LG 47LM615S Almayı düşünüyorum 1569 TL ye Nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ben yanlış biliyorum o zaman.tepkime süresi ne kadar yüksekte , ekran kartından tvye görüntü geçişi daha seri olmaz mı ?

ne kadar düşükse o kadar iyidir.. 5ms denilen 5 mili saniyedir.. şöyle düşün.. oyunda adama ateş ettin 5ms' de ekrana gider.. 2ms olsa tepkime süresi 2ms' gider..

5ms' de sen ateş ettiğinde vurulabilirsin bile.. bunu daha basit anlatamazdım inan :)

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar TV için yapılan tüm yorumları okudum hepinize teşekkür ederim... 47LM670S alacaktım, tüm planlamalarımı o cihaz üzerine yaptım fakat, 2699 dan aşağılara hiç gelmedi fiyatı yeni çıkacak tvler olsa dahi en fazla 200 tl daha düşer o kadar kanımca. 47LM615S ise wi-fi İpad ve lenovo Z580 ile kullanıyorum sanırım tv de olmasada olur... Benim amacım D Smart Hd reciver ile kullanmak olduğu için ( mevcutta kullanıyorum Hd reciver ) ve fiyat olarak en uygun cihaz olduğu için yazdım. LG ürünlerinde aynı fiyat performans özelliklerine sahip başka bir seri var ise tavsiyelerinizi bekliyorum... Samsung Sony Philips pek düşünmüyorum ama 1500 ₺ altında var ise 47" tavsiye alabilirim...

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence hiç kaçırma LG nin TV leri Görüntü kalitesi bakımından en iyisi bence çözünürlüğü müthiş ve 3d TVleri diğerlerine göre kat ve kat üstün bence bu TV de LG den vazgeçmemek lazım..