LG G4 Loop boot sorununu garanti dışı yaşanması

Bu konuyu okuyanlar

yunusergun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıldır LG G4 modelli telefonu kullanmaktayım.Telefonum garanti kapsamındayken bootloop sorunu ile karşılaştım ve garanti kapsamında olduğu için ilgili teknik servis sorunsuz bir şekilde anakartı ve ön paneli değiştirip,tarafıma çalışır bir şekilde ulaştırmıştı.Cuma günü tekrardan aynı problemi aldım fakat telefonum garanti dışı olduğu için tarafımdan belli bir ücret talep edildi.Ben de bu konu üzerinde problem yaşadığım için araştırma yapmıştım.Başta shiftdele.net olmak üzere bir çok haber portalında LG'nin hatayı kabul ettiğini okumuştum.Dün teknik servise gittim,hatanın kronik olduğu bilindiği halde garanti dışı olduğu için ücret talep edildi.LG genel müdürlüğünü aradım.Tarafıma LG'den kronik sorun ile ilgili resmi bir açıklama olmadığından dolayı kronik bir problem olduğunu söyleyemeyiz dendi.Haber portallarının ilgili haberlerini söylediğimde yalan haber imajı çekildi.2*2'nin dört olduklarını bildikleri kadar , bu telefonlarda da kronik problem olduklarını bal gibi biliyorlar.İnternetten araştırdım fakat LG'nin resmi açıklamasını bulamadım.3 gündür telefonsuzum,mağdurum.Acaba LG'den yapılan resmi açıklamayı bulma şansım var mı?Ya da nasıl bir yol izlemeliyim?