LG G4 için Android 6.0 Türkiye'de!

Bu konuyu okuyanlar

utkucux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Lg bridge ye bağladiğim zaman bu hatayi aliyorum ''mobil aygitiniz yönetilemiyor daha sonra yeniden deneyin'' karşilaşan var mi bu sorun ile

cagribo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende indrime hızı çok yavaş neden oluyor olabilir ?
kalan zaman 5.5 saat diyor
internetim uydunet 25mbps

S

SDN83

SDN Okuru
Ben de 6.0 i yükledim. İlk guncelleme versiyonu v20a cok ısındırdı telefonu fakat arkasindan v20c geldi ve sorun düzeltildi. Onun haricinde dize modunun nasıl kullanıldığını çözemedim henüz. Bilen varsa anlatırsa sevinirim. Sarj konusunda bi sıkıntı görmedim şahsen. Bir de güncellemeden sonra nfs no limit oyunum bazen kasmaya başladı. Onun dışında telefonda herhangi bi kasma görmedim.

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Ben de 6.0 i yükledim. İlk guncelleme versiyonu v20a cok ısındırdı telefonu fakat arkasindan v20c geldi ve sorun düzeltildi. Onun haricinde dize modunun nasıl kullanıldığını çözemedim henüz. Bilen varsa anlatırsa sevinirim. Sarj konusunda bi sıkıntı görmedim şahsen. Bir de güncellemeden sonra nfs no limit oyunum bazen kasmaya başladı. Onun dışında telefonda herhangi bi kasma görmedim.

"Doze Mode" her zaman devrede senin bir şey yapmana gerek yok.Ancak herhangi bir uygulamayı Doze Mode'dan çıkarmak istiyorsan "Ayarlar-Genel-Pil ve Güç Tasarrufu-Pil Kullanımı-Optimizasyonları Yok Say"a tıklıyorsun ve istediğin uygulamayı onaylıyorsun.Tabi bu işlem sonunda uygulama veya uygulamalar pil sürene etki edecektir.

P

Punishment82

SDN Okuru
Merhaba güncelleler en sonra bende google play hizmetler guncellemezseniz kullanılamaz diye hata veriyor devamlı olarak.. Ama güncelleme yok boyle bir hatayla karşılaşan oldumu acaba

G

G4 kararsız

SDN Okuru
Arkadaşlar benim tele de OTA üzerinden güncelleme geldi kararsız kaldım. Sizce yüklemeli miyim yoksa 5.1 de devam etmek daha mı mantıklı?