LG G3'den Yeni Sızıntılar

Bu konuyu okuyanlar

endyacle

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
LG G3'den Yeni Sızıntılar

LG'nin merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli LG G3 bir kez daha görüntülendi. Sızıntı devi @evleaks'in yayımladığı LG G3 görselleri haberimizde.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Benim beklentilerim daha yüksek. Hız aşırtmalı snapdragon 801 ve 2K ekran ile gelirse LG G2'den pek bir farkı olmaz. En az adreno 420-430 ve snapdragon 805 ile gelmeli. Bu özelliklerle gelmezse yeni bir FULL HD benzeri sorun yaşanabilir. 801 işlemci 2K ekran için yeterli değil.

Eğer LG bunları yapmazsa Sony bu yılın sonunda piyasa süreceği Z3 de farklı bir gpu kullanmasa da snapdragon 805 işlemci ekleyecektir.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Sağ üst köşesindeki yuvarlak çukur kulaklık girişimi yoksa kalem mi ? Bana ilk bakışta kalem gibi geldi ancak sonra düşününce tıpası olan bi kulaklık girişi olabileceğini tahmin ettim.Eğer tıpalı bir jack girişi var ise toza ve suya karşı dayanıklı olacağı kesinleşmiş oluyor.Eğer kalem ise jack girişi nerde ? Telefonun alt tarafında olacağını tahmin etmiyorum.Alt kısmının gözüktüğü bir görsel olsaydı sorularım cevabını bulurdu ...

Kameranın solundakii siyah bölüm nedir acaba ? Tam detayı belli olmuyor.HTC M8 gibi ikinci bir kamerada olabilir, S5 teki gibi bir nabız ölçerde.Parmak izi okuyucusu var mı bilmiyorum ancak onun için pek uygun bir yapıya sahip görünmüyor.