LG G4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

AsmTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Aktif olarak Lg G5 ve G4 kullanıyorum her iki cihaz da beni fazlasıyla tatmin ediyor. Cihazlar da şuan için üretici kaynaklı bir sorun yaşamadım.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Telefonu alalı 1.5 sene oldu aldım alalı hala aynı android sürümü sözde 5 aydır 7.0 gelicek....

FUEGO1977

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
g4 üm var kulaklıkla müzik dinlerken youtubeda radyoda videoda her programda sesi sonuna kadar açıyorum yarıya iniyor kendiliğinden ben açıyorum o iniyor devamlı format dışında çözüm önerisi olan var mı arkadaşlar teşekkürler

Muratcan eser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g4 h810 h811 h815 serilerinin arka kamerası aynımı arka kameram bozuk yenisini alıcamda yardımcı olurmusunuz

Bekir16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar lg g4 kullanıyorum güncelleme yaparken dosya eksik diye hata verdi ne yapmalıyım.

M. Hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim telefon ithalatcı garantili olduğundan modeli h815p yani güney afrika versiyonu. LG Developerde bootloader kilidini açmaya çalışınca telefonunuzda bootloader kilido açılmıyor diyor. Ben buna adb ile normal bir şekilde twrp+supersu kurup lineageos 14.1 kurabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Biber_Golge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar benim telefon ithalatcı garantili olduğundan modeli h815p yani güney afrika versiyonu. LG Developerde bootloader kilidini açmaya çalışınca telefonunuzda bootloader kilido açılmıyor diyor. Ben buna adb ile normal bir şekilde twrp+supersu kurup lineageos 14.1 kurabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
Simdilik mumkun degil gibi

MYKYNK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonumda şebeke sıkıntısı var çok az çekiyor. Bu sorun telefonuma LGup PROGRAMI İLE KDZ romunu yükledikten sonra oldu. Birisi telefondaki radyo dosyalarını silmişsin dedi ancak ben birşey anlamadım. Bu radyo dosyaları türkiyedeki şebekelerle alakalı bişeymi onların dosyasınımı sildim. Nasıl düzelteceğim ne yapmam gerekiyor ?

imgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonu alacağımda o kadar araştırdım. Iphone sevmiyordum o vakitler ya note 4 ya lg g4 alacaktım. Lg g4ün kamerasına vuruldum. 2200 tl'ye aldım. Hani isteyerek aldım 2200 tl o zaman 400 tl daha koysam iphone 6 alabiliyorum şimdi iphone almak bir yana hayatta kalmak pahalı. Ben zırt pırt telefon değiştiren biri de değilim. Hani bu telefon ölmeden değiştirmem. Zaten kılıf kırılmaz cam falan hiç takmadım ama yamuk olduğu için ekranı koruyor düşünce :D Hala android 7.0 güncellemesi bekliyorum. Telefon daha mı iyi olacak hayır ama niye gelmiyor 2200 tl verdim :D Bu büyük hatadan aldığım dersleri yazmak istiyorum.
1- Müşteri hizmetleri iyi olan firmalardan alışveriş yapın
2- Ekran çözünürlüğü çok yüksek telefon almayın sonuçta televizyon değil bu o kadar çözünürlük şarj bırakmıyor.
3- Yamuk telefon almayın. Masanın üstüne koyup kullanamıyorsunuz.
4- Telefon çıkar çıkmaz almayın bırakın telefonların kusurları ortaya çıksın. Kendini kanıtlamış telefonları alın.
5- Her telefon yavaşlıyor firmalar yeni modellerini satmak istiyor o yüzden 2. el fiyatını en iyi koruyan ürünleri tercih edin.
6- Yeni bir işletim sistemi yazın ios ve androide rakip olacak. (Bir sürü marka var hepsi android ah nerde o eski nokia'nın symbian sistemi)
Benim telefon önerim iphone plus hangi model olursa olsun plus (şarjından dolayı)

yanpazar41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonu alacağımda o kadar araştırdım. Iphone sevmiyordum o vakitler ya note 4 ya lg g4 alacaktım. Lg g4ün kamerasına vuruldum. 2200 tl'ye aldım. Hani isteyerek aldım 2200 tl o zaman 400 tl daha koysam iphone 6 alabiliyorum şimdi iphone almak bir yana hayatta kalmak pahalı. Ben zırt pırt telefon değiştiren biri de değilim. Hani bu telefon ölmeden değiştirmem. Zaten kılıf kırılmaz cam falan hiç takmadım ama yamuk olduğu için ekranı koruyor düşünce :D Hala android 7.0 güncellemesi bekliyorum. Telefon daha mı iyi olacak hayır ama niye gelmiyor 2200 tl verdim :D Bu büyük hatadan aldığım dersleri yazmak istiyorum.
1- Müşteri hizmetleri iyi olan firmalardan alışveriş yapın
2- Ekran çözünürlüğü çok yüksek telefon almayın sonuçta televizyon değil bu o kadar çözünürlük şarj bırakmıyor.
3- Yamuk telefon almayın. Masanın üstüne koyup kullanamıyorsunuz.
4- Telefon çıkar çıkmaz almayın bırakın telefonların kusurları ortaya çıksın. Kendini kanıtlamış telefonları alın.
5- Her telefon yavaşlıyor firmalar yeni modellerini satmak istiyor o yüzden 2. el fiyatını en iyi koruyan ürünleri tercih edin.
6- Yeni bir işletim sistemi yazın ios ve androide rakip olacak. (Bir sürü marka var hepsi android ah nerde o eski nokia'nın symbian sistemi)
Benim telefon önerim iphone plus hangi model olursa olsun plus (şarjından dolayı)
Iphone 6 16 gb vardı o zaman lg g4 ümün 2 kere anakartı yanmasına rağmen diyorum ki iyiki iphone almamışım

Yucelinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam nde lg g4 var bi da ekraninda cizgiler cikti cokmus gibi ama n gecti aceba nedendir vey bana problem yasatackmi

ghostmojo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu yere düşürdükten sonra wifi ye bağlanmadı. Wifi ağları gözüküyor bağlanmaya çalıştığında Devre Dışı yazıyor. Başka bir aga bağlanmayı denedim yine olmadı. Uygulamalardan wifi yi bulup önbelleği temizledim yine bi sonuç alamadım. Bi videoda ısınma yüzünden olduğunu söylüyordu anakartı söktüm wifi den sorumlu olduğunu düşündüğüm yere alüminyum folyo koydum ısıyı alsın diye. nasıl bi çözüm bulabilirim gerçekten yardıma ihtiyacım var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefonu yere düşürdükten sonra wifi ye bağlanmadı. Wifi ağları gözüküyor bağlanmaya çalıştığında Devre Dışı yazıyor. Başka bir aga bağlanmayı denedim yine olmadı. Uygulamalardan wifi yi bulup önbelleği temizledim yine bi sonuç alamadım. Bi videoda ısınma yüzünden olduğunu söylüyordu anakartı söktüm wifi den sorumlu olduğunu düşündüğüm yere alüminyum folyo koydum ısıyı alsın diye. nasıl bi çözüm bulabilirim gerçekten yardıma ihtiyacım var
üstüne telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm yine bi sonuç alamadım

Son düzenleme:

neco-64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonda çok fazla ısınma oluyor "critical ops" oyununda özellikle 10 dklık kullanımda telefon güvenlik amacıyla kendini kapatıyor. Normal kullanımlar da ısınma oluyor. sisteme ağır gelecek uygulamalar yok sebebi nedir? Rootlayıp gereksiz uygulamları silmek işe yarar mı?

Son düzenleme: