LG BL20 Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Ben kullanıyorum. Oyunları ve Video özelliği işe yaramaz. Resimleri Güzel.En büyük eksiklik Resimlerin isimlerini tarih olarak ayarlayamıyorsun.(Hep İMG Diye başlıyor) Oyunların hepsı demo, kazara satın al tuşuna biri basarsa gitti 10 TL.

Tavsiye etmıyorum acıkcası.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
oyun ve video ile işim yok resim isimleri o kadar önemli değil buna göre bişey söyle kamerası nasıl

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Gece cekımı pek guzel değil. Ama Gün ışığında insanı tatmın edecek resimler cekılıyor.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
yakın bir arkadaşım kullanıyor ve son derece memnun. yeni nesil smartphone modellerine kafa tutan cinsten bir cihaz. kamera kalitesi oldukça iyi. tasarımı bana göre çok şık. biraz uzun gibi ama çok göze batmıyor. bu arada verdiğin sitedeki fiyatı şu anda hemen hemen her yerde aynı. normal fiyatı 730 tl gösteriyor ama yalan en maksimum 500 tl'ye bulabiliyorsun cihazı.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
yakın bir arkadaşım kullanıyor ve son derece memnun. yeni nesil smartphone modellerine kafa tutan cinsten bir cihaz. kamera kalitesi oldukça iyi. tasarımı bana göre çok şık. biraz uzun gibi ama çok göze batmıyor. bu arada verdiğin sitedeki fiyatı şu anda hemen hemen her yerde aynı. normal fiyatı 730 tl gösteriyor ama yalan en maksimum 500 tl'ye bulabiliyorsun cihazı.

Pardon Siz Hangı Cihazdan Bahsediyorsunuz ? ( BL 40 Olmasın dediğiniz? )

konyak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tabiki kardeşim, öncelikle siteden çok alışverişim oldu, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin. İstanbul da oturuyorsan 2 gün içinde gelir bence doğru bir tercih etmişsin site anlamında zaten ürünlerde baya indirimleri oluyor en azından hb göre kat kat ucuz bunun farkını sende görüceksin.