LG G2 sorum var !

Bu konuyu okuyanlar

kopolo41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu yeni aldım henüz açtım yalnız sim kartı görmüyor sim takılı değil diyor kapattım açtım simin elektronik tarafını hafif ıslattım fabrika ayarlarına döndüm halen devam ediyor ne yapmalıyım ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
simi niye ıslattın simi bozarsın simi kurula ve simin tam oturdugundan emin ol ve bir daha tak.....

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Telefonumu yeni aldım henüz açtım yalnız sim kartı görmüyor sim takılı değil diyor kapattım açtım simin elektronik tarafını hafif ıslattım fabrika ayarlarına döndüm halen devam ediyor ne yapmalıyım ?

Kardeşim SIM kartın ıslatıldığı nerde görülmüş? Neden böyle bir şey yaptın? Aynı SIM kartı daha önce sorunsuz çalışıyor muydu? Cihaza doğru yerleştirdiğinden emin misin?

nrllhkrtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi aksamlar arkadaşlar benım bir sorunum var ve okadar incelememe rağmen sanırım kimsede o problem yok .telefonu internet uzerinden 2 hafta once aldım.ilk baslarda normal calısıyodu.Daha sonra real racing 3 gibi uygulamalardan atmaya basladı ve telefon azcık zorlandığı zaman kapanma gibi problemler çıkarmaya basladı.sanırım turkce root da değilmis cunku radyo su falan var klavye de durduk yere korece oluyor bunla ilgili fikri olan varsa paylasırsa cok sevinirim

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
iyi aksamlar arkadaşlar benım bir sorunum var ve okadar incelememe rağmen sanırım kimsede o problem yok .telefonu internet uzerinden 2 hafta once aldım.ilk baslarda normal calısıyodu.Daha sonra real racing 3 gibi uygulamalardan atmaya basladı ve telefon azcık zorlandığı zaman kapanma gibi problemler çıkarmaya basladı.sanırım turkce root da değilmis cunku radyo su falan var klavye de durduk yere korece oluyor bunla ilgili fikri olan varsa paylasırsa cok sevinirim

Gerçekten çok ilginç sorunlar. Telefonun marka/modeli nedir? Hangi siteden aldın? Orjinal olduğundan emin misin?

nrllhkrtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g2 gittigidiyordan aldım orjinal gibi duruyor garantisi falan da var aradımda garantiyi yazılımsal olabilir dediler göndermemi istediler

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
lg g2 gittigidiyordan aldım orjinal gibi duruyor garantisi falan da var aradımda garantiyi yazılımsal olabilir dediler göndermemi istediler

Yani yazılımsal bir sorundur muhtemelen. Sen istersen telefona format at bakalım ne olacak. Olmadı LG PC Suite den yazılımı tekrar kurarsın. Yine olmazsa yolla servise onlar düşünsün.

nrllhkrtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon fabrika ayarlarını yükledim değişen bişey olmadı.pc suitten yazılımı tekrar yüklersem garantisi bozulmazmı ?

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yok canım ne alakası var. Sonuçta orjinal yazılımı kuracaksın. Sıkıntı çıkmaz.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ama yazılımı kurmadan önce telefonu yedekle. Yazılımı tekrar kurmak için telefonu download moduna al. PC Suite den de kurtarma programının güncel versiyonunu kullan.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Telefonu kapat. Açarken ses açma + home tuşuna bas. Recovery falan yazan ekran gelecek. Ondan sonra başka PC ye kur yazılımı

kopolo41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sim halloldu benim sim eskimis, diger sorum metin mesajina ifade koyunca multimedya oluyor nasil duzeltecez, mesaj attiktann sonra su kadar sms kaldi diyor bunu soylerken ki bildirim seslnl nerden deistircez

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sim halloldu benim sim eskimis, diger sorum metin mesajina ifade koyunca multimedya oluyor nasil duzeltecez, mesaj attiktann sonra su kadar sms kaldi diyor bunu soylerken ki bildirim seslnl nerden deistircez

Ayarlar/Ses/Varsayılan Bildirim Sesi, diğer sorunu mesajlara girdikten sonra seçenekler tuşuna basıp ordan otomatik multimedyaya geçiş gibi bir sey olması lazım onu ayarlarsan düzelir.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Selam hocam.

Bu tür konularda telefonu servise gondermen gerekiyor kendin bişiler yaparak telefona zarar verirsin.

Geçmiş Olsun...

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ben şöyle cevap vereyim. ben ilk aldığımda bana teknosada çalışan adam dedi sim kartı çalışmayabilir deniyeceğiz dedi çalışmassa avea'ya gidiceksin (sen hangi hat kullanıyosan) orda sana özel çıkarıcaklar. böyle söyledi. fakat bende çalıştı bi hangi hat kullanıyorsan oraya git sor derim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Merhaba,

Ben s4 kullanıcısıydım samsunguda çok severim s4'ümden de aşırı memnundum alalı 2 ay olmuşken çalındı. Yeniden telefon alıcam ancak s4'ü çok sevmeme rağmen aynı fiyattayken özelliklerinin daha üstün olması nedeni ile g2 ile ilgilenmeye başldım. Turkcellde ki bir kampanya ile 1 haftalık ücretsiz g2 aldım denemek için. Telefonu 3 gündür kullanıyorum iyi güzel telefon ama bir şey çok saçma geldi. telefonda mesaj sesi ile bildirim sesi şey olarak görünüyor. mesaj geliyor yüksek sesle iyi hoş ama cevap attıktan sonra kaç kontörün kaldığını gösteren bildirim gelince de aynı seste geliyor. ben onu kısmak istesem gelen mesaj seside kısılıyor. Hatta bildirim sesi fulldeyken gelen mesaj sesi kontör bilgi bildiriminin sesinden daha kısık.

Mesaj sesini özel olarak ayarlamanın bir yolu yokmudur? Yoksa telefonun eksikliklerinden biri midir bu durum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 ay önce aldım bu telefonu, ilk aldığım zamandan beri ekranda titreme ve devamlı acılıp kapanma sorunu ile karşılaştım. Bunlar da yetmez gibi telefonum birden bire hiçbir simkartı tanımaz oldu, İmei numarası sıfırlanmıs gözüküyor. Sizce bu nasıl olmus olabilir, en son yazılım güncellemeden sonra telefon mahvoldu diyebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefona güncellemeler gelip duruyordu bende sıkıldım hepsini güncelledim en son androidi güncelledim ondan sonra internetim aşırı derece yawaşladı neredeyse hiç bağlanmıyor güncellemeyle bi alakası warmıdırrr bilen bi acillll yardımmm hatta üste telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm yine düzelmediiç... yardımm ne yapmalıyımmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayni sorunla 2 gun once bende karsilastim. Siz bir cozum bulabildinizmi acaba???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg g2 kullaniuorum cok ta memnundum. Birdenbire ekrana sim kart takilana kadar mobil veri kullanilamayacak yazisi geliyor kapaniyor. Sonra da acilinca karti okumuyor. Kapatma tusunu 10 saniye kadar basili tutup resetliyorum duzeliyor. Fakat tekrar oluyor. Bu bir haftadir oluyor. Ne yapmaliyim bilen varmi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg g2 kullaniyorum.mikrofonu calismiyor diye servise gonderdim telefon geri geldgnden beri surekli hattimi gormuyor.arada gelip yine gidiyor.sim kartimi da yeniledim ise yaramadi. Lg sevmistim ama cok sorun cikardi.bir bilgisi olan varsa yardimi olursa sevinirim

A

Aduman

SDN Okuru
Dostlar aynı sorundan müzdaribim yazılımla alakalı herşeyi denedim sim i yeniledim acill yardım

Dursunali55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaş lar LG Optimus TLF var LG sözleşme geldi ekrana bende acele ile kabul etmedim bir saat yakın TLF gelen giden kapandı format attım müşteri hizmetleri konuştun bir cozum bulamadık TLF sizce ne yapmalıyım başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim