LG 49UH650V Alınır mı?

Alınır mı ?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

mamyymert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Merhaba Dostlar,

Evlilik arefesindeyim ve televizyon alacağım fiyatları malum dolar endeksli olduğundan ötürü tavan yapmış durumda hepsiburada üzerinden LG 49UH650V ürününü almayı düşünüyorum. Kullanan ve ya TV'den anlayan arkadaşlardan yorumları bekliyorum.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
alınmaz

LG 49UB830V modelini kullanıyorum. Banding problemi var. Lg'nin panelleri Samsungun her zaman gerisinde, tecrübelerimle sabit.

ayrıca sorduğun tv'de webos var ve çok sıkıntılı bir smart sistemidir kendisi. yavaşlıktan saç baş yolduruyormuş, yorumlarını araştırabilirsin. bendeki tv de webos yok ama ona rağmen saç baş yoluyorum. samsungun smart sistemi çok daha hızlı, o da tecrübelerimle sabit.

şu 4K tuzağınına da düşme derim. hiç bir işe yaramayan tam bir pazarlama tuzağı. 1 tane trt4k kanalı var ve ondan da aynı yayınlar dönüp duruyor. dünya üzerinde 1 tane 4k film yok. 1080p yayına da hiç bir iyileştirmesi yok. 1920X1080 çözünürlük almanı şiddetle tavsiye ederim.
--- Gönderi Güncellendi ---
senin için açtım youmlarına baktım şimdi. trt4k yayınını benim tv de olduğu gibi bu tv de de izleyemiyorsun. trt4k kanalı 50p yayın veriyor ve bu tv nin 4k sının alışı 30p. kanalın sesi geliyor ama görüntüyü kaldıramadığı için desteklenmeyen format diyor.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
O model değil ama ben de LG kullanıyorum işletim sistemi yavaş kanal geçişleri yavaş. Samsung araştırmanı tavsiye ederim.