LG G2 mi yoksa HTC One mı ?

Bu konuyu okuyanlar

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada şunuda eklemeyi unuttum, LG G2 şu anda dediğim gibi en iyi 2ci telefon olmasına rağmen en ucuz telefon diyebilirim, HTC one g2nin yanında çatır çatır ezilirken LG g2 1600 TL civarında hem uygun hem daha iyi HTC 2 milyar küsür, yani illa diyosanız ben aptallık yapıcam genete htc alıcam ozaman gidin 200 tl daha fazla verin Note 3 alın, 8 Çekerdekli işlemci 6Çekerdekli ekran kartı ve cok güzel özellikleri var.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Bu arada şunuda eklemeyi unuttum, LG G2 şu anda dediğim gibi en iyi 2ci telefon olmasına rağmen en ucuz telefon diyebilirim, HTC one g2nin yanında çatır çatır ezilirken LG g2 1600 TL civarında hem uygun hem daha iyi HTC 2 milyar küsür, yani illa diyosanız ben aptallık yapıcam genete htc alıcam ozaman gidin 200 tl daha fazla verin Note 3 alın, 8 Çekerdekli işlemci 6Çekerdekli ekran kartı ve cok güzel özellikleri var.

Htc kalitesini bilmeden yorum yapmak kolay, sadece yarım saat kullanın ve öyle bir düşünün.

Ses kalitesi muazzam. Dış hoparlörleri de sahane zaten, hem çok kaliteli hem çok iyi ses veriyor. Kamerası G2 den daha iyi, tabi bunu anlamak için ikisini de kullanmak gerekir. Sağlamlıkta yine One önde. Yazılım desteğindesn bahsetmeye gerek bile yok. Oyun performansında Tabiki G2 daha önde ama bu beni bağlamaz, telefonda oyun oynayan biri değilim. Ayrıca G2 de bazı oyunlar uyumsuzluk yaşatıyor; bkz gta vice city. Kasıla kasıla bir hal alıyor.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Htc kalitesini bilmeden yorum yapmak kolay, sadece yarım saat kullanın ve öyle bir düşünün.

Ses kalitesi muazzam. Dış hoparlörleri de sahane zaten, hem çok kaliteli hem çok iyi ses veriyor. Kamerası G2 den daha iyi, tabi bunu anlamak için ikisini de kullanmak gerekir. Sağlamlıkta yine One önde. Yazılım desteğindesn bahsetmeye gerek bile yok. Oyun performansında Tabiki G2 daha önde ama bu beni bağlamaz, telefonda oyun oynayan biri değilim. Ayrıca G2 de bazı oyunlar uyumsuzluk yaşatıyor; bkz gta vice city. Kasıla kasıla bir hal alıyor.

36metrekare odada telefonda son ses oyun oynadığım zaman odanın diğer ucundaki kişiler G2'nin sesinden rahatsız oluyorlar. Daha fazla sese luzüm yok o yüzden. Ses kalitesi de yeterince iyi, tek hoparlöre göre. Htc'den iyi demiyorum dikkat edelim.
Most wanted, asphalt 8, vector oyunlarında hiçbir kasma problemi yok. Yazılım desteğinde çok erken konuşuyorsunuz. 4.4 sürümü ilk alacak olan cihazlar LG bunu da unutmayın.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
36metrekare odada telefonda son ses oyun oynadığım zaman odanın diğer ucundaki kişiler G2'nin sesinden rahatsız oluyorlar. Daha fazla sese luzüm yok o yüzden. Ses kalitesi de yeterince iyi, tek hoparlöre göre. Htc'den iyi demiyorum dikkat edelim.
Most wanted, asphalt 8, vector oyunlarında hiçbir kasma problemi yok. Yazılım desteğinde çok erken konuşuyorsunuz. 4.4 sürümü ilk alacak olan cihazlar LG bunu da unutmayın.

4.4 sürümü ilk alacak olan cihazlar LG bunu unutmayın demişsinde ne alaka,madem öyle 4.3 niye almadılar,niye 4.3 le G2 piyasaya sürülmedi,ilk güncelleme alan nexus LG'le hiçççç alakası yok..

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
4.3 almadı çünkü direkt 4.4 alacak. Neden diğerleri gibi telefonları gereksiz yorsunlar ki. Nexus 5 zaten 4.4 ile gelecek. Ben G2 diyorum. G2 duyurulduğunda piyasada 4.3 yoktu 4.2.2 vardı.

