Lg G2 telefon hiç açılmıyor

Konusu 'LG' forumundadır ve talipburak tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. talipburak

talipburak Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaslar kendi cabalarim ile teli kurtarmayi basardim suan kullaniyorum ubuntu uzerinden 11 adet img dosyasini flashlamak isi halletti ama rahat 10 saat surdu teli kurtarmam biraz uzun bir is bu sorun ile karsilasan forum uyelerine yardim etmek isterim pm ile bana ulasabilirsiniz

2. TakeRisks

TakeRisks Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    nasıl çözdünüz hocam sorunu anlatabilirmisiniz?

3. talipburak

talipburak Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ubuntu uzerinden 10 adet img dosyasi ve twrp flahladim ondan sonra download mode a alabildim

4. TakeRisks

TakeRisks Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    hangi dosyaları flasladınız,nerden indirdiniz,nasıl flashladınız anlatabilirmisiniz? ya da bunun için bir anlatım varmı?

5. talipburak

talipburak Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
  6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s.a arkadaşlar benim lg g2 minim var sıvı teması aldı açılmıyor ilk açmak istediğimde ekran geldi ses gelmedi sonra hiç bişi yoktu ekranda gelmedi sesde gelmedi ne yapmalıyım

7. dante6774

dante6774 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende de lg g2 var telefon rootluydu bır modul ındırdım telefona reset at yazıyordu tıkladım kapandı acıldı sonrasında tekrar resetledı kendını bırdaha acılmadı logo gelıyor dowload modu acılıyor ancak telefon acılmıyor sıkıntı nedır cozumu bulamıyorum

8. talipburak

talipburak Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Download mode aciliyor ise pc den lg tools ile (tam adi aklima gelmedi) orjinal rom yukleyebilirsin

9. qaramio

qaramio Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba abi benim telefon bu gün sabah açılıyodu ama şarjı bitti taktım baktım sonra % 4 tü ondan sonr jarjını bitirdim telefon kapandı ondan sonrada taktım 1,2 saat felan bekledım sonra baktıgımda açılmıyor kaç kere açma yad çalıştım ama açılmıyo lütfen yardım edermisiniz ?

10. helpmert

helpmert Doçent

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    bildiğim kadarıyla cihaza root işlemi yapmak garanti dışına çıkarıyor.

hiç açılmamasının sebebi donanımsal arıza olabilir çünkü yazılımsal olsa ekran açılır öyle tepki vermezdi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

telefonu orjinal şarj aleti ile şarja tak ve bekle ;)

tekrar yazılım yüklemen gerekiyor rom yüklemen lazım :D

keşke hemen temizleyip prince koysaydın. Su iletkendir ve içeriye kaçan sıvı anakarta kısadevre yaptırmış olmalı. sen yinede 2 gun princte beklet sonra tekrar açmaya çaliş çalişacaktir..

eğer çalışmazsaa servise göndereceksin

bildiğim kadarıyla cihaza root işlemi yapmak garanti dışına çıkarıyor.

hiç açılmamasının sebebi donanımsal arıza olabilir çünkü yazılımsal olsa ekran açılır öyle tepki vermezdi.

11. talipburak

talipburak Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Kardes lütfen cevapları okuyarak konuya cevap yaz ve çok iyi bilmediğin konulara da cevap yazıp milleti yanlış bilgilendirme lütfen

12. helpmert

helpmert Doçent

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    konuyu okuyarak onların sorunlarını okuyarak cevap yazıyorum. ve kesin bilgi veriyorum.. bilmediğim konulara zaten cevap vermiyorum

13. talipburak

talipburak Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benm yazdığım iletiyi alıntılayarak cevap yazmışsın ama ben iletilerimin biraz daha altını okusaydın sorunu çözdüğümü ve nadıl çözdüğümü yazdığımı görürdün. Donanımsal bir arıza olabilir yazmışsın ki donanımsal bi arıza da yoktu.

14. helpmert

helpmert Doçent

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    o sırada işteydim ben o stresle yanlışlık yapmiş olabilirim fakat donanım arızası olabiir demişim donanım arızasıdır bu diye kesin konusmamişim..

15. Bahadır 39

Bahadır 39 SDN Okuru

Arkadaşlar bende de g2 vardı fakat telefonun ekrandan dolayı oluşan bir arızadan telefoncuya verdim(fakat bu ekran sorunu ekran titremesiydi yani telefonun çalışmasıyla ilgili bi sıkıntı yoktu normal işlerinizi yapabiliyordunuz sadece ekran titrediği için zor kullanılıyordu) neyse telefoncu ekran falan denemiş olmamış dedi bunun işlemcisi yanmış ben yapamam dedi bende telefonu topla alayım dedim telefonu topladıktan sonra telefon açılmadı şarja tak açılcak dedi bende sen tak abi açılsın alırım dedim 10 dk sonra gittim açılmış verdi telefonu ben 30,40dk kullandım eve gittim (bu sırada ekran yine titriyor ama kullanılıyor çalışıyor tel. yani) bazı güncellemelerden dolayı telefon yeniden başlatması gerekti kendini sonra birdaha açılmadı 1 aydır açılmıyor bir daha da telefoncuya götürmedim yeni tel aldım zaten ama o sırada açıldı bir daha niye açılmıyor acaba?

16. reyuna

reyuna Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim telefonum açılmıyordu. şarja taktığım lg yazısı çıkıyor sonrasında kırmızı ışık yanıp sönüyor şarj olmuyordu. bataryayı değiştirdim ve sorunum çözüldü. aynı sorunu yaşayanlara duyurulur

17. ctrlet

ctrlet Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    Arkdslr merhaba. Bende iki saat once böyle bi sorun yaşadım. Video izliyordum. Ekrani kapattım ve açılmadı. Burada yazılanları okudum. 30 sn açma kapama tuşuna bastım telefon sinyal verdi, kapandı. Sonra açmayı denedim. Açılır gibi oldu 2 3 sn ses tuşuna bastım. Telefon açıldı. Eğer böyle bi sorun yasarsaniz deneyin. Ben hallettim.

18. berkerek136311

berkerek136311 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    çorlu
    Merhaba arkadaşlar benimde telefonum lg2 bugün telefonu şarza taktım ve acılmıyor
    --- Gönderi Güncellendi ---
    Hiçbir ışık dahi yok

19. Blackkite

Blackkite Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Bursa
    Sorunu cozebildiniz mi hocam.benmde g2 kapandi tekrar acilmadi.

20. CEM1254

CEM1254 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İZMİR BUCA
    LG G2 telefonum açılıp kapanıyodu batarya ile tel bağlantısında temassızlık vardı. Üzerine bişey lehimleyip vidalarını sıktım. Daha sonra bi anda kapandı bi da da açılmıyo telefonda hiç bi tepki yok. Şarja taktığım halde.

Normalde batarya sorunu olsa bile açılıp tekrar açılması gerekmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Eylül 2017
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş