LG 47LM660S mi yoksa Samsung 46ES6140 mı?

Bu konuyu okuyanlar

ttamyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG 47LM660S: http://www.teknosa.com/urunler/11001...luk?term=lm660
Samsung 46ES6140: http://www.teknosa.com/urunler/11001...cd-tv-2-gozluk

Bu iki tv arasında kaldım. Bu akşam gidip alacağım. Ama hangisini alacağıma karar veremiyorum açıkcası. LG olan tv mediamarktda 2200, samsung olan teknosada 2100. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Samsungun görüntü kalitesi daha iyi ve renkler daha canlı fakat 200 hz. Lg olan 400 hz. Bir de 3d gözlük olayına taktım. Aktif 3d gözlük mü yoksa pasif mi kullanmalıyım karar veremedim. Uzak gözlüğü kullanıyorum. Vatanda ve mediamarktda aktif gözlük kullanmamam gerektiğini, pasifin daha iyi olduğunu, teknosada ise aktifin iyi pasifin kötü olduğunu söylediler. Bana kalırsa bu 3 firma da yalan söylüyor. Sizin yorumlarıınz neler? Diğer markalardan ne tavsiye edersiniz?

redick61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bende lg var 660s senin baktığından. Samsung istiyordum aslında ama aktif ve pasif 3d olayını ögrendikten sonra samsungdan vazgeçtim.Hem gözlükleri pahalı hemde aktif 3d bende baş ağrısı yapıyor. Hiç de pişman olmadım tv VANGOG tablosu gibi oldu evde akkıllı kumandası falanda var bence lg al sorunsuz kullan...

ttamyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef bunu söylemek için geç kaldın :) lm660 da aklım kaldı ama samsungun görüntü kalitesine hayran kaldım. 1080p performansı muhteşem. 3d si iyi. Sürekli 3d izlemeyeceğim için sorun olmaz diye düşündüm. O yüzden samsungda karar kıldım. Gözlükleri sadece 3d film ilerken kullanıyorum. Onları da 1080p kalitesinde izliyorum. lg alsam çözünürlük yarıya düşüyor :) Neyse yine de tavsiyen için sağol :)

redick61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı uğurlu olsun alınmış alınmıştır bu saatten sonra yoruma gerek yok anı yaşa. :) Birde şöyle bir ifade kullanmışsını '' Gözlükleri sadece 3d film ilerken kullanıyorum.'' ondan şüphem yok zaten ;)

ttamyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Demek istediğim bazıları vardir sürekli 3d film indirir. yayinlari bile 3d izler. benim izleyeceğim 3-5 film var. Madem 3-5 tane izleyecem bari kalitesi maksimum olsun :)