LG G3 kapandı ve hiçbir tepki vermiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

LG G3 telefonum kendi kendine restart attıktan sonra kapandı ve bir daha açılmadı her şeyi denedim fakat hiçbir tepki yok. sadece şarja takınca ısınıyor o kadar. arka kapağını açınca farkettim ki kameranın solundaki siyah sensörün de hemen solunda NFC lerin biraz üzerinde yuvarlak beyaz bi kutucuk vardı o kırmızı olmuş acaba iç sigortası mı vardı o mu attı. neden kırmızıya dönmüştür hiçbir yerde buna rastlamadım acil yardım teşekkürler...

LG G3 telefonum kendi kendine restart attıktan sonra kapandı ve bir daha açılmadı her şeyi denedim fakat hiçbir tepki yok. sadece şarja takınca ısınıyor o kadar. arka kapağını açınca farkettim ki kameranın solundaki siyah sensörün de hemen solunda NFC lerin biraz üzerinde yuvarlak beyaz bi kutucuk vardı o kırmızı olmuş acaba iç sigortası mı vardı o mu attı. neden kırmızıya dönmüştür hiçbir yerde buna rastlamadım acil yardım teşekkürler...
Merhaba,
Dostum G serisi kronik arızalı benim tahminime göre bootloop olmuştur. Anakart değişmeden düzelmez. Bir telefoncuya sorsan iyi edersin.

Cevabınız için teşekkür ederim genellikle sizin dediğiniz sorunu yaşıyormuş herkes genel bir sorunuymuş LG nin fakat benim telefonun arızası sıvıyla temas yüzünden olmuş. o bahsettiğim beyaz yuvarlak da birçok telefonda mevcutmuş sıvı kontrolü için konulmuş bir gösterge imiş. normalde beyaz ama sıvı ile temas edince kırmızıya dönüp garantiye gittiğinde o şekilde tespit ediliyormuş ilgilendiğiniz için de çok sağolun iyi günler

Anakartı değişetirebilirsiniz ben de lg g3 kullanıyorum ve ısnma sorunu olan bir telefon zaten

stat counter