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Dostum eğer milyarlar vererek bir telefon alıyorsan ya en iyisini alıcaksın yada en güzellerinden birini alıcaksın.
Demişsinki performans olarak g2 tabikide önde ama beni bağlamaz demişsin bu lafına çok uyuz oldum, Sen HTC Fan'ısın kalkıp htcnin özelliklerini sayıyorsun fakat G2nin özelliğine gelince beni bağlamaz diyorsun şimdi ne tür yorumcusun bunu bile anlamış değilim.
Eğer bir telefon alınacaksa Yüksek performans'a sahip bir telefon gerekiyor, yok demişsinki bazı oyunları desteklemiyor, İşlemci hızı Cispet'i Ram'ı ve Yeni model ekran kartı daha ne istiyorsun dostum sen?. Bir telefon alınacaksa özelliklerine mutlaka bakılmalıdır ve bana kalkmış diyorsunki
4 Küsür mp kamerası ve 2000 bin küsür çözünürlüklü HTC kamerası
13 Mp'lik 4000x2000 ''Küsüratlarını hatırlamıyorum '' dan cok daha kaliteli fotaraf cekicekmiş pehhh.
Yazılımını anlatmaya gerek yok demişsin, zaten yazılım güncellemesini yapıyoruz ve her geçen gün devamlı yenilikler geliyor ve unutmaki Daha dünyada HTC yok iken, bu samsung işte motorola kapaklı telefonlar vardı 1995 1994 yıllarında ozamanlar LG telefon çıkartmaya başlamıştı bir görsen herkez ağlıyordu almak için, Kalkmış bana Daha iyi ses veriyor diye bu telefonun daha iyi olduğunu söylüyorsun, Ses mes hikaye kardeşim Genel olarak özelliklerini kıyaslayacaksın her türlü havada karada LG HTC oneyi eziyor abi bunu kabullenmekteki zorluk nedir anlamıyorum ? ha bide kalkmış G2 ye çamur atıyorsun yok efendim oyun oynarken kasıyormuşta şöyle böyle oluyormuşta o yüzden telefona en iyi ekran kartını koymaya çalışmışlar dimi ? 2.26 Ghz işlemci hızı var neyin kasmasından bahsediyorsun ? 2gb DDR3 800Mhz ram'ı var neyin kasması donmasından bahsediyorsun anlamış değilim. Ben Note 3 kullanıyorum ve Kardeşim'e G2 aldım ve şu anda G2 bana göre dünyanın telefon denilecek olarak en iyi telefonu, Note 3 bana göre bilgisayar gibi geldiği için telefonlar arasına katmıyorum haksızlık oluyor. Ve ben gta vice city oynuyorum ve gayet problemsiz ve sorunsuz şekilde çalışıyor kasma gibi bir sorunu yok.
Bu arada ben burda sadece Htc'yi genel özellik olarak G2ye göre ezildiğini kabullenin artık. Ve ben Note 3 te kullanıyorum G2de kullanıyorum HTCde kullandığım oldu HTC'de cok güzel ve başarılı bir telefon fakat kıyaslamaya geçtiğimiz zaman kötü fakat telefon genel anlamda kötümü hayır güzel alınabilinir ve kullanabilinir, buraya arkadaş gelip ben HTC One alcam önerirmisiniz dese evet derim Fakat G2 ile arasında kararsız kaldım dediğini için G2nin nasıl ezdiğini söyledim olay bundan ibaret, ve G2nin kamerasına getirilen özellikerli bi araştır ve HTCden kat kat daha iyi bir kamera nasıl oluyorda daha kötü diyebiliyorsun anlamış değilim, bunları laf ile değil kanıt olarak gösterirsen belki daha inandırıcı olabilir.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Telefonu bilgisayar gibi değerlendiren insanlar G2 der telefonu telefon için alan adam One der. Sırf işlemcisi yeni daha hızlı gpu'su daha güçlü diye dandik bir telefonu nasıl savunuyorlar. Resmen kendilerini paralıyorlar. Daha önceden de yazdığım gibi bu tartışma One da S800 işlemci olsa çıkmaz bile. Tuşlar arkada rezalet telefon masada düzgün durmuyor bile çıkıntı yüzünden arka kasa ip incecik içi hissediliyor neresine dokunursan dokun çatırdama yapıyor. Bir iki düşmelik canı var belki o bile yok. Arayüz çirkin sırf Samsung yaptı diye yapılan bir sürü saçma özellik eklenmiş. Şu telefonu savunmayın Allah aşkına ucuz performanslı telefon diye aldık diyin oyun oynicaz ondan aldık diyin ama Allah aşkına korumayın. Ha kasıyor mu kasmıyor ama aradaki işlemci farkına rağmen Sense daha hızlı ve daha güzel bir deneyim sunuyor. Ekran, pil ve işlemci gücü dışında elle tutulur hiçbir yani yok. One bir günü geçiriyor mu evet, ekranı diğer telefonlardan üstün mü birçoğundan, işlemci bütün günümüz oyunlarını çalıştırıyor mu evet. Ancak oyun manyağı insanlar MC, Asfalt serisini sürekli sorunsuz maksimumda oynamak isteyenlere tatmin etmez. Sıradan kullanıcıyı her türlü tatmin eder. Telefon bir aksesuardır ve insan onu çıkarmaya utanmamalı aksine çıkarınca insanların beğenisini almalı.

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.youtube.com/watch?v=j6X8bqzmsgE
HTC One'yi anlatmış videoda anlattıklarından hiç bir şey + değil hepsi olumsuz yönde şeyler anlatmış yani okadar karışık ve bilmediğim okadar kötü özellikleri ve yönleri varmış dahada soğumaya başladım HTC'den. Telefonun zaten en önemli şeyi Hızdın Ve Pil ömrüdür, şöyle düşünelim lütfen:
HTC Hız konusunda ve Ekran Kartı konusunda düşük, Fakat iyi ses veriyor ve iyi olan bir kaç özelliği var
G2 Hız konusunda ve Ekran kartı konusunda Üstün, Ses gayet normal hatta normaldende biraz daha iyi denilebilir yanında verilen Kulak içi kulaklık ile inanılmaz bir ses alabiliyoruz.
Şimdi size soruyorum, Hız olarak Donanımsal özellik olarak HTC yi ve tüm telefonları sollamış bir telefon var, Çok güzel oyun oynayabiliyosunuz isterseniz videonuzuda filminizide şarkınızıda
gerekli her şeyi yapabiliyorsunuz, Yani HTC one nin yaptığı her şeyi yapıyorsunuz üstelik yapamadığı şeyleri bile yapabiliyorsunuz. Yani herşey ses değil, sağır değilsiniz takıntılı değilsiniz Yani gerekli seviyede ses'i alıyorsunuz ve Daha iyi ses varmış diye farklı bir telefon alınmazki, Git bilgisayarına ses sistemi al ve anfi taktır gümbür gümbür dinle.
Telefon hiçte eline aldığın zaman çatırdamıyor veya farklı bir sorunu olmuyor, Telefonun arkadasındaki tuş nedeniyle yok masada sabit durmuyomuşta yok bilmemne oluyormuşta ee dostum
masada sabit durmayınca seni dövüyorlarmı ? telefonun bozuluyormu ? Yüz üstü koy telefonu al sana sabit dursun bütün olay bumu yani? Samsung yaptı diye bir sürü saçma özellik eklenmiş diyorsun
ben bir sürü inceleme ve özellik videolarını izledim kendimde telefonu kurcaladım anlayabildiğim kadarına baktım ve telefon harika ve Samsungla alakası yok afedersin samsun yanında B*k yemiş.
Her getirilen özellik hepsi gerekli özellikler. HTC onenin videosunu izliyorum oyun müzik uygulama vs açtıktan sonra arka planda kalıyor ve bunları kapatmak için Home tuşuna iki kere tıklıyoruz ve karşımıza açtığımız uygulamalar geliyor ve bu uygulamalar telefonumuzun Ram'ını alıyor kapatmadığımız sürece ve bunları elimizle tek tek temizliyoruz tümünü temizleme yok ve cok marifetli bir iş. Kısa One'nin yapabildiği her şeyi G2 de yapabiliyor, Donanımsal özellik olarak daha önde, Kamerası daha iyi ve bir sürü kamera özellikleri var,
ses'i gayet iyi, telefonu eline aldığın zaman o kocaman ekranın ve Jilet gibi dümdüz ekranının o inceliğin o zarifliğin yerini hiç bir telefon tutamaz. Neymiş efendim yok telefonu elimize alınca cıtırdıyormuşta yok her şeyi hissediyormuşuzda oldu telefon Çitos o yüzden çıtırdıyor, Yok efendim yere düşürdüğümüz zaman 1 2 düşmelik ömrü varmışta vs denedinmi ?
Telefon kullanmasını bilen bir kişi telefonunu düşürmez, ve düşüren sakar bir kişide varsa gider Kaskosunu yaptırır ve LG zamanında gizlendi ne oluyor ne bitiyor pustu bekledi ve şimdi çıkardığı telefon ile tüm telefonları solladı ve fiyat olarak hepsini alt üst etti, tabi bu diğer telefonların daha iyi olduğunu ve G2 yi kullanmadan çok şey bilidğini sanıp her şeyine çamur atan arakadaşlara cok battı sanırım :)
Bir kaç özellik daha söylemeden edemeyecem, Bataryası Cok iyi dayanıyor ve cok güçlü yani gayet iyi.
Tekrar şuna gelmek istiyorum, bir iki düşüşlük canı var lafına gelelim Sen LG Kurucusu olsan ve bir telefon yapıyor olsan aklın mantığın sığarmı yahu beynini kullansana az 1 2 düşüşte mahvolan bir telefonu kim neden cıkartsın kafanmı güzel dostum ya, Telefonun ince olması narin olması pek birşey ifade etmiyor, LG cok sağlam bir telefondur oyle zarif güzel olduğuna bakma ben LG nin bir çok telefonunu kullandım ve Samsung'un Galaxsy serisinden bir kaç telefonu düştüğü zaman arızalar cıkartıyor ve kırılmalar ekranda çatlaklar vs oluyor, LG cok sağlam telefondun cok iyi telefondur. HTC cok iyi telefondur cok sağlam telefondur.
HTC Almak istiyorum desen al derim
G2 istiyosan al derim
Ama ikisi arasında kaldım dersen G2 havada karada.

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
bekle htc m8 yani yeni nesil htc one cikacak :) ,bende lg optiumus g var zamaninda htc one x de vardi ,islemci filan cart curt her yönden lg üstün gibiydi ,ama htc nin datini vermiyor hic biri hiz li olmasi cok mu farkli yok öyle abarti hizlilik arti ekran konusunda htc en iyisidir ,ips iyidir ama htc nin ekranlarina bir bak bir de lg ye arada fark belli htc de sanki gercekten tuslara basiyor hissi vermis ,ben htc m8 bekliyorum

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefonu bilgisayar gibi değerlendiren insanlar G2 der telefonu telefon için alan adam One der. Sırf işlemcisi yeni daha hızlı gpu'su daha güçlü diye dandik bir telefonu nasıl savunuyorlar. Resmen kendilerini paralıyorlar. Daha önceden de yazdığım gibi bu tartışma One da S800 işlemci olsa çıkmaz bile. Tuşlar arkada rezalet telefon masada düzgün durmuyor bile çıkıntı yüzünden arka kasa ip incecik içi hissediliyor neresine dokunursan dokun çatırdama yapıyor. Bir iki düşmelik canı var belki o bile yok. Arayüz çirkin sırf Samsung yaptı diye yapılan bir sürü saçma özellik eklenmiş. Şu telefonu savunmayın Allah aşkına ucuz performanslı telefon diye aldık diyin oyun oynicaz ondan aldık diyin ama Allah aşkına korumayın. Ha kasıyor mu kasmıyor ama aradaki işlemci farkına rağmen Sense daha hızlı ve daha güzel bir deneyim sunuyor. Ekran, pil ve işlemci gücü dışında elle tutulur hiçbir yani yok. One bir günü geçiriyor mu evet, ekranı diğer telefonlardan üstün mü birçoğundan, işlemci bütün günümüz oyunlarını çalıştırıyor mu evet. Ancak oyun manyağı insanlar MC, Asfalt serisini sürekli sorunsuz maksimumda oynamak isteyenlere tatmin etmez. Sıradan kullanıcıyı her türlü tatmin eder. Telefon bir aksesuardır ve insan onu çıkarmaya utanmamalı aksine çıkarınca insanların beğenisini almalı.

Elimdeki cihaza mı inanayım senin bu yazdıklarına mı inanayım dostum resmen saçmalamışsın. Bu kadar fanboy olmayın. =)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Htc one m8 çıkana kadar Htc fanatiklerini sessizliğe davet ediyorum. Şimdilik G2 > M7 .. =)

mrveergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence nokia lumia 1020, iphone 5s, lg g2 Bunlar arasında kendine göre en iyisini seçip kullanabilirsin, hepsi kendi dalında en iyileri bence.

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
işte bu, Benim babam log dergisinde çalışıyor ve ordaki teknoloji ürünlerini inceliyorlar ve sitesine + sını - sini yazıyorlar demin aradım ve konuştum babamdan orda çalışan inceleyen bilgisi olan birisini istedim ve bana dedikleri şunlar:
Bu telefon geldiğinde incelemeye başladık ve telefon gerçekten cok güzel ve fiyatı cok uygun. Ben telefonu cok beğendim ve kendime satın aldım 1 aydır kullanıyorum hiç bir eksisi yok ekranı jilet gibi bataryası cok zor bitiyor ve canavar gibi çalışıyor, Şu anda İphone serileri ve Galaxsy serileri dahil hepsinden en iyi telefon bana göre G2 her türlü canavar gibi dedi. Sadece note 3 cok cok daha iyi dedi sadece şu ahmetnazim bukadar canavar gibi bir telefona Dandik diyorya ona burda 1 saat küfür etsem yeridir fakat onun seviyesine ve cahilliğine inmek bile istemiyorum, Böylesine güzel uygun zarif bir telefona dandik değen adamdan ne beklenirki. Şimdiki telefonlarda zaten yapabildiğin şeyler: Video, Müzik, Resim, Oyun, Film, Dizi ve bir çok şey yapılıyor ve adam kalkmışki yok efendim oyun tutkunuysan git onu al yok efendim eğer saha sağlamlık istiyosn şunu bunu al Arkadaşlım telefon dediğin para veriyosun ve her şeyi aynı anda halletmesi gerekiyor, Şu anda ben oyun tutkunu olsam ve HTC en iyi oyunları oynatan telefon olsa yine g2 alırım çünkü oyun oyun nereye kadar ? bir oyun tutkunuysam gider pc'ye oyun alırım ki Lol ve BF4 oynuyorum PS3 var GTA 4 oynuyorum yani telefondada mutlaka oyun oynanır zaman geçirmek için fakat sadece oyun tutkunu olduğun için telefon alınmazki, Donanım özellikleri demek telefonun herşeyi demek ne kadar hızlı ne kadar uzun ömürlü batarya vs bunlar en önemli şeyler sen kalkıpta yok HTC iyi ses veriyor onu al dersen sana gülerler ya D:
Bloother bu arada kardeş haklısın Htc fanboyları sessizliğe davet ediyorum bende çok saçmalıyorlar.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Htc yi severim. Ama LG G2 daha iyi. Ve ayrıca "telefonu kullanmasını bilen kişi telefonu düşürmez". Sinir oldum. Ne saçma bişey bu cümle.Ne yani babaannem telefonu eline aldığında düşürecek mi hep ? Mantıksız saçma konuşmayın şans eseridir sakarlık değil. Düşeceği vardır düşer telefon bu yani eğer atıyorsanız orası başka . Kızlar cebinden telefonları %60ı dışarda bırakarak geziyorlar ??

Htc ses konusunda en üstündür.Arayüzü kullanımı vs çok iyi asphalt 8de ve most wantedde 1 saniyeden de kısa bi kasma olduğunu gördüm o kadar o da birer kere. LG G2 kullanmadım ama elbet donanımı iyi. Araştırmalarımada bakarsak LG daha iyi. One lgden önceki jenerasyon. G2 ayarında bi tel çıkartırsa htc ve one gibi kaliteli olursa o zaman HTC geçer diye düşünüyorum.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Htc bir hamle yapıp adreno 420 ve s805 ile one ı güncelleyip piyasaya sürecek diye düşünüyorum. Biraz beklemek en iyisi eğer acele değilse.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Eğer hTC G2 ayarında bir telefon çıkarsaydı G2yi yerle bir ederdi ama G2 One dan daha üstün bir telefon bekleyelim belki hTC One+ çıkar

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Zaten bu karşılaştırma da çok abes olmuş ikisi farklı jenerasyon cihazlar g2 nin rakibi one olamaz.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Elindeki cihazla ilgili yazdığım hangi şey yanlış yazarsan sevinirim.

1. Tuşlar arkada rezalet değil tam tersine 10 numara duruyor. Neye göre rezalet? Sana göreyse almazsın, susarsın. Milletin zevkinin kahyası olmaya çalışmayınız.
2. Telefon masada gayet düzgün duruyor. Telefonu masaya bırakınca telefon halay çekmiyor. Nasıl koyduysam öyle duruyor. Üstelik o tuş çıkıntısı, hem kamera camının yüzeyle temasını önlüyor(her ne kadar gerek olmasa da çünkü parmak izi bile bırakmayan çizilmez camı var) ayrıca her ne kadarher açıdan aynı görüntüyü verse de ekranı hafif kaldırarak daha iyi görüş açısı sağlıyor masadayken.
3. Telefonun içinin hissedildiği falan yok ayrıca S4'ten daha kalın. Öyle bir şey olsaydı S4'te olurdu bu.
4. Hiçbir yerinde çatırdama yok, telefonu kırasıya bükmediğiniz sürece taş gibi telefon. Her plastik telefon gibi bu da esnek bir cihaz.
5. 2 düşmelik canı yok. Arkadaşlardan birisi forumda yazmış, arabanın camından uçmuş yine de çizik dahi olmamış. Bi drop test izlediniz diye donanım profesörü kesilmeyin başımıza.
6. Arayüzü samsungu ayaklarının altında ezmiş geçmiş, ultra geliştirilmiş, tüm gereksiz özelliklerden arındırılmış mükemmel bir arayüze sahip. Çakma arayüz diyenler çamur atmaktan başka bir şey yapmıyor. Buna garanti veririm her türlü.
7. 2000liraya aldım telefonu. Üstelik 2tane, yanında da Note 3.. Ucuz mu almışım? Hayatınızda kaç pahalı telefon aldınız acaba? Ucuzmuş diye alıyormuşuz. Hangi akılla bu kararı veriyorsunuz?
8. Sense daha hızlı çalışıyor diye daha mı iyi oluyor? iOS, sense'ten daha da hızlı, daha mı iyi peki? Nasıl telefon kullanıyorsunuz merak içindeyim.
9. G2 kullandığım gibi HTC'yi kullansaydım günde en az 2 kez şarj ederdim.
10. Siz utanıyorsanız kullanmayın. Ben her yerde gurur duyuyorum telefonumdan. Çünkü piyasada telefonumu ezebilecek cihaz yok. Siz utanıyorsanız almayın. Milletin zevkine karışmayın.

teokrasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg G2 fiyatına ucuz htc öne fiyatına pahalı mi demek istiyorsun cümlesinde bun birinci anlamadığım yer
Ekran pil ve işlemci gücü dışında elle tutulur yani yok diyorsun telin başka önemli parçası ney onu anlamadım hoparlör mu acaba
Asfalt oyunun G2 ile hangi teldeki oynandığını bahsediyorsun bunu anlamadım (htc değildir herhalde)
Masaya çıkarıp teli koyunca niye utanıyorum (baba malı değil alın teri) . Sonuçta altın semer olsada mahlukatin kendisi değişmez

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1. Tuşlar arkada rezalet değil tam tersine 10 numara duruyor. Neye göre rezalet? Sana göreyse almazsın, susarsın. Milletin zevkinin kahyası olmaya çalışmayınız.
2. Telefon masada gayet düzgün duruyor. Telefonu masaya bırakınca telefon halay çekmiyor. Nasıl koyduysam öyle duruyor. Üstelik o tuş çıkıntısı, hem kamera camının yüzeyle temasını önlüyor(her ne kadar gerek olmasa da çünkü parmak izi bile bırakmayan çizilmez camı var) ayrıca her ne kadarher açıdan aynı görüntüyü verse de ekranı hafif kaldırarak daha iyi görüş açısı sağlıyor masadayken.
3. Telefonun içinin hissedildiği falan yok ayrıca S4'ten daha kalın. Öyle bir şey olsaydı S4'te olurdu bu.
4. Hiçbir yerinde çatırdama yok, telefonu kırasıya bükmediğiniz sürece taş gibi telefon. Her plastik telefon gibi bu da esnek bir cihaz.
5. 2 düşmelik canı yok. Arkadaşlardan birisi forumda yazmış, arabanın camından uçmuş yine de çizik dahi olmamış. Bi drop test izlediniz diye donanım profesörü kesilmeyin başımıza.
6. Arayüzü samsungu ayaklarının altında ezmiş geçmiş, ultra geliştirilmiş, tüm gereksiz özelliklerden arındırılmış mükemmel bir arayüze sahip. Çakma arayüz diyenler çamur atmaktan başka bir şey yapmıyor. Buna garanti veririm her türlü.
7. 2000liraya aldım telefonu. Üstelik 2tane, yanında da Note 3.. Ucuz mu almışım? Hayatınızda kaç pahalı telefon aldınız acaba? Ucuzmuş diye alıyormuşuz. Hangi akılla bu kararı veriyorsunuz?
8. Sense daha hızlı çalışıyor diye daha mı iyi oluyor? iOS, sense'ten daha da hızlı, daha mı iyi peki? Nasıl telefon kullanıyorsunuz merak içindeyim.
9. G2 kullandığım gibi HTC'yi kullansaydım günde en az 2 kez şarj ederdim.
10. Siz utanıyorsanız kullanmayın. Ben her yerde gurur duyuyorum telefonumdan. Çünkü piyasada telefonumu ezebilecek cihaz yok. Siz utanıyorsanız almayın. Milletin zevkine karışmayın.

Gerçekleri söyleyince hemen çirkinleşmişsin bravo. Bi de bana fanboy diyorsun. Milletin zevkine kimse karışmıyor gerçek olan şeyler yazılıyor ben arada bir çalışan knock knock özelliğini kullanmak zorunda mıyım? Bi ses kısmak için telefonu arkasında tuş mu aramam lazım? Bunlar saçma sapan şeyler adı da sihirli tuş. Farkında isen herkes sussa da Lg savunanlar susamıyor bir türlü başta sen olmak üzere. Biri HTC demiş üç kişi hemen hayvan kadar yazılarla savunuyor. 9mm'lik telefonu 12mm göstermek tuşların oraya ayak yapıp en ufak şeyde sallanmasını sağlamak. Dandik plastik kasa ile sürekli çatırdamasını sağlamak tamamen başarısızlıktan ibaret. Nasıl kullanıyorum söyliyim, her normal insan gibi kullanıyorum yok 3 parmakla onu oraya atiyim, popup uygulama açiyim şuradan bu gelsin oraya o gitsin falan gibi salak saçma şeylerle uğraşmıyorum. Sanki One'ın tek artısı ses kalitesi gibi lanse edilmeye çalışılıyor hatta utanmayan bazıları onu bile G2'ye verecek nerdeyse. İnsanları yanıltmayı kesin, bu insanlar o kadar parayı G2 gibi saçma bir cihaza vermesin diye konuşuyoruz. En azından kalite arayanlar için. Biri çıkıyor ben hızlı arayüz istiyorum, stabil telefon istiyorum, adam gibi mesaj yazmak istiyorum, çok müzik dinliyorum diyor ona bile G2 öneriliyor. Efendi gibi yazıyoruz karşımızda efendi insan bulamıyoruz. Dediklerimin bir tanesi bile yanlış değil telefonla 1 hafta geçiren herkes bilir bunu. Bir yazıya 10 tane cevap yazınca haklı olmuyorsun maalesef. Ben bunları yazarken bir tane daha G2 almışsındır yanında da Note 2014 iyi gider.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Lg G2 fiyatına ucuz htc öne fiyatına pahalı mi demek istiyorsun cümlesinde bun birinci anlamadığım yer
Ekran pil ve işlemci gücü dışında elle tutulur yani yok diyorsun telin başka önemli parçası ney onu anlamadım hoparlör mu acaba
Asfalt oyunun G2 ile hangi teldeki oynandığını bahsediyorsun bunu anlamadım (htc değildir herhalde)
Masaya çıkarıp teli koyunca niye utanıyorum (baba malı değil alın teri) . Sonuçta altın semer olsada mahlukatin kendisi değişmez

Arayüz en önemli parça, eğer öyle olmasa iPhone niye satsın? Bugün hala insanlar iPhone 5 alıyor, gücü, pili, ekranı için mi?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bizim burda yeni açılmıştı vatan gittim bir ara tüm telefonlar diziliydi ancak birtek telefonun tasarımını beğenmedim oda htc one dı.Telefon uzun ve dar yani kumanda gibi hiç hoş deil.Performansını bilemem ama arayü de bence barbat marketteki birçok launchere benziyor sade pek özelliği yok.Ben g2 kullanıyorum tasarımı gerçekten harika ama gıcırdamalar sinir bozucu ayrıca siyahta el izi kalıyor e beyaz alsan oda önden hoş durmuyor.Bana kalırsa htc one almam htc resmen bizi umursamıyor butterfly s gibi bir cihaz varken one almak çok saçma ve türkiyede yok.Butterfly s bence hem daha şık hem de daha güzel özelliklere sahip.G2de de tuşlarda bir sıkıntı yok arayüzü bence çok güzel çok kullanışlı ama oyun perfornansını pek beğenmedim ve kameranın odak sorunu var güncelleme şart ama adamların umurunda değil hala güncelleme yok.Kısacası 2 telefonda almaya değmez en iyisi gene sony xperia z1 kalıyor yada taşıyabilirseniz note 3 daha mantıklı.Eğer beklerseniz de htc m8 iddalı özelliklerle gelecekmiş o beklenebilir yada s5te beklenebilir.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Gerçekleri söyleyince hemen çirkinleşmişsin bravo. Bi de bana fanboy diyorsun. Milletin zevkine kimse karışmıyor gerçek olan şeyler yazılıyor ben arada bir çalışan knock knock özelliğini kullanmak zorunda mıyım? Bi ses kısmak için telefonu arkasında tuş mu aramam lazım? Bunlar saçma sapan şeyler adı da sihirli tuş. Farkında isen herkes sussa da Lg savunanlar susamıyor bir türlü başta sen olmak üzere. Biri HTC demiş üç kişi hemen hayvan kadar yazılarla savunuyor. 9mm'lik telefonu 12mm göstermek tuşların oraya ayak yapıp en ufak şeyde sallanmasını sağlamak. Dandik plastik kasa ile sürekli çatırdamasını sağlamak tamamen başarısızlıktan ibaret. Nasıl kullanıyorum söyliyim, her normal insan gibi kullanıyorum yok 3 parmakla onu oraya atiyim, popup uygulama açiyim şuradan bu gelsin oraya o gitsin falan gibi salak saçma şeylerle uğraşmıyorum. Sanki One'ın tek artısı ses kalitesi gibi lanse edilmeye çalışılıyor hatta utanmayan bazıları onu bile G2'ye verecek nerdeyse. İnsanları yanıltmayı kesin, bu insanlar o kadar parayı G2 gibi saçma bir cihaza vermesin diye konuşuyoruz. En azından kalite arayanlar için. Biri çıkıyor ben hızlı arayüz istiyorum, stabil telefon istiyorum, adam gibi mesaj yazmak istiyorum, çok müzik dinliyorum diyor ona bile G2 öneriliyor. Efendi gibi yazıyoruz karşımızda efendi insan bulamıyoruz. Dediklerimin bir tanesi bile yanlış değil telefonla 1 hafta geçiren herkes bilir bunu. Bir yazıya 10 tane cevap yazınca haklı olmuyorsun maalesef. Ben bunları yazarken bir tane daha G2 almışsındır yanında da Note 2014 iyi gider.

