LG G3, Galaxy S5, Xperia Z2, HTC One M8, Discovery Elite | Sizce hangisi daha iyi?

En iyisi hangisi?

• Samsung Galaxy S5

Kullanılan: 12 5.9%
  • Sony Xperia Z2

Kullanılan: 84 41.0%
  • HTC One M8

Kullanılan: 54 26.3%
  • General Mobile Discovery Elite

Kullanılan: 29 14.1%
  • LG G3

Kullanılan: 26 12.7%

• Kullanılan toplam oy
    205

Bu konuyu okuyanlar

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
kralların kralı Sony Xperia Z2...

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Fiyat Performasnda Tabiki Discovery Elite Note 4 Bekliyorum S Serilerini Sevmem Pek Diğelerinide Elime Alıp İncelemeden Karar Vermem Çok Yanlış Olur

krsmustafa37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fp de herkez elite iyi dior ama iyi felan değil bi kere bataryası çok düşük fiyat 1300 tl zaten lg g2 de 1400 tl ye felan alınıyor

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Param olsa Z2 alırım ama yok GM Elite alcam :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kocaman kardes fotografındakı ablamız kım bızıde bılgılendırır mısın :)

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htc One M8,!!!! Çoğu kişi Z2 yi överken şunlardan bahsetmiş 4K , SU GEÇİRMEZLİLİK , VE SNAPDRAGON 801 m8 inde snapdragon 801 kullandığını söylememe gerek yok sanırım , Öncelikle sony nin ekranı full hd 4k video çekse neye yarar birçok kişinin hatta %90 ının evinde 4k televizyon ya da bilgisayar yok , videoyu 4k çekiyorsunuz ama full hd izliyorsunuz , belki ileri için yatırım olabilir ama şu an için çok gereksiz bir özellik , Su geçirmeme özeliği , bu özellik bana komik geliyor yararlılık açısından değil , sony su geçirmez diyor ama su geçirirsede garanti karşılamıyor bu yüzden neredeyse çoğu kişi telefonunu suya sokmıycak ! 3 GB ram + özellik olabilir ama m8deki az yer kaplayan ve kullanışlı olan sense arayüzü sayesinde ram daha az kullanılıyor ve aradaki hız farkı çok az . M8 deki boomsound duo kamera, 3d çekiş imkanı ,odaklama kalitesi, çiftflaş rahat kullanım içim kavisli ve aliminyum gövde 5mp ön kamera , bence bu özelliklerde gözardı edilmemeli , Yakında z3 te çıkar z2nin parmak izi okuyucusu olanı :/ Bir yılda 3 amiral gemi çıkarmak nedir arkadaş?!?!?!?!?:scared::scared::scared::scared: (z z1 z2) !!!

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Su geçirmezlik gereksiz 4k gereksiz 1 gb fazla ram de gereksiz öyle mi ehehehe

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Sony Xperia Z2 al kafan rahat etsin.

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htc One M8,!!!! Çoğu kişi Z2 yi överken şunlardan bahsetmiş 4K , SU GEÇİRMEZLİLİK , VE SNAPDRAGON 801 m8 inde snapdragon 801 kullandığını söylememe gerek yok sanırım , Öncelikle sony nin ekranı full hd 4k video çekse neye yarar birçok kişinin hatta %90 ının evinde 4k televizyon ya da bilgisayar yok , videoyu 4k çekiyorsunuz ama full hd izliyorsunuz , belki ileri için yatırım olabilir ama şu an için çok gereksiz bir özellik , Su geçirmeme özeliği , bu özellik bana komik geliyor yararlılık açısından değil , sony su geçirmez diyor ama su geçirirsede garanti karşılamıyor bu yüzden neredeyse çoğu kişi telefonunu suya sokmıycak ! 3 GB ram + özellik olabilir ama m8deki az yer kaplayan ve kullanışlı olan sense arayüzü sayesinde ram daha az kullanılıyor ve aradaki hız farkı çok az . M8 deki boomsound duo kamera, 3d çekiş imkanı ,odaklama kalitesi, çiftflaş rahat kullanım içim kavisli ve aliminyum gövde 5mp ön kamera , bence bu özelliklerde gözardı edilmemeli , Yakında z3 te çıkar z2nin parmak izi okuyucusu olanı :/ Bir yılda 3 amiral gemi çıkarmak nedir arkadaş?!?!?!?!?:scared::scared::scared::scared: (z z1 z2) !!!
sen m8 de ki duo camerayı övmüşsün sony z2 tercih edenlerde 4k videoyu övecek ha m8 in 2 camera ile yaptıgını plastik samsung tek kamera ile yapıyor hatırlatmak istedim

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Fiyatdan dolayi elite ama normalde 1.ci z2 2.htc one m8 3.elite 4. S5

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Listede yok ama G2 bence buradaki cihazlara kafa tutar..

İlla bu listeden seç derseniz Z2...

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] hocam genelde bu konuları üyeler açardı aynı konudan 25tane olurdu artık önüne geçmek için kendiniz açtınız herhalde :p

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Öyle de denebilir. :p

Yine de üyeler konularını açsınlar, mesajlarını yazsınlar. Üzmeyelim onları. :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar elite ile aralarında 1000 tl fiyat farkı olacak o yuzden eliti ben olsam bu gruba dahil etmezdim parası çok olan için ise kesinlikle xperia z2 galip diğer cihazlara göre daha fazla yenilik sunuyor

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burada herkes Z2 demiş ama S5 gelsin görün ki herkesin elinde yine S5 olacaktır..Plastik tutkunu bir millet olduk malesef..

Reaksiyon puanı
10,324
oyumu sony z2 için kullandım. malzeme kalitesi ve donanım olarak hemen hemen bütün beklentilerimizi cevap veren bir cihaz çıkardığı için... ama şimdilik tabii! lg g3 henüz pusuda bekliyor. bakalım o nasıl bir yapıda gelecek. yazılım ve donanım olarak yeterli olsa da o da malzeme kalitesini istenen düzeyde veremiyor maalesef. sony şu an için açık ara önde olsa da kullanmayı pek alışamadığım bir telefon maalesef. samsung'a gelince, ankete bakınca acınası bir halde şu için. bir samsungcu olarak acıdım haline doğrusu! :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ben de fanboy olmak istiyorum. :D

GMDE diyorum. :p

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bence de 4K %99 oranında kullanılamayacak bir teknoloji şu an için. 25-30 bin TL verip kaç kişi 4K televizyon alacak? Samsung 4K video çekiyor 16 Gb hafızalı ürün çıkartıyor bu hafızanın yarısını kendi yazlımları kaplıyor geriye elinizde yaklaşık 8 gb alan kalıyor siz bu alana ne kadar 4K video sığdırabilirsiniz (SD karta kaydederim diyenler olacak eyvallah da benim asıl değinmek istediğim konu SD kart değil) madem ileri teknoloji bi ürün çıkartıyorsun o zaman 32 hatta 64 GB depolama alanı olan ürünler çıkartılmalı.
Bu bağlamda Htc'nin doğru bir politika izlediğini düşünüyorum, HTC'nin geride kaldığı tek konu bana göre Pil. Pil 3000mAh olsaydı dadından yenmezdi.
Ben yinede tercihimi One M8 den yana kullanıyorum sony'nin tasarımları bana kaba geliyor, artı olarak arkadaşımda Z1 var ön camı çizik içinde ve köşeli yapısı ile beni itiyor kendisinden.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Çıkarılabilir batarya benim için çok önemli, S5 diyorum.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Z2 gerçekten başarılı olmuş fakat yine çok uçuk fiyata çıkacaktır ben o fiyatın verilmesini hiç doğru bulmuyorum ama eğer sizin için sorun değilse Z2 diyorum.

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fiyat acısından sadece i telefonlar degil butun telefonlar icinde tabiki elite. Ama fiyat onemsiz diosan bence htc m8. S5 i duman eder htc. Hem yazilim hemde donanim olarak. Tasarim zaten ayrı bisey

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
S5'i bu üçünün yanına bile sokmam beş para etmez Samsung'un kendi gibi.

Diğer firmalar herhangi bir hamle yapmazsa bence şuan en iyisi gerçekten Z2.