LG G3 Kendi Kendine Kapanma Sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorun bence battery stats dosyası ile alakalı root yapan arkadaşlar bilirlerki şarj %100 olduğunda rom yüklemelisin veya tam şarjda battery stats dosyasını silmelisin yoksa rom yüklerken şarjın %kaçsa onu %100 gibi görür ve batarya dolu olmasına rağmen telefon kendini kapatır. Emin değilim ama yukarıdaki mesajlarda bir arkadaşın hep %50 civarlarında telefonunun kapanmasından dolayı aklıma geldi. Tabi bu sadece bir tahmin yanlışım varsa şimdiden kusura bakmayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende G3 32 GB almayı planlıyorum ama bu kapanma sorunundan ötürü hala kararsızım Z2 ile G3 arasında kararsızım birde bu kapanma sorunu sadece 32 GB de mı

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende G3 32 GB almayı planlıyorum ama bu kapanma sorunundan ötürü hala kararsızım Z2 ile G3 arasında kararsızım birde bu kapanma sorunu sadece 32 GB de mı
Hayir 16gbda da ayni sorunun oldugunu soyleyenler var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG G3 16 Gb lik kullanıyorum kapanma sorunu yok yalnız cihazın arka kısmında aşırı ısınma mevcut sizlerde de oluyor mu ?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
LG G3 16 Gb lik kullanıyorum kapanma sorunu yok yalnız cihazın arka kısmında aşırı ısınma mevcut sizlerde de oluyor mu ?

Isınma her telefonda var fakat aşırı bir sıcaklık varsa geriye verin yenisi ile değişim isteyin son üretilenlerden.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gelen yeni güncellemeden umutluydum ama halen kapanma sorunu devam ediyor,servise göndermek şart oldu..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ufak tefek sorunların olması normal lg ürünün arkasında duruyor sorun olduysa servise verin değişim yada onarımla sorun çözülür dark'ın ki bozulan şarj için yenisini al diyor böyle durum olsa yeni al der...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gelen güncelleme tam olarak hangi sorun için çıktı kapanma mı?
iphone kullanıcıısydım lg g3 e kayıtsız kalmaadım iphone satıp aldım fakat kapanma sorunu canımı sıkıyor

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
An itibariyle v10f guncellemesini aldim. Kapanma olursa buraya yazacagim.

erolcolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben güncellemeyi yaptım cıhaz reset attıı ve normal açıldı 2 saat sonra kapandı..ve şu anda bir kez daha lapandı..yazık ki yazık 3 ay bekle aldığın telefon bu şek,lde çıksın verdiğin para da ayrı bir sorun.telefondasorun var kendileride bilmiyolar bence almayı düşünen arkadaşlar beklesin.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
belki gece yatarken beni kapat mesajı veriyor belki beni tek başıma bırakma diyor çekmece metalse çekmeyince belli bir süre bekliyor enerji tasarufu için kapanıyor hatalı yazılım sorunu.

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
belki gece yatarken beni kapat mesajı veriyor belki beni tek başıma bırakma diyor çekmece metalse çekmeyince belli bir süre bekliyor enerji tasarufu için kapanıyor hatalı yazılım sorunu.
Eger yazilim ise bu cok iyi olur. Cunku duzeltilebilme sansi var ancak donanimsal bir sorun/uyumsuzluk varsa o zaman durum vahim... Umarim yazilim sorunudur.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Eger yazilim ise bu cok iyi olur. Cunku duzeltilebilme sansi var ancak donanimsal bir sorun/uyumsuzluk varsa o zaman durum vahim... Umarim yazilim sorunudur.

tabi sorunu lg kabul edecek servislerine de bildirecek yoksa g3 ölü doğmuş olacak.

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar sizden ricam lutfen bu konu hakkinda BIR KEZ BILE KAPANMA SORUNU YASADIYSANIZ LG Destek Temsilcisini arayın (444 6 543
365 gün, 09:00 - 20:00) Cunku aradigimiz zaman "bu sorunu ilk kez sizden duyuyoruz" gibi bir cumleyle karsilasiyoruz. Bu sorun icin arama sayisi ne kadar fazla olursa en azindan bu probleme dikkat cekebiliriz.

