LG G2 Aldım içim hiç rahat değil geri iade mi etsem ?

Bu konuyu okuyanlar

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kliksa'dan LG G2 32GB Modelini aldım şuan kargoda ama az önce aldığım telefonun birde şikayetlerini araştırdım, ekranda sarı leke sorunu ve ısınma problemleri varmış çoğu G2de de bu sorun zamanla meydana geliyormuş bu yüzden içim hiç rahat değil acaba geri iade etsem mi ? Yoksa bu sorun sadece eski versiyonlarında mı mevcuttu şuan ki serilerde de bu sorun devam ediyormu acaba ?
Bu konuda bilgisi olan birisi bilgilendirirse çok sevinirim.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Sararma sorunu eski sürümlerde. Isınma konusunda bir bilgim yok. Ama o fiyata şu anda g2 dışında ne alınır o da merak konusu yani. Ascend G7 ile G2'yi kıyaslayan var.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
O paraya bekleyip mx4 alırdım çok ciddiyim :D

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
''satın al'' butonuna basmadan önce araştırmamış mıydın ??
sonuçta az para vermiyorsun yeterince araştırmadın mı sorunları avantajları,dezavantajları diye

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
''satın al'' butonuna basmadan önce araştırmamış mıydın ??
sonuçta az para vermiyorsun yeterince araştırmadın mı sorunları avantajları,dezavantajları diye
Arastirmadan alinir mi ? Elbette ozelliklerini vs. Uzun suredir arastirdigim ve takip ettigim telefondu ama bu zamana kadar hic gormedigim seyleri sikayetvar sitesinde gordum endiselendim, ne var bunda hesap sorar gibi satin al butonuna basmadan once arastirmamismiydin ne demek ? konu disi mesaj atmazsan sevinirim

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Arastirmadan alinir mi ? Elbette ozelliklerini vs. Uzun suredir arastirdigim ve takip ettigim telefondu ama bu zamana kadar hic gormedigim seyleri sikayetvar sitesinde gordum endiselendim, ne var bunda hesap sorar gibi satin al butonuna basmadan once arastirmamismiydin ne demek ? konu disi mesaj atmazsan sevinirim
Orada sorun paylaşan 10 kişi memnun kalan 100 kişi gibi düşün

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
MX4 işlemci itibariyle kötü bir cihaz.

Cortex A17,cortex A9'un seviye atlamış hali. Güç tasarrufu sağlıyor nm düşük olduğundan.

Cortex A7,cortex A9'un lite versiyonu olarak nitelendirilebilir. Güç tasarrufu iyi olan. Bu yüzden mesela 1 Ghz Cortex A9 = 1,2 Ghz Cortex A7 gibi bir denklem sağlıyor.

Böyle eski usül bir işlemci mi istersin yoksa daha dinamik Snapdragon 800'lü bir cihaz mı almak istersin.

G2 32 GB gayet iyi bir tercih. Bu kadar çok şikayet sahibi olması onu kötü bir marka yapmaz aksine daha çok kullanıcısı olan, uzun süre geliştiriciler tarafından desteklenecek bir model olur.

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
neyi seçersen seç aklın hep seçmediğinde kalır her seçiş bir vazgeçiştir bide böyle düşün

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ekran sararması oldu yolladım ekranı değiştirdiler.Isınma konusunda da uzun süre yani 2saatten fazla oyun oynayınca ısınma olur ki oda normaldir.Onun dışında kılıf ve jelatinle kullanırsan harika olur eğer benim gibi kılıfsız ve jelatinsiz kullanırsan ekran çizilir kamera lensi çizilir ve arkadaki logolar düşer.Güle güle kullan umarım bir sorun çıkmaz.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
9 aydır LG G2 kullanıyorum ne performanstan azaldı ne batarya ömründen ne sararma oldu ama çatlak var 3 tane tek sorun o.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sonuçta milyon tane satmış telefon. Alır kullarnırsın. yıl içinde zaten sıkıntısı olursa gönderirsin garantiye. Güle güle kullanmak nasip olur inşallah.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Hocam telefon icine sinmezse bu süre zarfinda, oldu da iptal etmedin. Satmayi düsünür müsün?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
çatlak nasıl oldu, sizin hatanızdan dolayı mı ?
Hem evet hem hayır yandakiler benden sebep ama üstteki durup dururken oluştu.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hem evet hem hayır yandakiler benden sebep ama üstteki durup dururken oluştu.
Hatta birkaç gün önce bi uyandım baktım çatlak var acaba cok soguktanmıdır nedir anlamadım bu telefonların soğukluk sıcaklık derecesi varya :)

MoonseroZe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kliksa'dan LG G2 32GB Modelini aldım şuan kargoda ama az önce aldığım telefonun birde şikayetlerini araştırdım, ekranda sarı leke sorunu ve ısınma problemleri varmış çoğu G2de de bu sorun zamanla meydana geliyormuş bu yüzden içim hiç rahat değil acaba geri iade etsem mi ? Yoksa bu sorun sadece eski versiyonlarında mı mevcuttu şuan ki serilerde de bu sorun devam ediyormu acaba ?
Bu konuda bilgisi olan birisi bilgilendirirse çok sevinirim.

G3 icinde aynilarini daha beterlerini soyluyorlardi. Aldim cok memnunum. Yani diyecegim klişe olacak ama teknoloji işi şans işi

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
G3 icinde aynilarini daha beterlerini soyluyorlardi. Aldim cok memnunum. Yani diyecegim klişe olacak ama teknoloji işi şans işi
Aynen oyle gonul rahatlgyla al benimki catladi ama arkadasmnki sapasaglam isterseniz zenfone 2 de bekleyebilirsiniz.

tolgag2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gayet memnumum telefondan bende 5aydir kullaniyorum sarı lekede ben ilk aldigimda basima geldi yasa geregi alinan tarihten 6ay gecmedikce kosulsuz sartsiz 0 urunle degisim yapiliyodu aldm yeni versiyon olarak ve tıkır tıkır kullaniyorum bence al

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 1 yıldır kullanıyorum ve sararma sorunu sen ona sıcak bisi tutmadığın sürece bisi yok hani ne bilem islanınca sac kurutma makinesi tutmak felan yani sen bisi yapmayınca oda sorun cıkarmıyo

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
G2 iyi telefon, iPhone da da ne problem çıkıyor, Xperia da da. Teknoloji şansı için yapacak bir şeyiniz yok.
Bence G2 tercih etmekle iyi yapmışsınız.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
LG G2 zamanla sorunları çözüldü. Ve zaman geçtiği için telefonda sıkıntı yok. Destek güzel ve telefon stabilitesi en üst seviyede. Sorunlar zamanla aşılıyor.

iMesut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende kliksadan aldım 24.01.2015 tarihinde geldi bana da cihaz güzel bi cihaz ama kulaklık yerinde bi temassızlık var kulaklıklığı takınca jak girişine bastırmam lazım eğerki bastırmaz isem ya da elimi çektiğimde kulaklığı görmüyo ve cok cabuk ısınıyor cihaz oynamadığım halde bende aradım bugün kliksayı aradım böyle böyle dedim gönderin cihazi eğerki sizin anlattığınız gibi ise dedi değiştiririz cihazinizi yeni cihazi 3 gün içerisinde göndeririz dediler bu arada seri no ise 410K :))