Bu konuyu okuyanlar

memo8807

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g3 kullanıyorum. Telefonla wifi ye bağlandığım zaman kaydedildi yazıyor ya da belli bir süre bağlanıp wifi kopuyor. Telefon ip almıyor. staik ip denedim, modemi resetledim hiçbiri çözüm olmadı. bu sorunu benden başka yaşayan ve çözüm bulan varmı?
Aynı sorun bende de var yaklaşık 3 haftadır, hala çözüm bulamadım senin denediklerine ek olarak format atma, farklı rom kurma da denedim çözüm olmadı. Bu sorunu başka yaşayıp da çözüm bulan var mı acaba?

AF1L1YALN1Z

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cihazın 6 Aralık 2016 güncellemesinden sonra 4.5G mobil veri açıkken yapılan görüşmeden hemen sonra mobil veri kesiliyor, şebeke kesiliyor ve takılı olan hafıza kartı devre dışı kalıyor. Aynı sorunu yaşayan başka kimseler var mıdır?

Hocam aynı sorun bende de var maalesef. Sesli görüşmeden hemen sonra veri bağlantısı kesiliyor ve sim iptal oluyor. Telefonu tekrar başlatmadan da şebeke gelmiyor. Hatta bazen durduk yere şebeke gidiyor.. Son 3 haftadır da ekranın sol üst kenarında yaklaşık 1.5cm uzunluğunda dikine sarılık meydana geldi. Her geçen gün yoğunluğu artıyor. Garantisi devam ediyor en yakın zamanda göndereceğim. Bu problemler ciddi anlamda telefondan soğuttu beni. Bakalaım garanti ne diyecek.. Fakat şunu söylemeliyim ki şimdiye kadar kullandığım en zevkli cihaz oldu. LG'ye karşı pozitif düşünceler içine sürükledi beni.

Yusuf OKCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamün Aleyküm arkadaşlar internette telefonlara bakarken yeni A5 A7 yi gördüm begendim. Lg G3 ü aratırmı telefonum biraz sıktı yeni birçok tel çıktı eskidi yani.

Yusuf OKCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tmm teşekkürler şimdi araştırma yapıyorum yeni telefon hemen alamam zatende dediğiniz modele bakacağım saolun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tmm teşekkürler şimdi araştırma yapıyorum yeni telefon hemen alamam zatende dediğiniz modele bakacağım saolun.
Dediğim model her konuda çağ atlacaktır . Özellikle batarya ve performans konusunda şimdiden hayırlı olsun. Olurda bütçeyi yükseltebilirseniz. S7yede bakabilirsiniz hepsi buradada 2550 tl (Samsung TR garantili olanı)

Yusuf OKCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğim model her konuda çağ atlacaktır . Özellikle batarya ve performans konusunda şimdiden hayırlı olsun. Olurda bütçeyi yükseltebilirseniz. S7yede bakabilirsiniz hepsi buradada 2550 tl (Samsung TR garantili olanı)
Samsung almayı düşünüyorum tabi diğer markalarda olabilirde samsungu begeniyorum s7 de güzel ben en iyisi g3 le biraz daha idare edeyim bütçeyi haledip s7 alayım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung almayı düşünüyorum tabi diğer markalarda olabilirde samsungu begeniyorum s7 de güzel ben en iyisi g3 le biraz daha idare edeyim bütçeyi haledip s7 alayım
Güzel seçim olur. Siz parayı biriktiresiye kadar S7 edge fiyatları (hepsi buradada) geriler onu alırsınız zaten şuan 2800 tl şimdiden hayırlı olsun.

Yusuf OKCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güzel seçim olur. Siz parayı biriktiresiye kadar S7 edge fiyatları (hepsi buradada) geriler onu alırsınız zaten şuan 2800 tl şimdiden hayırlı olsun.
İnşAllah hocam tamda benim aklımdan o geçti. Teşekkürler hocam çok saolun yorumlarınız için.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Dolar fena çakılmış, bu gidişle daha da düşebilir. Haliyle telefon fiyatlarına yansıyacağını umuyorum. S7'nin 2500'ün altına düşebileceğini zannediyorum.

Yusuf OKCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dolar fena çakılmış, bu gidişle daha da düşebilir. Haliyle telefon fiyatlarına yansıyacağını umuyorum. S7'nin 2500'ün altına düşebileceğini zannediyorum.
İnşAllah düşerde bi nefes alırız hocam keşkem euro 2 lira dolar 1.50 olsa hayat ne güzel olur bide şu vergiler..

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar lg g3 telefon kullanıyorum arama yaptığımda yada arama geldiğinde konuşurken karşı tarafın sesi çok az geliyor anlaşılmıyor sürekli karşı tarafa sesi yükselt diyorum ses kısık geliyor telefon ile alakası varmıdır sorun benim telefondan mı teşekkürler

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 seneyi aşkın lg g3 kullanıyorum ve hala cayır cayır çalışıyo o anlatılan kronik sorunlardan hiç yaşamadım sadece 1 kere telefonun bataryasını deiştirdim o da benim sürekli telefonu şarja takılı şekilde kullanmamdan dolayı olduğunu düşünüyorum onun dışında çok güzel telefon ve artık bu telefonu deiştirmek istiyorum aklımda şuan 3 telefon var lg v20 samsung s7 edge ve huawei mate 9 bu üçü araında lg v20 ye başta çok meraklıydım fakat artık çok dikkatimi çekmiyo özellikle 3200 mAh bataryası fena gözükmüyor fakat s7 edge ve mate 9 yanında çok düşük kalıyor s7 edge ve mate 9 arasında bir seçim yapmaya çalışıyorum öneriniz olurmu bu konuda

M

Murat Burç

SDN Okuru
2 seneyi aşkın lg g3 kullanıyorum ve hala cayır cayır çalışıyo o anlatılan kronik sorunlardan hiç yaşamadım sadece 1 kere telefonun bataryasını deiştirdim o da benim sürekli telefonu şarja takılı şekilde kullanmamdan dolayı olduğunu düşünüyorum onun dışında çok güzel telefon ve artık bu telefonu deiştirmek istiyorum aklımda şuan 3 telefon var lg v20 samsung s7 edge ve huawei mate 9 bu üçü araında lg v20 ye başta çok meraklıydım fakat artık çok dikkatimi çekmiyo özellikle 3200 mAh bataryası fena gözükmüyor fakat s7 edge ve mate 9 yanında çok düşük kalıyor s7 edge ve mate 9 arasında bir seçim yapmaya çalışıyorum öneriniz olurmu bu konuda
Ben S7 edge derim. Suya dayanıklılığı daha iyi ekranı düşük ışıkta daha iyi kamerası ile öne çıkıyor.

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben S7 edge derim. Suya dayanıklılığı daha iyi ekranı düşük ışıkta daha iyi kamerası ile öne çıkıyor.
Neredeyse bu 3 telefonuda 2-3 aydır araştırıyorum ve kullanmış kadar oldum artık telefonların içini dışını öğrendim artık almak istiyorum fakat şöyle birşey aklıma takılıyor s7 edge biraz eskidi gibi yani huawei daha fazla güncelleme alıcakmış gibi geliyor ama huawei'yide bilmiyorum aslında samsung güncelleme konusunda çok cömert bi marka heralde ki arkadaşımda samsung s5 var ve android 6.0 yada 6.1 vardı galiba tam bilmiyorum benim g3'ümda hala 5.0 :tearsofjoy:

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Neredeyse bu 3 telefonuda 2-3 aydır araştırıyorum ve kullanmış kadar oldum artık telefonların içini dışını öğrendim artık almak istiyorum fakat şöyle birşey aklıma takılıyor s7 edge biraz eskidi gibi yani huawei daha fazla güncelleme alıcakmış gibi geliyor ama huawei'yide bilmiyorum aslında samsung güncelleme konusunda çok cömert bi marka heralde ki arkadaşımda samsung s5 var ve android 6.0 yada 6.1 vardı galiba tam bilmiyorum benim g3'ümda hala 5.0 :tearsofjoy:
G3'te 6.0 Aldı sen güncellemeden herhalde. Yoksa genel olarak Güncelleme desteği konusunda samsungun çok da iyi bir geçmişi yok.

mstb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 yıldır kullanıyorum bende. memnun kaldım ancak artık yetmiyoo

savarona55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
benim g3 te sorun çıktı. bu ara ekran titreyerek karariyor ve ekran hiç bir türlü tepki vermiyor. bu sorunu yasayan oldumu çözümü hakkında ne yapabilirim

Reaksiyon puanı
0
2. el olarak aldım ufak kasmaları oluyor bu zaten eski telefonum g3 staylus'dada vardı galiba lg'lerde genetik :D

OnurSerkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.

LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti

https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
benim g3 te sorun çıktı. bu ara ekran titreyerek karariyor ve ekran hiç bir türlü tepki vermiyor. bu sorunu yasayan oldumu çözümü hakkında ne yapabilirim

Galiba titreyerek nalları dikmişe benziyor. :)
Onu ancak yoğun bakım kurtarabilir yeğenim. Tabii ki o da servis demek. Kolay gelsin, işin rastgelsin diyelim.

MehmeTopkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G3 Telefonum şarja takınca. Kırmızı ışık sürekli yanıp sönüyor ve şarj olmuyor..
Bu Sorunla karşılaşan oldu mu hiç ve çözümü nedir?

emuh

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Dostlar quadbeat2 kulaklığını bulabileceğim herhangi bir site var mı? Ya da G3 ile çalışan herhangi mikrofonlu bir kulaklık var mı?