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabi sorunu lg kabul edecek servislerine de bildirecek yoksa g3 ölü doğmuş olacak.
Belirli bir sure sorun cozulemezse bu isin sonu para iadesine kesin olarak gider hatta -zorunlu olarak- LG nin telefon piyasasindan cekilmesine kadar gidebilir. Bu ciddi can sıkıcı bir durum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
türkiye kısmı çamura yatabilir esas lg ile iletişime geç onların zoruyla olursa bişey olur.

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar sizden ricam lutfen bu konu hakkinda BIR KEZ BILE KAPANMA SORUNU YASADIYSANIZ LG Destek Temsilcisini arayın (444 6 543
365 gün, 09:00 - 20:00) Cunku aradigimiz zaman "bu sorunu ilk kez sizden duyuyoruz" gibi bir cumleyle karsilasiyoruz. Bu sorun icin arama sayisi ne kadar fazla olursa en azindan bu probleme dikkat cekebiliriz.

LG'nin ürünleri yazılım hariç donanım olarak kaliteli. Ancak servisi ve müşteri hizmetleri tam anlamıyla rezalet,felaket,cehalet. Her zaman söyledim, söylemeye devam ediyorum. LG işportacı gibi çalışıyor. Mal benden çıktı artık ne halt ederseniz edin beni bağlamaz diyor. Garanti varmış oymuş buymuş adamların umurlarında değil. O verdiğiniz numaradaki kendini üst düzey olarak bağlattığım denyo bana hakaret etti, bağırdı çağırdı. O yüzden bu adamlara reva. Sövün gitsin. En azından sinirleriniz oynamaz.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Ayri bir baslik acilmasinin bu sorunu yasayanlar icin daha saglikli olacagini dusundum. Boylelikle hem g3 sahiplerinin kac tanesinin boyle bir sorunla karsilastigini bulabilir hem de cozum bulunur ise herkesin buradan ulasmasini saglayabiliriz. 5gun oldu g3 alalim ilk gun ve dun olmak uzere uyku modunda iken 2 kere kendi kendine kapandi. Pili cikarmama gerek kalmadan power tusuna uzun basarak acilmasini saglayabildim. 32gb versiyonunu kullaniyorum. Teknosadan aldim telefonu. Bir kez daha olursa geri goturmeyi planliyorum. Yabanci forumlarda onlarca insan bu sorun uzerine konusuyotlar siz de bu tarz bir problem yasiyorsaniz lutfen bu konuya cevap olarak yazin.
Konuyu görür görmez xda gibi forumlarda LG g3 kapanma problemine baktım. Birçok kullanıcı ayni problemi yaşıyor. Custom rom denediklerini ama buna rağmen sorunun devam ettiğini belirtmisler. Çalışma zamanını değiştirme gibi birçok çözüm arayışı var. LG sorun hakkında açıklama yapmis değil. Deep sleep ile alakalı bir sorun olduğu tahmin ediliyor. Donanımsal bir sorun olabilir. Çünkü LG sorundan sonra çıkardığı güncelleme ile de problemi cozebilmis değil. LG Türkiye'de de deep sleep problemi var ki boyle bir şey duymadık diyorlar. [emoji1] Ayni problemi yasayan kullanıcıların xda'da açmış oldukları konuya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

forum.xda-developers.com/lg-g3/help/lg-g3-d855-shutsdown-t2803292

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
LG'nin ürünleri yazılım hariç donanım olarak kaliteli. Ancak servisi ve müşteri hizmetleri tam anlamıyla rezalet,felaket,cehalet. Her zaman söyledim, söylemeye devam ediyorum. LG işportacı gibi çalışıyor. Mal benden çıktı artık ne halt ederseniz edin beni bağlamaz diyor. Garanti varmış oymuş buymuş adamların umurlarında değil. O verdiğiniz numaradaki kendini üst düzey olarak bağlattığım denyo bana hakaret etti, bağırdı çağırdı. O yüzden bu adamlara reva. Sövün gitsin. En azından sinirleriniz oynamaz.
Dediklerinde haklisin. Bu sorunlar nedeniyle bilindik markalari asla almiyorum. Hem pahalı hem sorunlu hem de servis kalitesi yok. Başka ülkelerdeki kullanıcılar ayni problemi yaşıyor ama LG Türkiye servisi daha önce boyle bir sorun duymadık diyebiliyor. Sen duymamış olabilirsin ama bu sorunu yasayan bircok kişi mevcut.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ne olacak şimdi? :) Elimizde mi patladı telefonlar.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iki hafta önce canlı destek hatlarında yazışmalarımda aynı cümleyi banada kullandılar,beyfendi ilk defa sizden duyuyoruz ne kapanması dediler,ben vatan bilgisayardan almıştım bugün sabahtan gittim telefonumu teslim ettim,kapanma sorunu var güncellemeden sonra değişiklik olmadı sorun devam ediyor,değişim istiyorum dedim,20 iş günü beklemem gerektiğini söylediler,sağlık olsun dedim,kaderin cilvesi olsa gerek telefonu servise verdim bir saat geçmedi kargo kılıfımı getirdi :(..

arkadaşlar sizden ricam burada tartışmakla çözülecebilecek sorun değil sizlerde biran önce servise gönderin..

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar iki hafta önce canlı destek hatlarında yazışmalarımda aynı cümleyi banada kullandılar,beyfendi ilk defa sizden duyuyoruz ne kapanması dediler,ben vatan bilgisayardan almıştım bugün sabahtan gittim telefonumu teslim ettim,kapanma sorunu var güncellemeden sonra değişiklik olmadı sorun devam ediyor,değişim istiyorum dedim,20 iş günü beklemem gerektiğini söylediler,sağlık olsun dedim,kaderin cilvesi olsa gerek telefonu servise verdim bir saat geçmedi kargo kılıfımı getirdi :(..

arkadaşlar sizden ricam burada tartışmakla çözülecebilecek sorun değil sizlerde biran önce servise gönderin..
Satın aldigin telefonun sorunu mevcut. Sorunu halletmezlerse paranı geri iste. Vermezlerse tüketici hakem heyetine git ve sorununu anlat. Onlar sana yol göstereceklerdir. Bir de kullanıcı şikayetlerini duymadik demelerine bakmayın. Sorun tüm LG g3 kullanıcılarının yaşamış olduklari bir sorun.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
g3 ölü doğmuş bakalım g4 nasıl olacak demek ki sorun yazılımsal değil donımsal ayıplı mal satma olmuş geri vermeye bakın kurtarın kendinizi.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
g3 ölü doğmuş bakalım g4 nasıl olacak demek ki sorun yazılımsal değil donımsal ayıplı mal satma olmuş geri vermeye bakın kurtarın kendinizi.

açıkçası kendimi kurtarmaktan ziyade telefonumdaki sorunun giderilmesinden yanayım,LG fanı falan değilim yıllar öncede LG firmasıyla aynı sorunu yaşamışlığım var LG KF 512 telefonu hatırlayanlar varsa bilirler,tüketici haklarına başvurdum falandı filandı derken tam 6 ay uğraştım,artık hiç uğraşamam hemde severek beğenerek aldım,adamlar para iadesi yapacak olsa şu an yine aynı telefonu alırım..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
açıkçası kendimi kurtarmaktan ziyade telefonumdaki sorunun giderilmesinden yanayım,LG fanı falan değilim yıllar öncede LG firmasıyla aynı sorunu yaşamışlığım var LG KF 512 telefonu hatırlayanlar varsa bilirler,tüketici haklarına başvurdum falandı filandı derken tam 6 ay uğraştım,artık hiç uğraşamam hemde severek beğenerek aldım,adamlar para iadesi yapacak olsa şu an yine aynı telefonu alırım..

tarih tekrarlıcak gibi g3lerin hepsinde olabilir sorun.

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
televizyon reklamlarında lazerli top oynatıp facebookta bluetooth kulaklık dağıtmak yerine, testlerini düzgün yapsalar telefonu piyasaya sürmeden önce daha iyi olurmuş...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
televizyon reklamlarında lazerli top oynatıp facebookta bluetooth kulaklık dağıtmak yerine, testlerini düzgün yapsalar telefonu piyasaya sürmeden önce daha iyi olurmuş...

G3 alan kullanıcıların çoğunluğunda bu sorun mevcut, g3 çıktıktan sonra şöyle 15 20 çalışanına dağıtıp 1 hafta kullandırtmıyorlarmı? yoksa bu tarz sorunlar sadece Türkiye ye özelmi anlamadım :p