LG g4 almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

abcd334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
G4 almalı mıyım? Birçok arkadaşım kullanıyor. Gözüme güzel geliyor. Almalı mıyım?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
G4 almalı mıyım? Birçok arkadaşım kullanıyor. Gözüme güzel geliyor. Almalı mıyım?
Lg g4 alıcaksan tr garantili al. Yarın birgün ana kartı yanarsa Lg g5 verirler :D
Onunda dışında yok ben uğraşmam garantiyle diyorsan. Bütçeni söyleyip ona uygun telefon önerebiliriz

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
öncelikle cihazı 7 ay önce vodofone den 2000tl ye aldım . cihaz güzel bir cihaz performans konusunda uygulama geçişleri olsun vb olsun tık demiyor cayır cayır geçiyor. sarj konusunda 4.5g&voLTE açık 1 günümü cıkarıyor . hapörlör konusunda hayatında görebilecegin en çılgın hapörlör diyebilirim o konuda hiç şüphen olmasın :D kamera konusundada asla üzmez . bugunlerde canımı sıkan tek sey içinden cıkan sarj aleti biraz kalitesiz kablosu kırılma yapıyor önceden sarjı biraz daha hızlı yapıyordu bugunlerde yavasladı . ve birde kulaklık cıkısında bır sorun oluştu kulaklık farketmeksizin taktıgım kulaklıgın sağ dan ses gelmiyor sokette bir sorun oldu . sonuc olarak 2000TL yi haketmiyor ama şuanda 1.200-1.300 e kadar düştü fiyatı bence o fiyata alınabilecek lezzetli bir telefon seni üzmez . ve belirtmeliyimki çok sağlam bir ekranı var yüzüstü çok sert zeminlere düşürdüğüm halde bir sorun olmadı

keremsari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
g4 bir kaç arkadaşım kullanıyor pek memnun değiller . Arada ekranda donma sorunu yaşıyorlar ,sanırım kronik bir problemmiş g4te

abcd334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki. P9lite ve g4 arasında hangi farklar var?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Lg g4 kamerası ile efsane ve kronik sorunları ilede baş yakan bir modeldir. Ana kart yanma ve bazı kronikleri vardır. Bu kronikler telefonu kullanılmaz hala getirip insanı aylarca garantide bekleten cinstendir.
Huawei p9 lite 2017 son derece sade. Performans noktasında gayet yeterli. Ön kamerası fazlasıyla güzel ve garanti konusunda efsanedir :D

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Huawei P9 Lite (2017) Alırsanız, daha stabil, daha güncel bir telefonunuz olur... Bu şu demek, telefonda takılırken daha az kasma, ve hata alırsınız. Dahası daha az şarj tüketimi alacağınızdan daha uzun süre gider bataryası..
Öbür yandan kamera'dan bir handikapınız olur.

Fakat benim anlamadığım LG G4 1200 tl'ye satan bir yer mi var?

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
g4 almayın. kronik sorunları olan bir telefon. aslında güzel cihaz ama kronik sorunlar mahvetti.
benim g4 1 yıl sonra bootloop'a girdi. yazılımsal birşeylerle çalıştırmayı başardım fakat kamerada iz var şu an.

ayrıca eskidi artık. xaomi mi5 aldım bozulunca çok daha şık görünüyor. fotoğrafı da fena değil.
g4 daha iyi çekiyor elbette ama sonuçta ikiside cep telefonu. o kadar büyük farklar yok.

hele ki g4 gibi en kalın yeri 1 cm yi bulan bir telefon yeni nesil ince cihazların yanında çok takoz kalıyor.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
dur dur sakın ha alma lgden kaçıyor adamlar sen Lg alacam diyorsun :D 2000 tlye alınan lg g4 dün itibariyle 200 tlye sattı kuzenim ana kartı yanar tel açılmaz kendı kendıne kapanır ekranda yanık oluşur cayır cayır ısınır %100 şarzı olur teli açıp kapatırsın %40a düşer kendi kendine parça fiyatına gitti o tel 6 ayı çıkartmaz yanından bile geçme :D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061

Huawei P9 2017 cihazını yakın arkadaşım kullanmaktadır, bu fiyata alınabilecek en iyi cihazlardan bir tanesidir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
G4 çok iyi bir model kamerası ekranı muhteşem ama ciddi kronik sorunları var. Almanızı tavsiye etmem.
Ayrıca Allah aşkına arkadaşlar el insaf ezberden konuşmayın Her yere P9 litede P9 lite G4ün adının anıldığı yerde P9 Lite nedir güldürmeyin beni ya :D:D

Konu sahibine : 1200 tl Bütçeniz varmış o segmentin en iyi fiyat performans ürünü Xioami Mİ5 en güçlü model. Ona güvenmezseniz Samsung C serisine göz atabilirsiniz fakat onlar da ithalatçı garantili. Resmi Türkiye garantili olarak biraz daha yukarı çıkarack hepsi buradadan Xperia X Compact veya Xperia X alabilirsiniz.
Xperia X ile X compact arasında ki belirleyici farklar şunlar.
Xin ön kamerası bariz daha iyi 5 inç ve daha ince fakat bataryası hem küçük hem büyük ekranıyla batarya performansı X compactan daha küçük Suya dayanıklılık yok.
X Compactın ön kamerası yeterli arka kamerası ise Xden daha iyi pil performansı HD 4.6 inç ekran ve daha büyük batarya ile birlikte Xe göre daha iyi X compactın handikapları Plastik kasa kalın (9-9.5mm gibi bir değer olması lazım) Ve işte o küçük ekran. Aslında X compactın kamerasını şöyle açıklayabiliriz. Sonynin hali hazırda satışta olan amiral gemisi Xperia XZnin arka kamera altyapısına sahip. Fakat XZden farklı olarak 4k video çekemiyor.(4Kyı ne kadar kullanırsınız ? Ha 4K önemli yüksek bitrateli Full HD videolar elde etmek için 4Kdan downgrade etmek şart fakat bunu kaç kullanıcı yapar ) X Compact çok kullanacağınız Full HD 60 FPS video kaydına sahip. X Compact XZ ile aynı arka kamera altyapısına sahip fakat kamera yazılımının karakterleri biraz farklı mesela benim bildiğim düşük ışık şartlarında XZ ISOyu yükselterek karanlığı görünür yapmaya çalışıyor ama green oluşuyor aksine X compact karanlık yeri karartıyor ISOyu düşürüyor detay azalıyor ama green noise da azalıyor. Burda bu kadar konuştum uzun lafın kısası X compact gayet iyi bir arka kameraya sahip. P9 lite 2017 önerebileceğim bir model değil yıl olmuş 2017 orta segmente 64 GB dahili depolama geliyor. General mobile GM5 Plus bile 32 GB(aşağılamıyorum General mobile android one projesindeki cihazları ile ülkede belkide beğendim tek telefon üreticisi) Toplayıp başa dönersek yıl 2017 orta segmentte 64 GB seçenekler var ve kalkmışlar 16 gb depolamalı telefon sürmüşler yazık .

Not:Dalmış gitmişim. Xperia X compacta da suya dayanıklılık yok. Ayrıca Xperia Xin ön kamerası X compacta göre fark edilir bir şekilde daha iyi.

abcd334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler forum üyeleri. Mi5 alıcam.

Srdrtrlk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 tane yakın arkadaşım g4 kullanıyor. Şimdi sana artı yönlerini sayayım. Kamerası güzel büyük ekran oyun oynaması güzel bir de eksi yönlerinden bahsedeyim. Tüm arkadaşlarımın ortak noktası sürekli yazılımsal hatalar alıyorlar ve nerdeyse telefonunu en az bir kere garantiye yolladı. Aynı zamanda iki tanesi ghost screen sorunu ile uğraştı tavsiye etmiyorum şahsen.

Son mesajlar