LG g2 mi? NOKİA LUMİA 1020 Mİ?

Bu konuyu okuyanlar

galatasaray gs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben lg g2 yle nokia 1020 arsında kaldım android in güncelleme gelmemesinden korkuyorum.Ama nokia nın da işlemci falan eski oldunu biliyorum ve acaba internet hızı nasıl? YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TESEKÜRLER

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
lumia 1020 kamera açısından en iyi telefondur. Ve lumialarda kasma falan yoktur interneti , oyunu, menu geçişleri herşeyi çok iyidir.

Bence lumia alın.

darknessfire

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kamera sizin için çok önemliyse Lumia 1020 geriye kalan bütün ozellikler için LG G2 tercihini bu kriterlere göre tercihini yapın.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kamera sizin için çok önemliyse Lumia 1020 geriye kalan bütün ozellikler için LG G2 tercihini bu kriterlere göre tercihini yapın.

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ben nokia 920 den 1020 ye gectim.oyun oynamadigim icin bilmiyorum hizini.ama fotografi seviyorsan 1020 nin üzerine yok.fotolar gercekten büyük oldugundan cok seri fotograf cekemiyorsun.lg g2 yide biraz kurcaladim. fena telefon degil. ama androit hakkinda bir bilgim yok. telefonun ekrani hem büyük hem de nokiadan daha iyi. ben olsam nokia derim ve zaten dedim ve aldim da.

galatasaray gs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki ya nokia lumia 1020 nin internet perfonmansı samsung galaxy s4 ;sony xperia z gibi android telefonlar karşısında nasıl?

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ben nokia 920 den 1020 ye gectim.oyun oynamadigim icin bilmiyorum hizini.ama fotografi seviyorsan 1020 nin üzerine yok.fotolar gercekten büyük oldugundan cok seri fotograf cekemiyorsun.lg g2 yide biraz kurcaladim. fena telefon degil. ama androit hakkinda bir bilgim yok. telefonun ekrani hem büyük hem de nokiadan daha iyi. ben olsam nokia derim ve zaten dedim ve aldim da.

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Lumia 1020 kullandım internet için alacaksanız kesinlikle uzak durulması gereken bir telefon tarayıcısı hadi birde tarayıcısı olsun mantığıyla yapılmış şuan g2 kullanıyorum ve tarayıcı çok hızlı ve olması gereken tüm özellikler mevcut. Kamera dışında lumia dan kesinlikle uzak durun.

galatasaray gs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar nokia lumia 1020 kulanalar varsa bir iki resim koyabilirmi lütfen? (internettekilere pek güvenmiyorum da)

Son mesajlar