperia XZ almayı çok istiyorum fakat birkaç arkadaş kameraya girince hem ısınma yaptığını hem video kaydında 2-3 dakika sonra fazla ısıdan kapandığını söylüyor. Kimileri ben böyle bir sorun yaşamadım diyor. Sony forumlarına bakabilirsiniz.

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Tasarımını sevmediğim ama zamanında almak istediğim bi telefondu sd 820 kamerası vs. güzel cihaz fakat ghost screen var çoğunda sorun olmazsa alabilirsin

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
LG G5 in son serilerde sıkıntı yok aslında 2000 tl TR garantili al yoksa ithalatçı falan uğraşma bu saatten sonra.

Bir de şu an G5 i tercih etmeyip biraz bekleyip Xiaomi mi6 alabilirsin. Bu arada bütçeni söylemende de fayda var.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşlar soru bu. Sizce alınır mı yoksa o fiyata git başka güzel telefon al mı dersiniz?
7 8 aydır kullanıyorum g5 i ve ithalatçı garantili aldım 1600 liraya. Şunu şöyleyim sadece bu telefon benı 1 kez üzmedi. Şarj olsun kamera performans vs vs vs. hele hızlı şarj çoğu kez aşırı derecede işime yaradı. Ama önerirmiyim ? Önermeden önce Lg g5 lerin %95 kronik sorun var bunu bilerek alıcaksan al sana kalmış. Fakat ben inanılmaz derecede memnunum çünkü sıfır sıkıntı yaşadım. 1600 liranında her kuruşunu hak etti bu telefon. Ama sen Bütçe arttırıp Xz al dostum. Riskli bu iş. Ben riski alırım ama başkasına aldırmam :D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
LG G5 alınmaz g6 bile 2700e düşmüş ama neden düşmüş bilmiyorum

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
G5'lerin son serilerinde bir sorun yok diye biliyorum en azından çevremde ki arkadaşlarım öyle diyor kamerası efsane bir kere çok hoşuma gidiyor kamerası :D tasarımı biraz sanki ne bileyim odun gibi tabi tasarım göreceli bir kavramdır işlemciside yarı yolda bırakmaz yani kısaca son serileri sıkıntılı değilse ki değil büyük ihtimalle onu almak istersen öneririm :)

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Benim arkadaşım kullanıyor g5 hiç bir sıkıntı yaşamadı yaklaşık 1 yıldır kullanıyor ama onun yerine ithalatçı garantili mate 9 alabilirsin yada xz

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
alınmaz
--- Gönderi Güncellendi ---
çok dandik ve tasarımsal açıdan iğrenç bir telefon

Reaksiyon puanı
16,118
g5 yüzünden batıyordu...
bazı aksesuarları güzeldi ama...
ama kazık fiyatları var...

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Güzel telefon ama alınmaz çok kronik sorunlu. Ben olsam biraz daha bütçeyi artırıp s7 almanızı öneririm
G5'lerin son serilerinde bir sorun yok diye biliyorum en azından çevremde ki arkadaşlarım öyle diyor kamerası efsane bir kere çok hoşuma gidiyor kamerası :D tasarımı biraz sanki ne bileyim odun gibi tabi tasarım göreceli bir kavramdır işlemciside yarı yolda bırakmaz yani kısaca son serileri sıkıntılı değilse ki değil büyük ihtimalle onu almak istersen öneririm :)
Hocam LG güzel telefonlar yapıyor donanım performans bakımından ancak tasarımları çok kötü ve kronik sorunları çok fazla. Yok falan demeyin ben de sorunsuz denilen seri G2 aldım ekran sararması kendi kendine dokunma sorunu yaşadım. En son çıldırdım sinirden telefonu kırdım.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
alınmaz
çok dandik ve tasarımsal açıdan iğrenç bir telefon
Bieincisi dandik dediğin telefon 820 kullanıyor 4gb rame sahip bir ikinciside tasarım onun bileceği iş sen beğenmiyorsun diye çirkin olacak hali yok

bahadrozdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
verdiğin paraya değmez bence abi üstüne biraz daha koyup apple almak daha mantıklı

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bieincisi dandik dediğin telefon 820 kullanıyor 4gb rame sahip bir ikinciside tasarım onun bileceği iş sen beğenmiyorsun diye çirkin olacak hali yok
Madem o kadar özelliklerini beğeniyorsun git al o zaman bu işlerde resmiyet yoktur herkesin görüşünü soruyorsun bari milletin görüşüne karışma ;)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Madem o kadar özelliklerini beğeniyorsun git al o zaman bu işlerde resmiyet yoktur herkesin görüşünü soruyorsun bari milletin görüşüne karışma ;)
Burası bir soru sorma ortamı olduğu kadarda bir tartışma ortamı insanlar biribrleriyle farklı konuları tartışarak sonuca ulaşırlar
lg apple dan iyi yani ?[/QUOTE
Aplle ın bazı yönlerde üstün olduğu gibi lg ninde üstün olduğu yönler var yani hangi firmanın iyi olduğu kişiden kişiye değişir