LG CordZero Kablosuz elektrikli süpürge

Konusu 'Küçük Ev Aletleri' forumundadır ve Fragger tarafından 20 Mart 2017 başlatılmıştır.


 1. Fragger

  Fragger [email protected] Yönetici Super Moderator

  Katılım:
  21 Ekim 2016
  Mesajlar:
  4.802
  Beğenileri:
  1.915
  Ödül Puanları:
  113
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Computer Hardware & Web Developer
  Yer:
  İstanbul

  - LG CordZero Kablosuz elektrikli süpürge

  Her kadının evinde bulunmasını istediği elektronik ürünlerden bir yenisi LG kablosuz elektrikli süpürge, elektrik süpürgesinde ki kablo derdine son veriyor ve kadınlara ev işlerinde yardımcı oluyor.

  Kablosuz elektrikli süpürge özellikleri
  LG CordZero kompakt boyutlarda yüksek verimlilik ve dayanıklılıkta maksimum performansı garantilemek için Smart Inverter Motor kullanılan güçlü ve etkili bir kablosuz elektrikli süpürgedir. LG’nin bu motora 10 yıl garanti veriyor.

  BAF (İngiliz Alerji Kurumu) Alerji, gıda ve kimyasal hassasiyetler hakkında bilgilendirme ve sertifikasyon sunar. SLG (Alman sertifikalı test kurumu) 5 yıldız : %99.999’dan yüksek oranda toz tutma sağlar. Dört katmanlı karbon filtre (HEPA 14) potansiyel zararı olabilecek toz partiküllerini %99.999 oranında yok ederek havayı temizler.

  POWERPACK 80V
  LG Kimya’dan Lityum-ion Batarya
  CordZero, 200 W emiş gücü ve 40 dakikaya kadar durmaksızın çalışma imkanı sunan yenilikçi dahili lityum-ion bataryayı içinde bulunduruyor.

  canister_life_scene_141.jpg

  ROBOSENSE – KULLANICIYI OTOMATİK TAKİP ETME

  Otomatik Yer Tanımlama Teknolojisi

  Süpürge üzerinde ve tutacakta bulunan birbirleriyle etkileşim halindeki 4 sensörü kullanır. Bu sayede kullanıcı ile arasındaki mesafeyi sabit olarak 100cm’de tutar.

  Aktif Takip Eden Hareket Teknolojisi

  Tutacak üzerindeki sensör sayesinde kullanıcının hareketleriyle uyum içerisindedir. Güç uygulanmasına gerek kalmadan, akıcı ve hızlı şekilde kullanıcıyı takip eder.

  KOMPRESÖR – TOZ SIKIŞTIRMA TEKNOLOJİSİ
  LG Kompressor toz ve kırıntıları güçlü şekilde toplar. Sonrasında onları sıkıştırarak kalıp haline getirir ve daha hijyenik toz boşaltmanızı sağlar. Toplanan tozları sıkıştırarak muhafaza ettiği için toz haznesi daha yüksek kapasitelidir ve uzun süre boşaltmadan temizliğinize devam edebilirsiniz.

  Kompresör ile toz sıkıştırma teknolojisinin temel yapılarını oluşturan Döner Başlıklı Motor, Toz Haznesi, Toz Sıkıştırıcısı ve Döndürücü Çark 10 Yıl LG garantisi altındadır.

  Her kadının evinde olmazsa olmaz elektronik eşyalardan biri elektrikli süpürgedir. Neredeyse her gün kullanırız ve kabloyu bir odadan diğerine taşır dururuz. Elektrik süpürgesinde ki kablolar temizlik sırasında bizi oldukça yorar. Ev işi çekilmez bir hal alabilir. LG kablosuz elektrikli süpürgesi sayesinde ev işleri daha keyifli hale gelecek.

  Farklı modellerle ve fiyatlarla her kullanıcıya hitap eden LG kablosuz elektrik süpürgeleri ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

  https://pembeteknoloji.com.tr/kablosuz-elektrikli-supurge-2073/
   


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş