LG E612 Optımus L5 Önerirmisiniz !

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
l5 ten daha ii fiyatına göre tel bulamazssın şiddetle tavsiyeedereim android güncllemsi ile bi harika oluo android güncellemside gayet basit bir şey sadece pc suit gerekio bn aldım çok memnunum htc deisre göre tek onmli eksikligi flash player onuda giderrebiliosun geri klln bütün ozllikler bnce daha ii oyunlarda donma olmuo temple run 2 var hiç kasmıo ornein htc desire c de flash yok bu büyük bir eksiklik kameranın orta segmentlerde olması lazım çünkü bi insan yanında ftograf makinası taşıması zor olur tavsiyem l5 :) hem sola yı flnda düşünme solayı almaya kalksan bu seferede dahaii bitel. solereler kafan karışır :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben almayı düşünüyorum ama ilk başta galaxy wonder alıcaktım şimdi onda ısınma olduğu için kimse onu önermiyodu şimdi ise herkes l5 i öneriyor hem iyi bir marka hem çok yi telefon al pişman olmassın diyorlar bence çok iyi bir telefon sizde alın ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende lg e312 kullanıyorum senin gibi arada sırada oyun oynuyorum gayet memnunum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba. LG Optimus L5 2 telefon modelinde numara engelleme yapılıyor mu? Telefonun böyle bir özelliği var mı? Yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende l5 düşünüyorm tavsıye edenler var burdakı yorumlarda iyi telefon iyiye benziyor ama kötü yorumlar yapanlar fazla abartmıs bence yalan sölüo olabilirler 500 tl civarında baska tel varsa tavsiye edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güzel deyil tav siye etmem kullanıcı olarak lg g2 almayı düşünüyom yada note 3 aras

technodeha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar LG E612 Optımus L5 nasıl arkadaşlar teknosada 499tl gelmiş..
tavsiye edermisiniz.. sık oyun oynamam ayda bir mynet okey vede ara sıra cep tv
izlerim okadar..bu özellikleri kaldırırmı ? yorumlarınızı bekliyorum..
limitim 500tl..

pandomim adlı arkadaşım şuan tarih 27.01.2014 2 gün önce teknosada 449 tl di şu sitede 390 tl http://www.websibir.com/Lg-Optimus-L5-E612-Cep-Telefonu,PR-53182.html?ref=akakce&v=1.24.4 gitti gidiyor da 415 tl http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-optimus-l5-beyaz-siyah-e612-103138351
bu fiyat aralığındaki bir telefona göre manyak bişey ben alcam bundan , bazı kişiler içine 30dan fazla uygulama yüklemişler nokia 3310 ondan hızlı kalıyo :) .
ben alınca zaten aynı sizin gibi 2,3 şey yüklerim mesela nfs most wanted 2 hiç kasmadan sorunsuz çalışıyo , klasik subway surfers,facebook belkide fruit ninja .
ama alır almaz android 4.1.2 ye güncelleyin çünkü daha hızlı çalışıyo benim arkadaşım oyle yapmış glaxy s3le aynı performansta çalışıyo genck beanch testimi ne öle bişey var
arkadaşımın kiyle s3 testi yaptık s3 ü 159 puanla kaçırıyor umarım yardım edebilmişimdir ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu arada kamera flaşı var arkadaşlar bence bu telefon çok iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg l5 iyimi delimisiniz lan herbokta donuyor kasıyor oyundan çıkıyorum ana menü kasıyor be onu alcana ekle 100 yada 150 lira gm discovery al oyun tutkunuysan oyun oynıcam diyosan lg cinin nexus serisi haricindeki hiç bir telefonunu alma paran varsa git samsung al note 2 al note 3 al s4 al .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alalı 5-6 ay oldu hiç sıkıntısı yok fiyatına göre çok uygun ama işlemcisi ve ekran çözünürlüğü biraz daha yüksek olsaydı güzel olurdu ama ginede iyi...:thumbup1:

sltn.ttz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben telefonumu 3 aydır kullanıyorum ama sinir olduğum bir kusuru var kamerayı kullanırken depolamayı telefon hafızası yapıyorum okey bunda sorun yok. Ama hafıza kartı yapınca videolar bozuk dosya, fotoğraflar yüklenmiyor hataları alıyorum ve taşıdığım müziklerde de desteklenmeyen dosya türü diyor hafıza kartım Hc marka ve 4 GB biçimlendirdim de olmadı hayır yani telefonun hafızası yüksek olsa bir şey demem ama 2 GB bütün herşeyde telefon hafızasına yükleniyor hiç yer kalmıyor lütfen bilgisi olan yardım etsin .Bu arada Telefonun markasa Lg optimus L5 e612 İyi günler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kullanıcısıyım sorun sadece kamerasında biraz zayıffff

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb bende aldım daha 1.5 sene oldu herşeyi çok iyi memnunum ama 1-2 aydır kasıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu kullanıyorum yavaş elin kolu bağlı oturuyosun ama root atınca hızlanıyor çözünürlük düşük 500 liraya alınabilecek en iyi telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonda Konuşunca Ekran Gidiyo Karşıdaki kişi Telefonu Kapatmadan Ekran Açılmıyor Nasıl Düzelebilir ???? O Hariç Telefonun Diğer Özellikleri Süper Tavsiye Ederim .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya Allah aşkına şu telefonu almayın henüz alalı bir yıl olmuyor ben de görünüşüne aldanıp aldım daha doğrusu aldırdım şimdi değitşrimek için fırsat kolluyorum burdan almayı düşünen arkadaşlara sesleniyorum SAKIN ALMAYIN . aynı telefonu kullanan arkadaşlarım da var şikayetçi hatta l7 ,l7 II bile aynı sorunlardan muzdarip arkadaşlar . telefon öyle kasıyor ki rehbere girmek için yaklaşık 1 dakika bekliyorum görüntü kalitesi iyi değil sürekli kasıyor sürekli medya taraması yapıyor telefonun sesi fazla yok alıcaksanız beyaz hiç almayın telefonu o kadar dikkatli kullanmama rağmen kenarları soyuldu wifi si tuş kilidini kapadığm anda otomatik olarak kapanıyor ve gelen mesajları ancak telefonu yeniden elime aldığmıda görebiliyorum kamerası güzel değil beğenmiyorum şarjına iyi diyorlar açıkçası ilk aldığımda gece telefonu şarja takmadan bırakırsam %60 bile olsa sabaha şarjı bitip kapanıyordu ta ki battery doctor kullanana kadar bakın telefonumda olan uygulamalr şunlar : swarm ,snapchat, battery doctor clean master,instagram , twitter buna rağmen kasma sorunu yüzünden bir gün telefonu fırlatacağım annemde Samsung Galaxy win var telefon akıyor Lg optimus serisi tam bir felaket asla tavsiye etmem telefonu en kısa zamanda elden çıkarmayı düşünüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonda Konuşunca Ekran Gidiyo Karşıdaki kişi Telefonu Kapatmadan Ekran Açılmıyor Nasıl Düzelebilir ???? O Hariç Telefonun Diğer Özellikleri Süper Tavsiye Ederim .

dostum o telefonun ön tarafında ses çıkışının yanında bir sensör var o sensörle o hali alıyor. Sensörün amacın kulağınla dokunmatiğe müdahele etmemen için. sen kulağından çekersen zaten ekran geliyor karşı tarafın kapamasına gerek yok.

Arkadaşlar 1 yıldır L5 kullanıcısıyım. Kırmızı ekran, kamera vs. yazılan bütün sorunların aslında bir çözümü var ve telefon cidden kaliteli. Sorusu olan varsa yazsın, hatta aklıma gelmişken; android güncellemesini yaparsanız pc bağlantısı ile sanki yeni bir telefon almışcasına ilginizi yeniden çekebilir. Gerçekten oldukça güzel özellikler geldi ve arayüzü değişti. Bunu yapmak biraz meşakatli ama dileyenlere buradan anlatırım. Yapmanızı tavsiye ederim telefon çağ atlıyor resmen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bilinçsiz yorumlarla insanların fikirlerini gereksiz yere değiştirmeyiniz. Şarj sorunu denilmiş ben 1 yıldır kullanıyorum ve ortalama 4-5 gün götürüyor beni. Günlük ortalama 1-2 saat oyun, 1-2 saat görüşme, 1-2 saat internet,facebook derken hayli hayli yetiyor. Bu telefon zaten oyun telefonu değil sonuçta 400-500 lira gibi bir ücret ödeyip 40 tane uygulama yüklüyorsunuz. 800Mhz işlemcisi var insafa gelin lütfen. Telefonda yaklaşık 500mb program size ideal kullanımı sunar. L5 için söylüyorum. Hiçbiriniz artık dosyaları girip temizlemezseniz, önbellekleri ara ara girip boşaltmazsanız her program 3 katı yer kaplar, yorar. Yormazsanız bu 800Mhz işlemciyi böyle dert yanmazsınız. Ben 4.1.2 android sürümü yüklediğim halde bir çok ekstra özellik kazandığı halde kasmıyor. 1500tl vermiyorsanız 1500tl'lik oyun çöplüğüne dönüştürmeyin o zaman. 2 GB hafıza diye herşey yükleniyor da o kadar abartmayın ki o da yavaşlayarak size karşılık vermesin. Ayrıca bir arkadaş clean master kullanıyorum demiş; o programda ne var çözemedim ama ilk 1-2 gün hızlandırıp sonra telefona zarar veriyor. Onun yaptığı çok basit temizliği elinizle kendiniz yapın. Bu clean master bu telefonu gerçekten yavaşlatıyor tavsiye etmiyorum.
Telefonu gece bırakıp 60da sabah kalkıp 0sa bi düşün bunu bu hale nasıl getirdim diye! Gece %5 ile 10 arası bırakıyorum sabah kalktığımda sadece %1 azalmış oluyor. Yalanım yok söylemeye gerek de yok LG distribütörü falan değilim. Ama telefonu kullanan arkadaşların sıkıntılarına yardımcı olabilirim elimden geldiğince.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım sakın alayım deme 2 gün sonra telefonu kırmaya çalışırsın telefonun tek özelliği sağlam olması telefonu taşa vurdum kırılmadı yumruk attım kırılmadı yani kırılmaz bi telefon iğrenç bi telefon googleye lg l5 yazdım şok yavaş kötü gibi şeyler çıktı yani sakınn almayın güya akıllı telefon bu akıllı ise diğerleri ne

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kisaca berbat bir telefon. Aramayi dakikalarca bekliyorsun--- birini ariyorsun ama telefon rehberden baskasini aramaya başliyor... Konuşma yaparken karşidakini beklemeye aliyor ve rehberden rastgele birini aramaya başliyor--- konuşma bitti kapatacak olsan, telefonun bataryasini sökeceksin yada karşinin kapatmasini bekleyeceksin...bumu sizin mükemmel dediginiz telefon. Ilk 3 ay süper çalişti gerisi fisss...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG E612 kullanıyorum . Google hesabını silemiyorum şfresini unuttum . nasıl siliniyor yardımcı olurmusunuz . ?:blushing:

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
LG E612 kullanıyorum . Google hesabını silemiyorum şfresini unuttum . nasıl siliniyor yardımcı olurmusunuz . ?:blushing:

Google hesabınızdan çıkışmı yapmak istiyorsunuz yoksa silmekmi? benim bildiğim hesap silinmez ama.