LG G4 mu ? SONY XPERIYA Z5 PREMIUM mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tolga dediğin çok haklısın ama bu Apple'ın işine gelmez ki. Adamlar yoksa nasıl plus modellerini daha pahalı fyata satsınlar ? :D
plus sevmıyom ben beyaz renk guzel oturuyor plusa ama kim taşıcak onu al omzuna taşı takoz gibi aslında guzel olurdu bataryada okadar yukselseydı plus olmayan modellerde istese yaparda yapmıyor :mad: ha ben 1 buçuk günü çıkartıyorum ama 4000 3000 olsa on numara olurdu neyse bakalım önumuzdekı 10 yıla belki yaparlar :( ve bu arada yarın ios 11 tanıtılacakmış acaba ne getirecek gözlerım yolda kaldı :D

ilk once merhaba. şimdi boyle bir konu acmak istedim bir kac gundur ki kafamda soru isareti olusdu LG G4 mu ? SOMNY XPERIYA Z5 PREMIUM mu daha iyi performan acisindan ? şu telefonlarin hangisinde harici guzellik,performans ve kamera acisindan iyi (G 4 mu , Z5 mi?).
Z5 premium ama şuan daha iyileri var.

simdi azerbaycanda satilan
LG G4 32Gb Plastic (H818) Dual modeli . sizce şu modelde de sorun varmi?
Forumda LG G4 mü? Sony Xperia Z5 Premium mu? diye soru sormuşsun. Verdiğin site linkine biraz bakındım. Sony Z5 Premium 869 manat, LG G4 759 manat galiba.
Ben bu ikisi yerine HTC 10 899 manat fiyatı var. Bence kesinlikle HTC 10 seç. Sony XZ 1079 manata satılırken. Aynı işlemciye sahip ama kamera ve ses performansı daha iyi olan HTC 10 al derim. O siteye güveniyorsan kaçırma.
(İrşad Electronics)

Forumda LG G4 mü? Sony Xperia Z5 Premium mu? diye soru sormuşsun. Verdiğin site linkine biraz bakındım. Sony Z5 Premium 869 manat, LG G4 759 manat galiba.
Ben bu ikisi yerine HTC 10 899 manat fiyatı var. Bence kesinlikle HTC 10 seç. Sony XZ 1079 manata satılırken. Aynı işlemciye sahip ama kamera ve ses performansı daha iyi olan HTC 10 al derim. O siteye güveniyorsan kaçırma.
(İrşad Electronics)
899 birim paraya HTC 10 olur mu yav.
Valla bizi iyi düzüyorlar.

merts

Asistan
G4 para verilir mi? Bence verilmez.Neden mi?
Hadi kronik sorunları geçtim müzik dinlerken bile ısınabilecek potansiyelde bir telefon.Malzeme kalitesine değinemiyorum bile ha birde güncelleme desteğini 2 yıl diyen sonra da vazgeçip yetersiz donanım diye vermeyen kullanıcı şikayetinden dolayı geri adım atan bir firma.Bence işini iyi yapan bir markayı seç.Şuan mecburiyetten kullanıyorum yoksa gider uygun fiyatlı xiaomi alırım daha iyi.

ilk once merhaba. şimdi boyle bir konu acmak istedim bir kac gundur ki kafamda soru isareti olusdu LG G4 mu ? SOMNY XPERIYA Z5 PREMIUM mu daha iyi performan acisindan ? şu telefonlarin hangisinde harici guzellik,performans ve kamera acisindan iyi (G 4 mu , Z5 mi?).

Kesinlikle Sony Xperia Z5 Premium öneriyorum kardeşim.

Çünkü LG G4'ün kronik sorunları var Ve çok fazla kasıyor.Sağlsmlık bakımından iki markada seni yarı yolda bırakmaz.LG sever biri olmama rağmen sana G4 öneremem.

Tamam LG tasarımı güzel ama sorun bir telefon Ve sorunlu bir telefon alıp sıkıntı yaşamanı istemem.;):)

Aslına bakılırsa konu hatalı açılmış. Her iki telefon arasında dağlar kadar fark var. İphone 6 mı yoksa Z5 premiummu desen sıkıntı yok. Öyle bile olsa Z5 derim. Her ikisinide kullanan bilir. Yok ios kullanan başka telefon kullanamazmış, boş muhabbet gayette kullanıyorum. İphone kullanıcıları telefonun tüm özelliklerini pek çoğu kullanamıyor o yüzdende aradaki fark görülmüyor.

Renega

Üyecik
Sakın lg g4 almayın. mutlaka er yada geç bootlop oluyor cihaz açılmıyor sıfırlanıyor garantide. bence o fiyat segmentinde en iyisi c9 pro veya p2

Tasarım olsun performans olsun kamera olsun birçok noktada z5 önde zaten sony'i kamera ve güncelleme desteği ile çok seviyorum

Ama sıkıntılı tarafı bir süre sonra ciddi ısınmalar yapabiliyor işlemci sağolsun

Bu saatten sonra ikisi de alınmaz.

stat counter