LG G2 İKİNCİ EL / MERAK ETTİKLERİM

Bu konuyu okuyanlar

TK BBYGT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sahibinden.com'dan 2. el LG G2 almak istiyorum. Fakat merak ettiğim bazı sorular var.

1- LG G2 2. el fiyatları ne kadardır? Sahibinden.com'da 434 TL ye de var 650 TL ye de. Telefonun sıfırı 1000 TL civarında acaba telefon bana ulaştığında replika veya daha kötüsü hıyar çıkar mı?

2- Bir de satın alma sözleşmesi gibi bir şey duydum. Telefon hakkında çalıntı ihbarlarına veya çalıntı çıkma ihtimaline karşı almam gereken bir önlemmiş. Telefon satıcısı ile bulunduğumuz iller farklı ve oraya da gidemem. Bu sorunu nasıl halledebilirim.

3- LG G2 2. el fiyatları ne kadar olur.

Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Fiyatı normal sözleşme mi :D:D güldürme kardeşim noter onayı olmayan her satış belgesi geçersizdir. (Fatura haricinde.) Cihaz alacaksan elden alacaksın yok kutudan hıyar bile çıkar.

Reaksiyon puanı
16,118
Fiyatı normal sözleşme mi :D:D güldürme kardeşim noter onayı olmayan her satış belgesi geçersizdir. (Fatura haricinde.) Cihaz alacaksan elden alacaksın yok kutudan hıyar bile çıkar.
yanlış adama giderse oda hıyarlı kutu verebilir kutuyu açmalı bakmalı yurt dışında dünyaca ünlü bir elektronik mağzasından elemanın biri iphone5s alıyor eve varıp açınca içinden silgi çıkıyor hızla mağzaya gidiyor birden çok açıyorlar silgi manyağı oluyorlar...

Reaksiyon puanı
0
Sahibinden.com'dan 2. el LG G2 almak istiyorum. Fakat merak ettiğim bazı sorular var.

1- LG G2 2. el fiyatları ne kadardır? Sahibinden.com'da 434 TL ye de var 650 TL ye de. Telefonun sıfırı 1000 TL civarında acaba telefon bana ulaştığında replika veya daha kötüsü hıyar çıkar mı?

2- Bir de satın alma sözleşmesi gibi bir şey duydum. Telefon hakkında çalıntı ihbarlarına veya çalıntı çıkma ihtimaline karşı almam gereken bir önlemmiş. Telefon satıcısı ile bulunduğumuz iller farklı ve oraya da gidemem. Bu sorunu nasıl halledebilirim.

3- LG G2 2. el fiyatları ne kadar olur.

Cevap verirseniz çok mutlu olurum.
Fiyat 350 500 arası öyle bir sözleşme yok varsa garanti ve fatura alırsın kalmışsa telefoncuya git elinde bak al derim ayrıca 450 500 verdikten sonra 150 daha koyar g4 beat alırsın yokpara okadar diyosan 550 ye falan g3 mini alırsın