Yav he he.. adam elimdeki telefonu bana öğretiyor. Knock on çalışmıyormuş da, ses için arkada tuş arıyormuş da. Kullanmadığın nereden belli.. boş yere konuşuyorsun şurda.. bari milletin kafasını bulandırma..

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Tüm Kategorileri Değerlendir (Ses Hariç)
G2 Açık Ara Ağır Basacaktır.
Yukarıda Bi Arkadaşımın Dediği Gibi
LG'ye Karşı Tutumu Sabit Olanlar Mutlaka
Bir Mağazaya Gidip G2'yi Denemeliler.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bizim burda yeni açılmıştı vatan gittim bir ara tüm telefonlar diziliydi ancak birtek telefonun tasarımını beğenmedim oda htc one dı.Telefon uzun ve dar yani kumanda gibi hiç hoş deil.Performansını bilemem ama arayü de bence barbat marketteki birçok launchere benziyor sade pek özelliği yok.Ben g2 kullanıyorum tasarımı gerçekten harika ama gıcırdamalar sinir bozucu ayrıca siyahta el izi kalıyor e beyaz alsan oda önden hoş durmuyor.Bana kalırsa htc one almam htc resmen bizi umursamıyor butterfly s gibi bir cihaz varken one almak çok saçma ve türkiyede yok.Butterfly s bence hem daha şık hem de daha güzel özelliklere sahip.G2de de tuşlarda bir sıkıntı yok arayüzü bence çok güzel çok kullanışlı ama oyun perfornansını pek beğenmedim ve kameranın odak sorunu var güncelleme şart ama adamların umurunda değil hala güncelleme yok.Kısacası 2 telefonda almaya değmez en iyisi gene sony xperia z1 kalıyor yada taşıyabilirseniz note 3 daha mantıklı.Eğer beklerseniz de htc m8 iddalı özelliklerle gelecekmiş o beklenebilir yada s5te beklenebilir.

Odak sorununu nasıl yaşıyorsun? Henüz odak sorunu yaşamadım. Oyunlarda performans da çok iyi benim. Güç tasarrufu falan açık olmasın dikkat edin.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Burda G2 kötüleyenlerin tipleri belli. Hepsi gitmiş bi teknosada eline alıp 2dakka laf olsun diye kurcalamış, internette binlerce olumlu yorumun arasında 5-10 tane olumsuz yorum okumuş, genellikle de yakın zamanda bi htc one ya da S4 almış, sırf çamur atmak için orda burda dolaşan her yere aynı sabit yorumu yazan kişiler. Evet, dikkat edin aynı böyleler.
Haliyle böyle olunca kusursuz çalışan knock on özelliğine bile çamur atabiliyorlar. Ram'in %90'ı doluyken bile yağ gibi akan arayüzüne yavaş diyebiliyorlar. Daha ram doldurmamış, daha telefon kullanmamış telefonun stabilitesine yorum yapıyor. Rahat mesaj yazamıyormuş? Sebep? Laf olsun torba dolsun. Çamur attın rahatladın dimi. Dandik plastik kasa diyenlere ayrı ayar oluyorum, htc one metal kasa da noluyor ki? Düşürme testinde hoparler kapakları kırılıyor, fırlıyor daha ilk düşmesinde. Isınması da cabası. Metal kasa her zaman plastikten fazla ısınır. Bunu inkar eden adam buraya yorum yazmasın bi kere. Dandikmiş. Elleri kalite algılıyor sanırım eline alınca kalitesini belirliyor hemen. =))
Bu tip kişilerin yorumlarına itibar etmeyiniz. Merak ettiğiniz her şeyi bana ya da elinde G2 olan arkadaşlara sorabilirsiniz. Olumlu, olumsuz ne ise olduğu gibi söylerim. Telefonda onlarca kolaylık sağlanmış. Telefonu kullanmayanların yorumlarını dikkate kesinlikle almayınız..!

e_rkin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Buyrun bu konuya bi göz atın. bende benzer bi konuda kararsız kalmıştım ve seçimim lg g2 oldu.

http://forum.shiftdelete.net/cep-telefonlari/342589-htc-one-ve-samsung-galaxy-s4-kullananlar-baksin-lutfen.html

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Burda G2 kötüleyenlerin tipleri belli. Hepsi gitmiş bi teknosada eline alıp 2dakka laf olsun diye kurcalamış, internette binlerce olumlu yorumun arasında 5-10 tane olumsuz yorum okumuş, genellikle de yakın zamanda bi htc one ya da S4 almış, sırf çamur atmak için orda burda dolaşan her yere aynı sabit yorumu yazan kişiler. Evet, dikkat edin aynı böyleler.
Haliyle böyle olunca kusursuz çalışan knock on özelliğine bile çamur atabiliyorlar. Ram'in %90'ı doluyken bile yağ gibi akan arayüzüne yavaş diyebiliyorlar. Daha ram doldurmamış, daha telefon kullanmamış telefonun stabilitesine yorum yapıyor. Rahat mesaj yazamıyormuş? Sebep? Laf olsun torba dolsun. Çamur attın rahatladın dimi. Dandik plastik kasa diyenlere ayrı ayar oluyorum, htc one metal kasa da noluyor ki? Düşürme testinde hoparler kapakları kırılıyor, fırlıyor daha ilk düşmesinde. Isınması da cabası. Metal kasa her zaman plastikten fazla ısınır. Bunu inkar eden adam buraya yorum yazmasın bi kere. Dandikmiş. Elleri kalite algılıyor sanırım eline alınca kalitesini belirliyor hemen. =))
Bu tip kişilerin yorumlarına itibar etmeyiniz. Merak ettiğiniz her şeyi bana ya da elinde G2 olan arkadaşlara sorabilirsiniz. Olumlu, olumsuz ne ise olduğu gibi söylerim. Telefonda onlarca kolaylık sağlanmış. Telefonu kullanmayanların yorumlarını dikkate kesinlikle almayınız..!

dostum dediklerinin nerdeyse hepsinde haklısın. bende aldım bu cihazı ve karşılaştırmalarıma dayanarak söylüyorum s4 ve one dan çok daha iyi. yalnız yiğidi öldür hakkını yeme htc one g2 den çok daha sağlam duruyor elde ve sağlamlık hissini veriyor. ne yazıkkı g2 nin sevmediğim tek özelliği bu one ın kadar sağlam değil kasası. ayrıca msj yazmak da s4 ve one göre daha zor. sesi one kadar olmasada gayet iyi hatta one dan sonraki en iyi sese sahip. geriye kalan bütün özellikleri one ve s4 ten daha iyi.

Almadan önce s4 ve one arasında gidip geliyordum hatta lg ye karşı ön yargım bile vardı ama inceleyip elime aldıktan sonra gördüm ki lg bu sefer harbıden yapmış. kim ne derse desin g2 one ve s4ten daha iyi bir cihaz hatta şimdi karşılaştırmak bile saçma geliyo :)

Konuyu açan arkadaşım aklında soru işareti varsa özelden yazabilirsin elimden geldiği kadar yardımcı olurum. ama bence hiç düşünme git al ve arkana bile bakma ;)

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Odak sorununu nasıl yaşıyorsun? Henüz odak sorunu yaşamadım. Oyunlarda performans da çok iyi benim. Güç tasarrufu falan açık olmasın dikkat edin.
Video çekerken kamera tekrar tekrar odaklanıyor yani küçük bir yazılımsal problem güncelleme gerekiyor oyun içinde aynısı geçerli temple run 2 minion rush real racing 3 gibi oyunlarda takılmalar oluyor özellikle de temple run 2de olması çok şaşırtıcı yani z1den ve note 3ten iyi çalışması lasım normalde ama geri kalıyor neden işte bu stabilite güncellemelerinin gelmemesinden knock on 3 parmak ve ekran izleme de aynı kamera gibi tam düzgün değil her zaman dediğim gibi güncelleme dediğimiz olay google güncellemeleri değildir lgnin bu telefona şimdiye kadar 2-3 tane stabilite güncellemesi vermesi gerekirdi.Kısacası elimizde canavar gibi bir cihaz var ama maalesef lg akıllı telefonları sürüyor piyasaya ve kendi haline bırakıyor hal böyle olunca da durum sıkıntılı.Benim alalı 1 aydan fazla oldu 1 ayda önceden çıktı oldu sana 2 ay 2 aydır güncellemenin g si yok hala resmi açıklama yok ayıptır kardeşim amiral gemisi bu yani bide.Ben o kadar lgyi seven biri mesela ama bundan sonraki telefonum kesinlikle lg olmayacak o yüzden one de önermiyorum g2 de alacak olanlar bu 2 telefona bakmasınlar.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Video çekerken kamera tekrar tekrar odaklanıyor yani küçük bir yazılımsal problem güncelleme gerekiyor oyun içinde aynısı geçerli temple run 2 minion rush real racing 3 gibi oyunlarda takılmalar oluyor özellikle de temple run 2de olması çok şaşırtıcı yani z1den ve note 3ten iyi çalışması lasım normalde ama geri kalıyor neden işte bu stabilite güncellemelerinin gelmemesinden knock on 3 parmak ve ekran izleme de aynı kamera gibi tam düzgün değil her zaman dediğim gibi güncelleme dediğimiz olay google güncellemeleri değildir lgnin bu telefona şimdiye kadar 2-3 tane stabilite güncellemesi vermesi gerekirdi.Kısacası elimizde canavar gibi bir cihaz var ama maalesef lg akıllı telefonları sürüyor piyasaya ve kendi haline bırakıyor hal böyle olunca da durum sıkıntılı.Benim alalı 1 aydan fazla oldu 1 ayda önceden çıktı oldu sana 2 ay 2 aydır güncellemenin g si yok hala resmi açıklama yok ayıptır kardeşim amiral gemisi bu yani bide.Ben o kadar lgyi seven biri mesela ama bundan sonraki telefonum kesinlikle lg olmayacak o yüzden one de önermiyorum g2 de alacak olanlar bu 2 telefona bakmasınlar.

Adam akıllı kullanan birisinden böyle bir yorum geleceğini.biliyordum. Bu arada sizden bir şey rica ediyorum. Saat 10 gibi dışarı çıkın, karanlıkta 1080p video çekin. Kameranın gece nasıl frame atladığını ve buğulandığını görsün G2 sahibi inanmayan arkadaşımız.