LG G4 Modeli ve Özellikleri Onaylanıyor

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Umarım G3 gibi hayal kırıklığı olmaz, lg'den bir beklentim ve umudum yok bir noktada ilerliyor yaptığı pek bişi yok.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Plastikten olduğu sürece cihazları ilgimi çekmiyor.

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
G3 hayal kırıklıgı diyen moderator arkadaşa da selam olsun buradan ...

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
LG G3 bence de hayal kırıklığıydı Arayüzünde bile kasıyordu. G4'den büyük bir beklentim yok ama G3 gibi kasmayacağına eminim.

Reaksiyon puanı
2,554
Ön tarafı g2 gibi olsun ekran 5" full hd olsun ram 3yada 4gb olsun arkası g3 gibi olsun gene batarya çıksın bide hafıza kartı alsın 10 numara 5 yıldız telefon olur.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bana mi oyle geliyor Lg de mi 6-8 ayda bir model cikarmaya başladı?

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
g3 gibi olmaz inşallah

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
Yılın ikinci çeyreginde 14,5 milyon satıs rakamına ulasmıs bir telefona hayal kırıklığı diyen arkadaslara gelsin:

http://www.phonearena.com/news/LG-G...tphone-to-reach-10-million-units-sold_id59840
LG G3 will be the company's first smartphone to reach 10 million units sold
ahaha yapmayın arkadaşlar
bu kadar ciddiye almayın bu işi
beğendiyseniz alın kullanın
herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil :)
biraz rahat olun yahu

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Tasarım Değiştirmeleri Şart Bence Ekrana Çok Etki Ediyor Sanal Tuşlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
G3 hayal kırıklıgı diyen moderator arkadaşa da selam olsun buradan ...

Sizede selam, hayal kırıklığı bu arada tekrar söylemek istedim.

Alınırmı? evet alınır ama o fiyata daha iyileride var tabi her cihaz kusursuz değildir elbette fakat g3'de çok hatalar yapıldı.

akbatur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg nin arayüzü umarım geliştirilmiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayal kırıklığı diyen arkadaşlar gidin kapalı os olan iphone kullanınsana be yaw burada boşa laf kalabalığı yapmayın G3 ÜN KAMERASINI DAHA GEÇEN CİHAZ YOK SİZLER RÜYAMI GÖRÜYOSUNUZ NAPIYORSUNUZ ANLAMADIM :cursing: HAYAL KIRIKLIĞIYMIŞ GÖSTERİN HADİ G3 TEN İYİ TELEFONU ŞUAN,, ADAM BİR EKRAN YAPMIŞ DAHA PİYASADA O EKRANA ULAŞILMADI SİZLER HAYAL KIRIKLIĞINDNA BAHSEDİYORSUNUZ BURDA 3-5 İPHONE Cİ BİRİKMİŞSİNİZ TÖVBE TÖVBE YAWWW TEKNOLOJİDEN Bİ HABER OLDUĞUNUZ BELLİ 10 SENE GEÇSE GENEDE LG DEN VE G3 TEN ŞAŞMAM

S

SDN Okuru

SDN Okuru
g4 ten beklentim kesinlikle 4 gb ram ve hafıza kartı sony ciyim fakat bu özellikler olursa kesin g4

scorpionqme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben g2 kullanıyorum ve g4 için aşağıdaki özellikleri çok da imkansız olmadığını düşünüyorum.
Dokunmatik kalem, kablosuz şarj, 8 çekirdek işlemci, en az 32gb dahili hafızalı model, 128gb ve üstü hafıza genişleme desteği, 240fps ağır çekim video modu...
Özellikle dokunmatik kalem ve kablosuz şarj özelliği eklenirse kesinlikle g4'e geçeceğim. g3, g2'den sonra büyük fark yaratamadı benim için. olmazsa g2'ye devam :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Snap 810, 2 GB DDR4 ya da 4 GB DDR3,32 GB dahili hafıza, 128 gb'a kadar genişletme. Bunlar mümkün bence.

Kesinlikle ekran 5,5 ya da 5,7 inch olmalı, madem kalem geliyor hakkıyla kullanalım. Bir de o ucu siyah yuvarlak stylusları koyacaksa hiç gerek yok alay konusu olur. Onun dışında bu cihazın phablet olmasını isterim ben. Ayrıca mini cihazın da SONY amcası gibi donanımı aynı bir mini cihaz olmasını isterim. Böylece iki taraf da gülmüş olur.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
G3 aldım çok iyi beni G5'e kadar götürür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdi g4 ü bekliyorum kalem falan diyorlar inş. olmaz ince hızlı pratik olsa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g4 baştan 4gb ram olması ve 2.5 hız ön kamara 5 mega piksel olması ayrıyeten telefonda şarz meselesi düşünülmesi ,gorila glas 3 kullanılması ve arka kapak çizilmeye karşı konulması şık bir tasarım olmasını umuyorum fiyat meselesine gelince 2400 tl yada2200 arası olması lazım . iyi günler ben mali

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g4 baştan 4gb ram olması ve 2.5 hız ön kamara 5 mega piksel olması ayrıyeten telefonda şarz meselesi düşünülmesi ,gorila glas 3 kullanılması ve arka kapak çizilmeye karşı konulması şık bir tasarım olmasını umuyorum fiyat meselesine gelince 2400 tl yada2200 arası olması lazım . iyi günler ben mali