Lg G2 mi S5 mi ??

Bu konuyu okuyanlar

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3g çalışıyor mu peki g2'de ? kamera da iyi olsa tadından yenmeyecek demek bu g2 nin

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G2 - daha ince ve hafif, düşük sar değerleri, daha büyük ekran, daha fazla pil gücü
GALAXY S5- SD kart yuvası, 16 MP kamera, 2.5 GHz

Her iki telefon içinde artı puanlarını yazdım. Karar sizin . Fakat ellemeden almayın. İçinize yatsın.

Daha ayrıntılı karşılaştırmak istiyorsan :
http://hadikiyasla.com/komper/1/62,157

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ikiside güzel, hoş ama şu durumda S5 derim ben :)
G3 tanıtılsın bakalım büyük ihtimalle S5'i ezer geçer :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
LG G2 - daha ince ve hafif, düşük sar değerleri, daha büyük ekran, daha fazla pil gücü

Her iki telefon içinde artı puanlarını yazdım. Karar sizin . Fakat ellemeden almayın. İçinize yatsın.

Aralarındaki 1000lira fiyat farkını unutmayın. S5'in hiç bir artısı 1000lirayı bırak 200lira etmez.

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Görüntülü görüşme 4g üzerinden var 3g üzerinden görüşme yok sene ye 4g ile görüşcez artık

direk çağ atlamış adamlar :) Biz daha 3g yi tam olarak kullanmadık :turned:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

3G'den kastın operatör üzerinden görüntülü görüşme ise, hayır çalışmıyor.
evt operatör üzerinden ;) 4g nin Türkiye'ye gelmesini bekleyeceğiz o zaman :)

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0

en düşük sar değeri note 2, samsung sağlık konusunda biraz daha iyi gibi geldi bana, g2'nin 0,41

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en düşük sar değeri note 2, samsung sağlık konusunda biraz daha iyi gibi geldi bana, g2'nin 0,41
SAR değerleri en düşük telefonlar Samsung genelde. Özellikle çakma markaların SAR değerleri belli olmuyor. Uzak durmalı.

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
her ne kadar samsung almak istemesem de sırf bundan dolayı note2 düşünmeye başladım ama g2-nexus 5 daha ağır basmakta hala :blink:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bence G2, S5'ten daha iyi bir telefon ( [MENTION=2]Troy[/MENTION] )Hakkı abi. :D senin G2'de sarılık vardı o yüzden beğenmiyor olabilirsin ama benim G2, S5'ten daha iyi. :D

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Bu konu açılmışsa tartışmaya gerek yok S5 te iyi telefon ama bi G2 deil :p S5 kullananlar klubune girin onlar şarjın bitmesinden yakınıor bizse bitmemesinden :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ortaya dedim. Herkesi bekleriz. :D G2 kulübü zaten Söyle Rahatla konusuna rakip. :p

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
S5'e verilecek parayı gidin Z2 alın M8 alın cok cok daha iyi. Gidin G3 alın ya. 2500TL verilirmi S5'e? çöp abi bildiğin yani. Z2 gibi M8 gibi G3 gibi kral telefonlar dururken S5de kim ola ki.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
S5 ve G3 için ayrı başlık açın derim. sonuç şimdiden belli.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
S5'e verilecek parayı gidin Z2 alın M8 alın cok cok daha iyi. Gidin G3 alın ya. 2500TL verilirmi S5'e? çöp abi bildiğin yani. Z2 gibi M8 gibi G3 gibi kral telefonlar dururken S5de kim ola ki.

S5,G3,M8(Samsung,LG,HTC) bu 3üde tam bir hayal kırıklığı oldu bu sene kimse inkar etmesin. Bi Z2 tam Sony başardık dedik yok ısınma sorunları,tedarik sorunları derken millet soğudu cihazdan. Genede Samsung daha fazla satıcak.

Anlaşılan iPhone 6 çıkana kadar diğerleri yerlerinde sayıklıyacak. :lol:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
S5,G3,M8(Samsung,LG,HTC) bu 3üde tam bir hayal kırıklığı oldu bu sene kimse inkar etmesin. Bi Z2 tam Sony başardık dedik yok ısınma sorunları,tedarik sorunları derken millet soğudu cihazdan. Genede Samsung daha fazla satıcak.

Anlaşılan iPhone 6 çıkana kadar diğerleri yerlerinde sayıklıyacak. :lol:

Ben G3'te rakiplerine göre bir eksik görmüyorum. Sadece G2'nin üzerine fazla bir şey eklemedikleri için G3 yeterli görülmedi. Ancak Z2'de, Z1'in tüm eksikleri ya da hataları kapatıldı neredeyse. O yüzden Z2 çok iyi cihaz olarak hafızalara yerleşti. G2'de ne kusur var ki ele avuca gelen? O yüzden G3'ün bi artısı görünmüyor. Yoksa Z2 ile G3 arasındaki farkla, Z1 ile G2 arasındaki fark aynı. Ama Sony yapınca çok iyi, çok üstün oluyor. Marka takıntısından başka bir şey değil. Ben kullanıcı olarak cebimi düşünürüm, markayı değil. Şu oppo, xiaomi falan Türkiye'ye gelse LG'nin yüzüne de bakmam zaten. Ama fiyatına göre şuan LG'den iyisi yok benim için. Hiçbir telefon 2000 ve üstünü haketmiyor.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ben G3'te rakiplerine göre bir eksik görmüyorum. Sadece G2'nin üzerine fazla bir şey eklemedikleri için G3 yeterli görülmedi. Ancak Z2'de, Z1'in tüm eksikleri ya da hataları kapatıldı neredeyse. O yüzden Z2 çok iyi cihaz olarak hafızalara yerleşti. G2'de ne kusur var ki ele avuca gelen? O yüzden G3'ün bi artısı görünmüyor. Yoksa Z2 ile G3 arasındaki farkla, Z1 ile G2 arasındaki fark aynı. Ama Sony yapınca çok iyi, çok üstün oluyor. Marka takıntısından başka bir şey değil. Ben kullanıcı olarak cebimi düşünürüm, markayı değil. Şu oppo, xiaomi falan Türkiye'ye gelse LG'nin yüzüne de bakmam zaten. Ama fiyatına göre şuan LG'den iyisi yok benim için. Hiçbir telefon 2000 ve üstünü haketmiyor.
Örnek olarak söylüyorum LG stereo hoparlör koyduda biz mi görmedik

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9

Dediklerinde haklısın Z1'de ki eksiklikler kapatıldığı için hayal kırıklığı yaşatmadı. Şuda var Sony kadar da önem vermiyor LG kullanıcılarına buda bir gerçek. Korelilerin kronik sorunu kopyalamaları ve kalitesizlik sanırım. Üstünlük burdan geliyor "kalite".

Bana sorsan Z1 mi G2 mi G2 derdim ama şuanda Z2 diyorum Android tarafında. Marka takıntılığı birazda görüşle alakalı.

Sony bastı konuyu, kaç kaç kaç. :lol: