Lg G2 Görüntülü Konuşma

Bu konuyu okuyanlar

MoonLife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim nenem de dedemde yaşlı skype tango filan anlamazlar bu yüzden hat üzerinden görüntülü konuşarak uzaktaki kızını (Teyzemi) ariyorlar. Galaxy S4 aldık ve onunla hat üzerinden süreklı göruntulu konusuyorlar ve normal konuşma ile ücretleri aynı. Bu yüzden her telefona gerekli görüntülü konuşma birde skype filan olunca nette paket kalmaz :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O kadar para verip LG G2 alıyorsunuz cebinizde 1gb bile internet paketi yok öyle mi? Almayın o zaman G2. S4 alın, Note 2 alın, Note 3 alın.

bu nasıl laf lan. insanın neyi her zaman tamam oluyorki. adamın internetinin olmamasına laf sokuyorsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende yeni aldim g2 yi ayni sorun bendede vardi teknoloji uzmanla ayarlattim internetin oldugu her yerde görüntülü konuşa bilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilginç olan şu ki benim arkadaş ta türkiye den alınma samsung tr garantili orjınal galaxy s3 var türkcell kullanıyo geçen baktım adam normal konuşma yapıyo ama görüntülü nasıl olduğunu sordum ona normal arama yerinden görünütülü aramayı seçtim dedi benim aklım almıyo biri bana açıklayabilrmi adam ciddi ciddi tango skype vb program kullanmadan normal telefon uyg. üzerinden görüntülü arama yapmıştı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende lg g2den önce yine lg e 730 vardı ve o telefondan 3gli konuşabılıyordum fakat burda yokj anlamadım gıttı bu nasıl bır sıstemdır!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki arkadaslar vestel venus 5.5V vvarmı oparator uzerinden görüntülü konusma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben avea intouch 3large aldım 700liraya çatır çatır konuşuyom 3g üzerinden ki böyle ucuz bir telefonda oluyorsa neden lg de olmasın çok mantıksız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Internetim vr yinede olmuyt nasıl ayrlama yaptı acaba bilgi verirmisinz bizde.yapalım