LG G3 Kendi Kendine Kapanma Sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de g3 32gb var. güncellemeye kadar bi sorun yoktu güncelleme yaptıktan 2-3 gün sonra (31.07.2014) bugün kapandı. hadi hayırlısı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 16 GB modelini kullaniyorum yaklaşık 1 ay oldu 3 kere kapandı. Sonra power tuşuyla tekrar açabildim fakat 106 MBlik güncellemeden sonra daha demin tekrar kapandı fakat pili tak çıkar yapmadan açılmadı. Destek bölümüne mail attim facebook sayfasina mesaj attim dönen olmadi. Yarın bi aricam bakalım. Büyük ihtimal salağa yatacaklar

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tarih tekrarlıcak gibi g3lerin hepsinde olabilir sorun.

lütfen tövbe de :),20 iş günü içerisinde sonuç alırım diye düşünüyorum çünkü 28 mayıs da tüketici hakları hep değişti,artık altı ay tüketiciyi sallayamazlar,onlar eskidendi donanımsal sıkıntı varsa ayıplı mal satmış demektir ve benim yenisini veya para iadesini isteme hakkım var..

Reaksiyon puanı
16,118
lütfen tövbe de :),20 iş günü içerisinde sonuç alırım diye düşünüyorum çünkü 28 mayıs da tüketici hakları hep değişti,artık altı ay tüketiciyi sallayamazlar,onlar eskidendi donanımsal sıkıntı varsa ayıplı mal satmış demektir ve benim yenisini veya para iadesini isteme hakkım var..

benden önce lg türkiye tövbe etmeli kendine gelmeli yenisini vermeleri onlara dokunmaz daha iyi etkisi olurdu halbuki umarım sorunun çözülür.

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonlarinizi geri vermeyin! Xda forumunda Avrupada v10G alan kullanicilar bu guncellemeden sonra kapanma sorununun ortadan kalktigindan bahsediyor. Bekleyelim... (Bu konuyu actiktan sonra basindan beri Xda dan her gun takip ediyorum) umarim en kisa zamanda Turkiyeye de bu guncelleme gelir.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kapanma sorunuyla ilgili herhangi bir gelişme var mı?Telefonunu benden başka garantiye veren var mı?..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Arkadaşlar az önce telefonu kurcalarken V10i-JUL-29-2014 güncellemesi geldi.. Duyurulur.. Ekran görüntüsünü birazdan paylaşırım..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

WWYBgQ.png

İnşallah düzeltmişlerdir. Hayırlısı ile..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Maşallah resimde kocaman oldu ama. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar
Telefon yeni çıktı ve ıllakı bag lar olucaktır bende 32 gb olanı'nı kullanıyorum ama onlarda bılmıyo suan'da bır guncelleme ıle deneyıp yenısını yapıyolar gerı bıldırımlere göre belkı kendılerıde kullanıp aynı hataları alıyolar bence bıraz sabredelım düzelir.
Artık bu tıp hatalar hep yazılımsal yanı çözum bızım tarafımızca basıt ;)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
LG, G3'e 2-3 tane güncelleme yolladı sanırım? yavaş yavaş problemleri düzeltmeye çalışıyorlar anlaşılan.

LG'ye mail atarak sorunları iletirseniz güncellemeler ile düzeltmeye çalışıcaktırlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
15 MBlık ufak bir güncelleme geldi bakalım kapanma sorunu çözülmüştür umarım. 1 hafta içinde bir daha olmazsa anlaşılıcak zaten buraya yazarım

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Şuan için 2 güncelleme yayınlandı. 1. Bayramın ilk günü, 2. Bugün.. Düzeltme yapılıyor ama kapanma sorunu ile ilgili çalışma yapıldı mı belli değil..

Reaksiyon puanı
16,118
g3 kullanıcıları biraz daha ses çıkartsaydı çoktan çözüm olurdu dünyaca ünlü madur edebiyatını yapın utanmayın siz değil ürününü düzgün yapamıyanlar utansın.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
g3 kullanıcıları biraz daha ses çıkartsaydı çoktan çözüm olurdu dünyaca ünlü madur edebiyatını yapın utanmayın siz değil ürününü düzgün yapamıyanlar utansın.

