LG G3 Android Sürümü Güncelleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mthncvdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Amerika'dan Getirtilmiş bi telefon almıştım. ancak bu telefon hala 4.4.2 android sürümünde ve ben Galiba Bu sebepten Şarj sıkıntısı çekiyorum. sadece bununla kalmıyor ayrıca yeniliklerden mahrum kalıyorum

LG PC SUİTE denedim. telefon durumunu kontrol edin diyor.

LGMobile Support Tool da denedim güncel olduğunu söylüyor. Halbuki 2016 da çıkmıştı 6.0.0 güncellemesi G3 için

Kendi ayarlarından denedim. O da Güncel Diyor. Rom mu Yüklemeliyim Öyleyse Nasıl yapabilirim. Baktım ama Adminin açtığı sabit konu kafamı karıştırdı telefoncuya mı götüreyim yoksa ne yapayım bana bir akıl verin :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Amerika'dan Getirtilmiş bi telefon almıştım. ancak bu telefon hala 4.4.2 android sürümünde ve ben Galiba Bu sebepten Şarj sıkıntısı çekiyorum. sadece bununla kalmıyor ayrıca yeniliklerden mahrum kalıyorum

LG PC SUİTE denedim. telefon durumunu kontrol edin diyor.

LGMobile Support Tool da denedim güncel olduğunu söylüyor. Halbuki 2016 da çıkmıştı 6.0.0 güncellemesi G3 için

Kendi ayarlarından denedim. O da Güncel Diyor. Rom mu Yüklemeliyim Öyleyse Nasıl yapabilirim. Baktım ama Adminin açtığı sabit konu kafamı karıştırdı telefoncuya mı götüreyim yoksa ne yapayım bana bir akıl verin :)
LG backup ı denedin mi birde ona bak.
--- Gönderi Güncellendi ---
Rom root için @syfsn

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
kdz indir lg flash tool ile manuel olarak yap temiz iş :)

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239

mthncvdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ayarlar>Genel>Telefon Hakkında>Yazılım Bilgileri>Program versiyonu nu buraya yazın ya da ss atın o ekranı. Ben size uygun kdz dosyasını bulmaya çalışırım.

LG G3 İçin Android 6.0 Marshmallow Yükleme Rehberi

bu da kdz dosyası ile nasıl kurulum yapacağınızı anlatıyor

Hocam Telefon Türkiye malı değil yani D855TR değil D850
Program versiyonu D85010d
Android sürümü 4.4.2
Kernel sürümü 3.4.0
yapım ve baseband ı yazmadım lazımsa söylersiniz ama kdz ye güvenemedim yorumları okuyunca yine de yardımcı olursanız CSE Flash düşünebilirim.