lg g2 şarj olmama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

umt sbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum lg g2 şarja taktığımda şarj oluyor gözüküyor ama şarjı sabit kalıyor şarj olmuyor sebebi nedir sizce sokete baktım sıkıntısı yok pc ye bağlanıyor şarj a takınca oluyor gibi gösteriyor.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Bu tip durumlarda şarj aletinde yada kabloda sorun oluyor. Başka bir şarj aleti ve kabloyla deneyin.

umt sbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam keşke şarj aletinden ve kablodan olsa 2 tane şarj aleti var 2 sindede aynı yerde kalıyor hiç şarj olmuyor önceden yavaş şarj oluyordu ama sabaha kadar dursa bile anca %88 şarj oluyordu şimdide hiç ilerlemiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tip durumlarda şarj aletinde yada kabloda sorun oluyor. Başka bir şarj aleti ve kabloyla deneyin.
hocam keşke şarj aletinden ve kablodan olsa 2 tane şarj aleti var 2 sindede aynı yerde kalıyor hiç şarj olmuyor önceden yavaş şarj oluyordu ama sabaha kadar dursa bile anca %88 şarj oluyordu şimdide hiç ilerlemiyor

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
O zaman sıkıntı cihazda. Ya servise vereceksiniz yada yeni güncel bir cihaz alacaksınız. İmkanınız varsa değiştirin bence g2 bayağı eskidi artık.

umt sbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu anda yeni telefon alacak bütcem yok o yüzden sormuştum kurtarabilirmiyim diye en azından deniyim diye sordum teşekkürler önerileriniz için

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
şu anda yeni telefon alacak bütcem yok o yüzden sormuştum kurtarabilirmiyim diye en azından deniyim diye sordum teşekkürler önerileriniz için
Telefon özelinde bilmiyorum ama bataryası sorun gibi İstanbul isen Eminönü'nde yıldızhan mıydı orada Ucuza yaptırabilirsin

Son mesajlar