LG G2 mi - Huawei Ascend P7 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
G2 malumunuz artık piyasada yer yapmış bir cihaz, fakat Huawei en güncel teknolojiyle donattığı amiralini 1300 TL den ülkemizde satışa çıkarttı.

Siz değer SDN üyelerinin iki telefon hakkında görüş ve önerilerinizi rica ediyorum, en fazla 1 aya kadar 1.000-1.300 TL bandında bir telefon almayı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürlerrr.. :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Lg G2 tabi ki p7 karsilastirilamaz bile ancak küçük ekran düşünürsen xperia z1 compact . Baska telefon dusunme :) Ascend p7 orta sinif bir telefon discovery 2 ile falan kapisir ancak

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
CASPER VIA V8 nasıldır ki ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Kime göre, neye göre?

Ne Snapdragon var nede Adreno, ne performans beklenilir nede uzun ömürlük nede stabilite :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada ekran boyutuna takılmıyorsanız Z1 Compact öneririm ekran haricinde g2den üstün bir cihaz.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ne Snapdragon var nede Adreno, ne performans beklenilir nede uzun ömürlük nede stabilite :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada ekran boyutuna takılmıyorsanız Z1 Compact öneririm ekran haricinde g2den üstün bir cihaz.

Cevap için teşekkürler :) Mobil cihazların işlemci, çipset ve ekran kartlarının karşılaştırmalı olarak listelendiği yerler var mı acep? bi ara denk gelmiştim ama şuan bulamıyorum. Ona göre cihazları karşılaştırmak gerek dediğiniz gibi.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Cevap için teşekkürler :) Mobil cihazların işlemci, çipset ve ekran kartlarının karşılaştırmalı olarak listelendiği yerler var mı acep? bi ara denk gelmiştim ama şuan bulamıyorum. Ona göre cihazları karşılaştırmak gerek dediğiniz gibi.

İşlemci olarak Snapdragon, Grafik işlemcisi olarak Adreno'lu bir telefon bulursanız '' G2, Z1C '' en iyilerdir o fiyat aralığında.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=56637]mendocino[/MENTION] 'nun dediği gibi Uzun ömürlü android istiyorsan, G2 gibi işi şişirilmemiş olsun stabil performanslı Nexus 5, kameraya çok önem veriyorsan güncelleme desteğide az çok iyi olsun diyorsan Z1c, ikisininde tasarımını beğenmedim diyorsan tasarım için g2.

Ben olsam Nexus 5 alırdım çünkü devamlı rom değiştirdiğim için en zengin cihaz rom konusunda.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Karşılaştırmaya gelirsek G2.

Önerilerime gelecek olursak;

Batarya sorun değilse Nexus 5.
Ekranın küçüklüğü sorun değilse Z1 Compact
Öte yandan G2

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
G2 malumunuz artık piyasada yer yapmış bir cihaz, fakat Huawei en güncel teknolojiyle donattığı amiralini 1300 TL den ülkemizde satışa çıkarttı.

Siz değer SDN üyelerinin iki telefon hakkında görüş ve önerilerinizi rica ediyorum, en fazla 1 aya kadar 1.000-1.300 TL bandında bir telefon almayı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürlerrr.. :)
tabiki piyasanın dominesi g2 :) p7 tasarım olarak güzel işlemci olarak g2 önde :) yani g2 derim yada discovery elite derim... :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben 1400 tl ye bi telefon alacağım ekimin 4 unde g2 aklımda vardı p7 yi gordum tasarım felan aklım karıştı sonuç olarak butcem 1400 tl ne onerirsiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...