LG G3 Smart notice

Bu konuyu okuyanlar

yusuf_41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır g3 kullanıcısıyım ama bi sorunum var g3 ü aldığımdan beri smart notice ekranında smart noticeye hoş geldniz yazıyor hiç bi yararını göremedim sorunmu var anlamadım etkinleştirmemiz felanmı gerekiyor?

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Smart Tips'in bildirimleri geliyor oraya bildiğim kadarıyla.

Ayarlar > Ekran > Ana Ekran > Smart Bulletin

yusuf_41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orada smart noticeyle ilgili bi ayar yok ve onunda ayarı açık zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 ay geçte olsa telefonu yeni aldıgım için ve baska yazanda olmadıgından deneyimimi söylüyorum. Lg'nin kendi temasından farklı bi tema yükleyince smart notice duruyor. Belki basına gelen olursa tema değişikliği yaptıysa geri kendi temasını yüklesin derim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar > Ekran > Ana Ekran > duvar kağıdı değiştir
sonra aktif olacaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alakasız, püf noktası konumla alakalı, ayalar-genel-konum-yüksek konum iş bitmiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar lg g3 16 gb aldım 5.0 güncellemsü mrvcut fakat smart notice ayarını bulamıyorum nereden bulabirim

M

mehmwt

SDN Okuru
Beylee 5 gundue lg g3 kullanicisiym somrt noticeye hosgeldinz diyo ne alaka ayni sorun bendede oluyor

mindar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g3 smart bulletin açık lg health vb. uygulamalar ekranda gözükmüyor uygulama olarak oekrana ekliyorum ama eski görüntüde değil telefonu formatladıktan sonra bu hale geldi bir daha fabrika ayaları yaptım gene olmadı. smart bulletini aç kapa yapıtorum sadece G isimli boş ekranı ekliyor içine uygulamalarında olduğu hale tekrar nasıl getirebilirm.

Son mesajlar