Şahsen ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Facebook ve mail adreslerine yazışmalar yaptım. Sorun konusunda henüz geri dönüş yok ama alttan sanki çalışıyorlar gibi. :D

Reaksiyon puanı
16,118
lg silkelen kendine gel yakında kimse almıcak g4'ü kime satacan?

erolcolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
v10i güncellemeyi de aldık bakalım kapanma sorunu halledildimi..kapanırsa hemen buraya yazacağım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu son 15 mblik guncellemeden once lg musteri hizmetleri ile yaptigim gorusmede problemin kronik oldugunu ve koreden gelecek bir yazilim beklendigini soyledi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Dün yüklediğim update sonra kapanma sorunu yok gibi. Her sabah kalktığımda cihaz kapalı olurdu. Bu sabah açıktı.. :D

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kapanma sorununun yerini yeniden baslatma aldi mi? Asil soru bu

bahadir_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Guncellemeden sonra Kapanma yaşamadım hic yeniden baslatma gibi bir seylede karsilasmadim

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
BEN TELEFONU ALALI 2 hafta OLDU ARIFEDEN BI GUN ONCE TURKCELLDEN aldım 3 kere kapandı ama sunu fark ettım bence soyle kapanma sorunu clean master yukledım 32 gb lık versıyon var bende bugun kapandı ve kapanmadan once ram %73 doluydu. Teli actıgımda bi baktım %37 kalmıs bence telefona cok yuklenınce kapanıyo hafızayı yenılıyo gıbı bı sey oluyo sanırsam ama güncellemenden sonra 1 defa daha kapandı canımı sıkıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG müşteri hizmetlerini aramıştım bu konuyla ilgili 3 gün sonra dönüş yaptılar ve DURUMUN FARKINDA OLDUKLARINI 2 HAFTAYA KADAR YENİ BİR GÜNCELLEME GELECEĞİNİ söylediler. 106 MB ve geçen gün gelen 15 MBlıktan hariç

Bu güzel haberide sizlere vereyim dedim :yes:

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG destek hattı yakın zaman için görünen güncelleme yok dedi,iki adet güncelleme yayınladılar,LG destek hattı daha çok köstek oluyor,güncelleme olacağını söyleselerdi telefonumu servise göndermezdim,kaç gündür telefonsuzum :(..

bahadir_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnşallah sorun yazilimsaldirda çözümü kolay.donanimsalsa işimiz zor biraz zor gibi .htc den vaz gectigime bin pişmanım.milletin agzina uyup is yaparsam olacagi bu..

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnşallah sorun yazilimsaldirda çözümü kolay.donanimsalsa işimiz zor biraz zor gibi .htc den vaz gectigime bin pişmanım.milletin agzina uyup is yaparsam olacagi bu..

kardeş bende htc one m7 mi satıp G3 e geçmiştim,kapanan cihazlar hep bizi buldu sanırım :(..

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
kardeş bende htc one m7 mi satıp G3 e geçmiştim,kapanan cihazlar hep bizi buldu sanırım :(..

Bu büyük ve kronik bir sorun olarak gözüküyor en yakın zamanda düzeltmeye çalışıcaklardır umarım, fark ettiyseniz devamlı g3'e güncelleme dağıtmaya başladı LG 3-4 güncelleme yollamıştır, yakında da kapanma sorununa el atıcaklarını hatta şu anda bile düzeltmekle uğraştıklarına inanıyorum açıkçası.

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Custom kernel kullananlardada ayni sorun var mi? 10G update alanlar sorunun gittigini belirtmis.

Reaksiyon puanı
16,118
muhtemelen LG de şunu diyorlar: bu insanlar gece yatarken kapatmıyor mu?

bahadir_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Hayatim boyunca 3 telefon kullandim ilk telefonum nokia 6680 bir yaz boyunca çalışıp almıştım 880 gibydi fiati tam 7 sene kullandim busene htc m7 aldim cok memnundum gerek ozellikleri gerek sağlamlığı gerekte estetiği ile begenmistim. (( Gerci m8 dahada guzel :) ))taki ford transitin altinda kalana kadar 5 , 6 ay kullanabildim yapilmadi sadece ekran kirildi kasa taş gibi htc tik yoktu kasada yolladim 1 ,200 eolur dedi servisi ben dedim zaten sıfırı okadar kadin gülüyor gulersin tabi dedim.oyle duruyo garibim.insallah sadaka yerine gecer baki olur paramiz onun parasinida kac ay biriktirdim :). g3 mü m8 mi cok düşündüm, g3 ü sırf ram ,kamera, ve milletin ballandira ballandira anlattiklari için tercih ettim,biraz pişman oldum.demem o ki kardesim aldigimiz mal da nasibimiz olacak :) birde kuyrugunu islatmamiz lazim aldigimiz malın sadaka nevinden :) bu isin manevi boyutu o zaman zararimiz zarar olmuo kar oluyo manen :)) nerden nerey geldik :))