Lg G3 D850 yardım

Bu konuyu okuyanlar

crowley027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim telefon Lg G3 D850 ben buna D855TR Lollipop veya marshmallow yüklesem bi sıkıntı olur mu şu an orjinal romunda ağ modu yok. Ya da önereceğiniz bi rom var mı lütfen yardımcı olursanız sevinirim

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Bir çok markanın telefonuna rom yüklenebilir fakat kesin bir sonuç elde edilebileceği hakkında bilgi veremem, sen bugün D855TR yüklersin belli süre sonra sorunlarla karşılaşabilirsin, sana önerim cihazın orjinalliğini bozmamandır, Fakat diyorsun ki ben jail break yapıcam ( rom yüklicem ) googleden tüm detaylı bilgiler yer almaktadır

crowley027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir çok markanın telefonuna rom yüklenebilir fakat kesin bir sonuç elde edilebileceği hakkında bilgi veremem, sen bugün D855TR yüklersin belli süre sonra sorunlarla karşılaşabilirsin, sana önerim cihazın orjinalliğini bozmamandır, Fakat diyorsun ki ben jail break yapıcam ( rom yüklicem ) googleden tüm detaylı bilgiler yer almaktadır
Aradım ama bulamadım ben sadece telefon kitlenir mi ya da bi sıkıntı ortaya çıkar mı onu merak ediyorum mesela lg logosunda kalma gibi. Bi sitede de D852 kanada romu atmış Lg D850 ye acaba d855 de yüklenir mi diye merak ettim.

crowley027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir çok hata var şu an 3g çalışmıyo ağ modu görünmüyo.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Dediğim gibi yüklenebilir, sorunlar tamamen giderilir veya daha farklı sorunlarda tekrar baş gösterebilir

crowley027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim için önemli değil sadece yuklenebilme durumu var mi diye merak etmiştim sadece. saol Bakalım d855tr marshmallow indirdim yuklerim bi sıkıntı cikmiyorsa ınş tel kitlenmez

drft16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence yükleme ikisi farklı kodlu telefonlar ve bağlantı sorunu düzelmez zaten bende de vardı o sorun yapabilen çıkmadı