LG G4 Nougat sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Şahin Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
merhaba arkadaşlar,biliyosunuz g4 e hala nougat gelmedi. bazı forumlarda kore hariç cihazlara gelmeyeceği yazıyor. son olarakta lg nin g4 ü güvenlik güncellemesi listesinden de çıkarması bu haberleri doğrular niteliğinde. konuyla iligili bilgisi olan var mı ? son olarak singapur cihazı rootlamayı başaran oldu mu ?

Fatih Toprak Fragger KeremEnginar Mrtaltg by efsane

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Öncelikle LG G4 e Nougat verilmeyeceğini duyurdular, yalnız güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek cihaz.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Ohooo lg kardeş yakıştı mı sana ya eğer nougatımı vermezsen ciddi küserim sana @lgsever Samsung nougatımı ver diyordun sana geldi. Sıra bende, ben de Lg Nougatımı ver diyorum artık :D

Reaksiyon puanı
5,172
merhaba arkadaşlar,biliyosunuz g4 e hala nougat gelmedi. bazı forumlarda kore hariç cihazlara gelmeyeceği yazıyor. son olarakta lg nin g4 ü güvenlik güncellemesi listesinden de çıkarması bu haberleri doğrular niteliğinde. konuyla iligili bilgisi olan var mı ? son olarak singapur cihazı rootlamayı başaran oldu mu ?

Fatih Toprak Fragger KeremEnginar Mrtaltg by efsane

Kore dışında ota ile gelmiyecek siz yine pc ile kurabilirsiniz

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Öncelikle LG G4 e Nougat verilmeyeceğini duyurdular, yalnız güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek cihaz.
Haır verileceğini duyurdular
--- Gönderi Güncellendi ---
Ohooo lg kardeş yakıştı mı sana ya eğer nougatımı vermezsen ciddi küserim sana @lgsever Samsung nougatımı ver diyordun sana geldi. Sıra bende, ben de Lg Nougatımı ver diyorum artık :D
Lg bridgeden denedin mi olması lazım olmadı @syfsn yardımları ile root atarsın gerçi lg modellerinin çoğuna atılamıyor diye biliyorum ama

Son mesajlar