LG G2 Kulaklık/Hoparlör sesini yükseltme

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
tamam yaptım ama ses de bi yükselme yok :( değişmedi. dosyanın değiştiğine de eminim. boyutları farkından anlaşılıyor

Merhaba,

Bu konudan xposed framework'u yükleyin, Modül indir kısmına '' Büyük kuçük dikkat '' GravityBox [KK] yazın ve çıkan modüle girip yan sayfaya kaydırın ve indir'e tıklayın.

İndirme işlemi bitince yükleyin ve açmayın, Xposed installer'e girip modüllere girip GravityBox [KK] modülünün yanına Tik işareti koyup telefonu yeniden başlatın.

Telefon açıldıktan sonra GravityBox [KK]'u açın ve Medya iyileştirmelerine girip Ses'i yükselt seçeneğinin yanına Tik işareti koyup telefonu yeniden başlatın.

Artık sesiniz yükselmiştir hayırlı olsun.

gercekmanyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum işe yaramıyor. bu uygulamalar her modele uygun değil anlaşılan. hiç bir etki yok. ses aynı. öyle bi uygulama olmalı ki LG G2'ye özel olmalı. ona yazılmış kodlar ve sistem içinde gömülü olan sistem dosyalarını değiştirebilecek uygulama olmalı. sonuçta bu ses, ekran falan filan ayarları kodlanmış şekilde sistem dosyalarında gömülü olarak duruyor. tekrar kodlanıp değiştirlerek istediğimize ulaşabiliriz. işte uygulamanın da amacı bu olmalı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
neden ya hoperlorumun bır tanesı calışmıyor ama dıgerı calısıyor onu bır turlu anlayamadım sızın bır bılgınız varmı var sıze zahmet yardımcı olsanız cok makbuule gecerdı ????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
neden ya hoperlorumun bır tanesı calışmıyor ama dıgerı calısıyor onu bır turlu anlayamadım sızın bır bılgınız varmı var sıze zahmet yardımcı olsanız cok makbuule gecerdı ????
o soldaki mikrofon sağdaki hoparlör yani 2side hoparlör olmadıgından dolayı ses gelmesini bekleyemezsin

By Fixed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Bu konudan xposed framework'u yükleyin, Modül indir kısmına '' Büyük kuçük dikkat '' GravityBox [KK] yazın ve çıkan modüle girip yan sayfaya kaydırın ve indir'e tıklayın.

İndirme işlemi bitince yükleyin ve açmayın, Xposed installer'e girip modüllere girip GravityBox [KK] modülünün yanına Tik işareti koyup telefonu yeniden başlatın.

Telefon açıldıktan sonra GravityBox [KK]'u açın ve Medya iyileştirmelerine girip Ses'i yükselt seçeneğinin yanına Tik işareti koyup telefonu yeniden başlatın.

Artık sesiniz yükselmiştir hayırlı olsun.

merhaba, dediğiniz şeyleri yapmama rağmen ses yükseltme olmadı?

triyaki43-01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ses yükselmiyor rw-r-r ayarlarınıda kurcaladım ses aynı işe yaramıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya nasil yapiliyor. Detayli bi sekikde anlatirmisiniz. Yani insan ne yapacagini bilmiyor. ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sizi sikayet edecegim. Kandirmayin insanlari. Ben yaptim telefonumde ses yok. Ne bir görüsme yapabiliyorum ne bir muzik dinleyebiliyorum ne bir video. Ses ile ilgili bisey yok. Simdi ben ne yapacagim kara kara dusunuyorum. Milleti kandirmayin . Yaziktir Gunahtir.

said64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rootsuz bir yolu olsa keşke :D Bkz.SAMSUNG E250 ulan ne teldi :D:clap: