LG G3 mü yoksa Samsung Galaxy Note3 mü sizce ??

Bu konuyu okuyanlar

emin42360

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
g3 ve note3 bu iki telefon arasında kaldım ama suda var bana sebeke uzerınden gorunlutulu gorusme yapabılecegım bı telefon olması gerekıyor sızce bu 2 telefondan hangısını almalıyım hangısı daha ıyıdır ?

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
G3 her zaman :thumbup1:

emin42360

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama söyle bi sıkıntı var g3 modelinde şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapamıyorum 4g oldugu için :(

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
g3 ve note3 bu iki telefon arasında kaldım ama suda var bana sebeke uzerınden gorunlutulu gorusme yapabılecegım bı telefon olması gerekıyor sızce bu 2 telefondan hangısını almalıyım hangısı daha ıyıdır ?

Kesinlikle g3 al. Note 3'u kullandim ama kamera iyi degil. Diger ozellikler iyi ama lg g3 daha iyi.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Lg g3 kesinlikle samsungun ne yaptigi belli degil zaten

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

G2 ve Note 3'ü karşılaştırıyor olsaydınız o zaman Note 3 derim ama G3 ile Note 3 karşılaştırmak biraz saçma açıkçası.

G3 her haliyle note 3ten kat kat daha iyi daha üstün bir telefon.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
görüntülü görüşme sıkıntısı var diyorlar ama işde şebeke üzerinden yapamazsın dediler dogru mu acaba ?

Inceleme sitelerine de baktim boyle bir sorun ile karsilasmadim. Sadece yazilimsal bazi problemler mevcut bu problemler de o kadar onemli degil, gelecek guncellemeler ile cozulebilecek hatalar bunlar.

can_dostum1979

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardeş hiç düşünmdeden LG G3 32 GB OLAN MODELİNİ AL DERİM.
Ben N9005 not 3 ü sattım bunu aldım ve çok çok memnunum.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Düşünmen hata. G3 her türlü döver.

fherdy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung note 3 kullandım güzel telefon açıkça konuşmak gerekirse samsung'un yaptığı en yakışıklı telefon:) türkiyede'ki cihazlarda Exynos işlemci var ve cihaz çok ısınıyor kamera da vasat diyebilirim genel anlamda telefon iyi ama neredeyse 1 sene sonra çıkmış g3 ile kıyaslıyoruz biraz haksızlık olduğunu düşünsemde tericihi lg g3 yana kullanırım almışken 3 gb ram 32gb hafıza olan modeli tavsiye ederim snapdragon 2.5 işlemcisi 2k ekranı bu ekranın sağladığı inanılmaz ppi değeri ile beya bir önde tercihlerin arasında m8 yoksa onu da değerlendirebilirsin m8 kullanıyorum çok güzel cihaz

emin42360

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M8 in rami dusuk diyorlar ve kamerasininda cok iyi olmadigi soyleniyor ikisini kiyaslarsak g3 daha iyi degil mi sizcede

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Inceleme sitelerine de baktim boyle bir sorun ile karsilasmadim. Sadece yazilimsal bazi problemler mevcut bu problemler de o kadar onemli degil, gelecek guncellemeler ile cozulebilecek hatalar bunlar.

Ama ne zaman düzelecek isde oyle bi sorunda var

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herkesin kendi fikridir tabiki ama Note 3 almalısın bence.

snapdragon 800 olan modeli ithalatçılar vasıtasıyla tr de var ondan almalısın mutlaka

emin42360

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kararsizligimi korumaya devam ediyorum hala secim yapamadim ya :))

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım note 3 kullanmadım yorum yapmam yanlış olur ama 2 günlük G3 kullanıcısıyım,htc one m7 kullandığım için binbir tereddütle aldım ama ama ama iyi ki almışım,şiddetle tavsiye ederim,bence G3..

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
tek kriterin şebeke üzerinden görüntülü görüşme olması ise NOTE 3 almalısın ama bence tek o kritere indirgeme G3 daha şık yeni harika bir cihaz görüntülü görüşmeyi programlar vasıtasıyla yaparsın

emin42360

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tek kriterin şebeke üzerinden görüntülü görüşme olması ise NOTE 3 almalısın ama bence tek o kritere indirgeme G3 daha şık yeni harika bir cihaz görüntülü görüşmeyi programlar vasıtasıyla yaparsın

Evet biliyorum ama gorusme yapacagim kisi ve kisilerin internetinin olmasi gerekiyor yoksa yapamıyorum ve görüntü kaliteside sebeke üzerinden yaptigim kadarda net olmuyor :(

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Görüntülü görüşme için G3 almamazlık yapma. Ekranına hayran olacaksın zaten. Note 3 1 yıl önce çıkmış ve Exynos kullanıyor. G3 her türlü döver.

emin42360

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki tesekkur ederim yorumlar icin cift hat kullancam artik o zaman s3 den görüntülü goruscem g3den rutin islerimi :)

Sametdnmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note3 daha çok iş telefonu gibi kalemide çok kullanışlı. Ama Note4ün çıkmasına şunun şurasında 1,5 ay kalmışken Note4 beklenir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
düşünmen hata direktg LG G3 al derim bende kullanıcısı olarak bende 16 gb olanı var ve mütişş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla ben note 3 kullanıcısıyım sırf merakımdan gittim bide g3 aldım özellik olarak birbirlerine çok yakınlar g3 durduğu yerde pil yemiyor ekranı daha iyi tabi doğal olarak,klayve note 3 ten sonra biraz ufak geliyor bide bazen algılamıyor gibi geldi bana şuan ikisinede sahibim kararsız kaldım