Lg 47LM660S nasıl bilirsiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

antygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanıcısı olarak iyi bilir tavsiye ederiz :)

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bu tv'den [MENTION=38650]zoki[/MENTION]'de almıştı yanılmıyorsam yardımcı olabilir :)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Özellikleri felan parasına göre çok iyi. Ben de bunu yada bi benzerini almayı düşünüyodum ama para çıkışmadı Philips aldım.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Şu an yakıp takipteyim fiyat 2.000 lira düştüğünde hemen alacağım :)zoki neredesin ?

kullanıcısı olarak iyi bilir tavsiye ederiz :)
Hımm al diyorsun yani bunun birde ufağını almayı düşünüyorum diğer odam için ? Yoksa ikinci tv daha farklı bir model mi olsun ?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] etiket yaptı da gördüm iyi ki :)kesinlikle tavsiye ederimve bimeksten al derim hocam.çek ile birlikte çok karlı geliyor.henüz özellikleri bakımından pek test etme imkanım olmadı ancak usb ile film izledim şu 2 gün boyunca.sadece smart tv olayında benim modemi bir türlü tanıttıramadım kendilerine :D görüntü kalitesi gerçekten çok iyi dsmart hd paketi ve normal üyelik aldım ek olarak.ve kanallarda da bir problem yaşanmıyor.gel gelelim 3D olayında kesinlikle aşmış vaziyetteler.pek fazla şuana kadar kullanamadığım için yorumlarım biraz kısıtlı oldu. :)

ek olarak merak ettiğin bir şey varsa hocam özellik olarak test edip bakabilirim

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] etiket yaptı da gördüm iyi ki :)kesinlikle tavsiye ederimve bimeksten al derim hocam.çek ile birlikte çok karlı geliyor.henüz özellikleri bakımından pek test etme imkanım olmadı ancak usb ile film izledim şu 2 gün boyunca.sadece smart tv olayında benim modemi bir türlü tanıttıramadım kendilerine :D görüntü kalitesi gerçekten çok iyi dsmart hd paketi ve normal üyelik aldım ek olarak.ve kanallarda da bir problem yaşanmıyor.gel gelelim 3D olayında kesinlikle aşmış vaziyetteler.pek fazla şuana kadar kullanamadığım için yorumlarım biraz kısıtlı oldu. :)ek olarak merak ettiğin bir şey varsa hocam özellik olarak test edip bakabilirim
Valla dostum benim için hd kalitesi olacaktır, hd film çok izlediğim için.Birde bunda ki bir özellik hoşuma gidiyor, laptop ile tv yi kablosuz olarak bağlayıp film izleyebiliyorsunuz ?Bunu test edebilidiniz mi ?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Valla dostum benim için hd kalitesi olacaktır, hd film çok izlediğim için.Birde bunda ki bir özellik hoşuma gidiyor, laptop ile tv yi kablosuz olarak bağlayıp film izleyebiliyorsunuz ?Bunu test edebilidiniz mi ?
hdmi ile bağlantı kurdum dediğim gibi pek özellikleri denemedim ama bir deneyeyim daha iyi olur benim için de :)

antygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyat performans açısından çok iyi. 3d ve 1080p izlemesi ayrı bir keyif. 47 bile küçük geliyor artık gözüme. evime gelen herkes tv yi övmekten muhabbet edemiyoz. ya maç ya film izlemeye geliyorlar :) usb lere tak harici harddiskleri keyfine bak. akıllı kumanda gayet süper :) hdmi denemedim çünkü laptopda çıkış yok :)

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
42 " modeli uzun süredir takibimde... Her an alabilirim...

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Kesinlikle alacağım :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
47Lm660s iyi bilirdik fatihasını eksik etmeyin :D

Şaka bir tarafa güzel tv fiyat konusunda ise 2013 modelleri gelmeye başlayınca daha uygun olacaktır

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
4k model gelince fiyatları düşecek ama artık 2014 yılına kadar beklemede kalamayız.