Lg g3 telefonum kendi kendini başlattiktan sonra kapandi açilmiyor

Bu konuyu okuyanlar

yasinrecon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,bu sabah kalktığımda LG G3 telefonumla clash of clans a gireeken telefon birden kapandı ve yeniden başladı.Telefonum alalı 1 ay oldu.Önüme gelen ekranda kurulum işlemleri çıktı.Ardından telefon bir süre kendi kendini yeniden başlatmaya başladı.Vodafone simgesi geliyor sonra tekrar kapanıyor.Bu işlem bir süre devam etti.Şimdi telefon hiç açılmıyor.Power +ses kısma tuşlarını da denedim ama onlarda işe yaramıyor.Telefonda hiçbir şekilde root gibi bir işlem söz konusu değil.Zaten birkaç tane uygulamam vardı.Lg pc suite gibi işlemleri telefonun açılmamasından dolayı yapamıyorum.Yardımcı olursanız çok sevirim.Şimdiden teşekkürler...

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
anakartta veya telefonun içindeki devrelerde arıza olmuş olabilir bence direkt garantiye ver

yasinrecon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zannetmiyorum neden dersen telefonu yatağa atmaya bile çekinen bir insanım.Temiz kullandım telefonu.Durduk yere birden oluverdi..

yasinrecon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi telefonun bataryasını çıkarıp tekrar taktım.Telefon sürekli kendini yeniden başlatıp duruyor.Vodafone simgesi 4-5 kere kendini yüklüyor.Sonra kapanıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 bilgisayara baglayıp guncelleme yaptım
benim telefon da acılmıyor
devamlı kendini yeniliyor lg life is good yazıyor
kapanıyor tekrar baslıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler maalesef cihazın anakartı çökmüş servise gönderdim....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:( aynı sorun bendede var telefon kapanıp açılıyor. şarjdayken açılıyor şarjdan sökünce kapanıp kapanıp açılıyor garantiye göndermelimiyim sizce?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bir ay oldu arada kendi kendine yeniliyo lg g3 bu gunde tam 4 saat ard arda kendini yeniledi ekrani bile goremedim kapattim tamamen en ksa zmanda qarantiye gondermeyi dusunuyorum. Hic aranizdan qarantiye gondereniniz oldumu sonuc ne acab?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bendede mevcut. Geçen yıl bu zamanlarda almıştım telefonumu son bir bir buçuk aydır arada kapanıp açılıyordu bugün sürekli kapanıp açıldı pin kodu ekranina geliyor kapanıyor tekrar açılıyor şuan sarjda kullanıyorum sarjdayken bir sıkıntı yaşamıyorum garantiye veren var ise sonuç nedir